Neler yeni

Cercube import etmiyor

atilramazan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
YouTube cercube de müziği import ediyorum fakat müzikte gözükmüyor varmı bilen?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Apple Music kullanıyorsan , farklı yerlere taşır müzikleri (Apple Music içinde müzik başlığına bakın)

veya YouTube + Cercube güncelleme yapın

Yada YouTube 2-3 sürüm düşürün

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeş bazen müzik klasörü üçinde aynı adla inmiş müzikler oluyor (atıyorum NETD MÜZİK gibi)onların içine import ediyor.indirdigin parçayı kontrol et hangi başlık la indirdiysen müzik uygulamasında o başlıktaki müziklerini kontrol et.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
arkadaşın söylediği problem doğru evet güncelleme geldi bugün belki düzelmiştir.

benim merak ettiğim cercube sanırım import ettiği dosyayı kopyalamıyor direk itunes un içine gönderiyor değilmi. yani bir cercube klasöründe bir de music klasörü içinde değildir değil mi?

ve bu import edilen klasör nerededir itunes un?
Mesaj düzenlendi:

arkadaşın söylediği problem doğru evet güncelleme geldi bugün belki düzelmiştir.

Edit: Evet düzelmiş.

benim merak ettiğim cercube sanırım import ettiği dosyayı kopyalamıyor direk itunes un içine gönderiyor değilmi. yani bir cercube klasöründe bir de music klasörü içinde değildir değil mi?

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Mesaj düzenlendi:
Müzik klasörüne taşıyor... (MusicApp)

/var/mobile/Media/Purchases

veya Filza - Fovori - Müzikler

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dleasy Tweak De Kullanabilirsin Dostum

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya arkadaşlar şimdi bu cercube den parçaları indiriyorum müziklere de import ediyorum fakat import ettiğim parçalar aktif olmuyor müzik klasöründe.çalmak istediğiniz parça ülkenizde veya bölgenizde bulunmuyor diyor.çözemedim bir türlü

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ya arkadaşlar şimdi bu cercube den parçaları indiriyorum müziklere de import ediyorum fakat import ettiğim parçalar aktif olmuyor müzik klasöründe.çalmak istediğiniz parça ülkenizde veya bölgenizde bulunmuyor diyor.çözemedim bir türlü

Bende de aynı problem var. Telefonu kapatıp açıyorum. Jailbreak yapıyorum. 1 tane şarkıyı import ediyorum. Başarlı oluyor ama yeniden jbyi kapatıp açana kadar yeni şarkı importlayamıyorum. Tweakte bir bug var. Reddittede okudum nerdeyse herkeste aynı problem var. Güncellenmesi lazım.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende de aynı problem var. Telefonu kapatıp açıyorum. Jailbreak yapıyorum. 1 tane şarkıyı import ediyorum. Başarlı oluyor ama yeniden jbyi kapatıp açana kadar yeni şarkı importlayamıyorum. Tweakte bir bug var. Reddittede okudum nerdeyse herkeste aynı problem var. Güncellenmesi lazım.
kardeşim bu köprünün altından çok sular aktı.cihaz kimbilir kaç tane restore gördü.yanlız su an kullanıyorum tweaki bende böyle bir sorun yok.

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
kardeşim bu köprünün altından çok sular aktı.cihaz kimbilir kaç tane restore gördü.yanlız su an kullanıyorum tweaki bende böyle bir sorun yok.
Bende 12.3.1 de sorunsuz kullanıyordum. 13.3 güncelledim bu sürümde sıkıntı çıkardı. Düzeltemiyorum deliricem.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar 13.4.1 de impotr etmede sorun yaşayan var mı?

Tips
Tips
Üst Alt