Neler yeni

Tweak Cercube For YouTube

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Onlinenotify den sonra simdide cercube calismiyor. Tweak ve youtube uygulamasini eski surume dusurdum ama yinede calismadi. Calistiran varmi?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
aylar geçti nerdeyse 6 ay oldu ama cercubeyi kullanamamak çok saçma geliyor. Arkadaşlar benim yanlış yaptıgım birşey mi var yoksa başka bir tweak cercubeyi engelliyor mu? (ios 10.3.3 iphone 5)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
aylar geçti nerdeyse 6 ay oldu ama cercubeyi kullanamamak çok saçma geliyor. Arkadaşlar benim yanlış yaptıgım birşey mi var yoksa başka bir tweak cercubeyi engelliyor mu? (ios 10.3.3 iphone 5)
Youtube Tools gibi alternatiflere bakabilirsiniz.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@yusuf.ozgul , @efsane6 artık beni bu sıkıntıdan kurtarın lütfen telefonda sizi arayabilir miyim ya da bilmiyorum uygunluğu nasıl ama ben bu cercubeyi kullanmayı çok istiyorum birebir görüşme yaptığımızda eminim bu sıkıntımdan beni kurtaracağınıza inanıyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@snapsprovolone
Cercube gayet güzel çalışıyor
Protube( İOS 6-11)

Son düzenleme:

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hocam anlıyorum elbette öyledir ama ben cihazımda bütün cercube sürümlerini ve farklı repolarda... herşeyi denediğim halde çalıştıramıyorum. Ya kasmakta ya hiç açılmadan uygulamadan atmakta. icleaner pro, önbelleği sil yani aylardır harıl harıl kafayı yordum sen de farketmişsindir belki buna dair şikayetlerimi bir süredir yazıyorum. Bunu birebir telefon görüşmesi ya da uzaktan bağlantı yolu ile oluru var mı bu benim için çok önemli hocam

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam anlıyorum elbette öyledir ama ben cihazımda bütün cercube sürümlerini ve farklı repolarda... herşeyi denediğim halde çalıştıramıyorum. Ya kasmakta ya hiç açılmadan uygulamadan atmakta. icleaner pro, önbelleği sil yani aylardır harıl harıl kafayı yordum sen de farketmişsindir belki buna dair şikayetlerimi bir süredir yazıyorum. Bunu birebir telefon görüşmesi ya da uzaktan bağlantı yolu ile oluru var mı bu benim için çok önemli hocam
Tweak çakışması veya uyumsuz tweak kurulu onun için problem yaşıyorsun ve Başka birşey olamaz olmasıda imkansız

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Tweak çakışması veya uyumsuz tweak kurulu onun için problem yaşıyorsun ve Başka birşey olamaz olmasıda imkansız
Kurulu tweakler ve repoları ile yazıyorum üstadım. Bana bunlar arasında başta cercubenin çalışmasına mani olcak tweak varsa söyler misin?
Aerify - BigBoss
Appcake 4 - iphoneCake
Allple File Conduit "2" - Cydia
AppleYardin Repo Icons - AppleYardim.org
AppList - BigBoss
AppSync Unified - HYI
AudioRecorder 2 (iOS 8,9..) AppleYardim.org
BigBoss Icon Set - Cydia
CacheClearer - AppleYardim.Org
CallBar (iOS 10/9/8/7) - AppleYardim.Org
CallConnect - BigBoss
CCRecord - JailbreakTR
CustomDate - JailbreakTR
Cydia Installer - Cydia
Cydia Substrate - Cydia
Cydia Translations - Cydia
CyDown - Xarold
DeleteForever - HYI
Erica Utilities - ModMyi
exKey - JailbreakTR
FlipControlCenter - BigBoss
HYI Repo Icons - HYI
Icon Tool - AppleYardim.org
iCleaner Pro - JailbreakTR
JailbreakTR Repo Icons - JailbreakTR
KarenLocalizer - BigBoss
KarenPrefs - BigBoss
libRocket - Alfhaily APT
Linktunes for iOS8 - Xarold
Linktunes plugins - Xarold
LocallAPStore - JailbreakTR
MessageFilterX - Mr.wings
Patcyh - Cydia
Rocket for Instagram - Alfhaily APT
Spotilife - Xarold
Substrate Safe Mode - Cydia
Swipe Home - AppleYardim.org
TransparentVolume8 - BigBoss
Watusi 2 for WhatsApp - BigBoss
WatusiTools - BigBoss
Youtuber, Download & ... - ModMyi
(Çince yazıları olan messagefilterx tweaki reposuna ait birşey) - Mr.wings
IMG_0622.PNGIMG_0623.PNGIMG_0624.PNGIMG_0625.PNGIMG_0626.PNGIMG_0627.PNGIMG_0628.PNGIMG_0629.PNGIMG_0630.PNG

