Neler yeni

Cercube for Youtube Güncelleme Sorunu

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba güncellemeden sonra indirdiğim müzikleri apple music aktaramıyorum. Güncellemeden önce sorunsuz yapıyordum. Sildim icleanerla temizledim tekrar yükledim. Ama sorun hala devam ediyor bu benim en sevdiğim tweak lütfen yardımcı olun.
Mesaj düzenlendi:

Yok mu bilen biri

Şuan fark ettim mesela cercube yüklüyken appstoreden bir şey indiremiyorum.

Cihaz
İphone X
Sürüm
12.4
Son düzenleme:

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba güncellemeden sonra indirdiğim müzikleri apple music aktaramıyorum. Güncellemeden önce sorunsuz yapıyordum. Sildim icleanerla temizledim tekrar yükledim. Ama sorun hala devam ediyor bu benim en sevdiğim tweak lütfen yardımcı olun.
Mesaj düzenlendi:

Yok mu bilen biri

Şuan fark ettim mesela cercube yüklüyken appstoreden bir şey indiremiyorum.
Şimdi güncel sürüm ile test ettim ve aktarmada sorun yok,ayrıca app store'dan sorunsuz indirme yapabiliyorum

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi güncel sürüm ile test ettim ve aktarmada sorun yok,ayrıca app store'dan sorunsuz indirme yapabiliyorum
Hocam güncellemeden önce bende de sorun yoktu ilk güncellemedim yt girmeye çalıştım kitlendi diye uyarı veriyordu. Mecbur güncelledim şimdide indirmiyor. Birde dikkat ettim libcercube yüklü değil. Kendi reposundada yok kaldırmış galiba çok işime yarıyordu. Naptıysam çözüm olmadı.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam güncellemeden önce bende de sorun yoktu ilk güncellemedim yt girmeye çalıştım kitlendi diye uyarı veriyordu. Mecbur güncelledim şimdide indirmiyor. Birde dikkat ettim libcercube yüklü değil. Kendi reposundada yok kaldırmış galiba çok işime yarıyordu. Naptıysam çözüm olmadı.
Libcercube diye bir tweak yok. Birleştirdi artık onu Cercube ile. Yeni güncelleme geldi. Gelen güncelleme ile yeni sorunlar olabiliyor. Bunu da çözen bir güncelleme yapar.

Tips
Tips
Üst Alt