efsane

Administrator
Cihaz
@snapsprovolone
Şimdi kardeşim... öncelikle içerde bir sürü uyumsuz Tweak var ve YouTube uygulamasını engelleyecek 3-4 tweak var..

Burda yapacağın ilk Adım :

-Sıfır kurulum (DFU) modundan
- ilk kurulacak Tweakler : Filza , iCleaner Pro ve MTerminal

sonraki adım : Cercube for YouTube ( yukardaki adımları aynen yap)

Linktunes ve benzer Tweaklere hiç gerek Yok yani çöp oluşturur içerde bu ve benzer Tweakler..

Şimdi Cercube veya YouTube’da indirme vs. Çalışması lazım %100...

NiQuiL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba, sizin repodan yükledim Cercube for youtube ama altta bu saçma sapan reklamlardan kurtulamıyorum. CrackTool3 var ama o da yemedi :) daha önce farklı bir repodan kurmuştum cracktool ile reklamı kaldırmıştım. Nasıl kurtulurum?

nefer_nl

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar merhaba, Bende’de youtube donma sorunu var. ipad 4 ios 10.3.3 tabletimi 1 kaç kez restore ettim. Sonra jb yaptım ve ilk kurduğum tweak cercube oldu. Malesef ilk tweak olmasına rağmen yine youtube donma yapıyor. Ne yapabilirim bu sorun için

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba, sizin repodan yükledim Cercube for youtube ama altta bu saçma sapan reklamlardan kurtulamıyorum. CrackTool3 var ama o da yemedi :) daha önce farklı bir repodan kurmuştum cracktool ile reklamı kaldırmıştım. Nasıl kurtulurum?
Crack tool kullandıysan yinede cercube’de hesap açman gerekiyor.

aktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Kolay gelsin arkadaslar Cercube for Youtube kullaniyorum. Carbridge ile araca baglandigimda sag tarafta onerilen parcalar kisminda parcalarin isimleri yazmiyor ama daha onceden yaziyordu. Bunun herhangi bir ayari vs varmi. Bayaa karistirdim ama bulamadim

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Yeni gelen güncellemeyle artık cercube hesabı oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturduktan sonra dilerseniz youtube videolarını mp3 olarak müzik kütüphanesine kaydedebiliyorsunuz.

aktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Yeni gelen güncellemeyle artık cercube hesabı oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturduktan sonra dilerseniz youtube videolarını mp3 olarak müzik kütüphanesine kaydedebiliyorsunuz.
cercube hesabı nasıl oluşturuluyor acaba? benim sorunumada çözüm olurmu bu?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
cercube hesabı nasıl oluşturuluyor acaba? benim sorunumada çözüm olurmu bu?
bir videoyu indirmeye tıkladığında sana hesap oluşturma seçeneğini ekrana getirecek. İsim soyisim mail adresi kullanıcı adı ve şifre belirliyorsun bu kadar basit.

Senin sorunun detayı hakkında vakıf değilim maalesef. Arabam yok :'(

Srhttsn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba ben hesap açtım müziği indiriyorum.import et diyorum. Müzikleri seçiyorum ama gelmiyor. Neden olabilir?

Volverineyolverin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cercube for youtube indirebileceğim repo verebilir misiniz? İndirmek için illa kaynaklara repoyu eklememiz gerekiyor mu yoksa eklemeden de kurabiliyor muyuz?

Son düzenleme:

tsukai26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cercube youtube yükledim üyede oldum fakat onay e postası gelmiyor ve hiç bir şey indiremiyorum yardım pls

Tips
Tips
Üst Alt