Neler yeni

Çözüldü CC (Kontrol merkezi) Vpn modülü

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar forumda baya bi araştırdım bulamadım. Kontrol merkezine vpn modülü ekleyen tweak var mı? Kullanan veya bilen varsa yazar mı teşekkür ederim şimdiden.

Not: Cydiada ccvpn yi kurdum çalışmıyor safe moda atıyor.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bilgin olsun; VPN'yi kendi uygulaması haricinde 4-5 defa başka yerden (Activator kısayolu, CC modülü) başlatırsan, yeniden etkinleştirmeye çalıştığında sorun yaşayabilirsin. Bağlantı gecikiyor, bazen hiç gelmiyor. Bu sırada normal internet erişimini de kısıtlıyor haliyle.

Server/ID/Şifre tarzı çalışan VPN'lerde bu sorun olmaz tabii ki. Uygulama tarzı çalışanlarda oluyor.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
EzCC olması lazım.
Konum togless’i yok malesef benim istediğim tüm togleleri ayrı ayrı diziyor cc’ye artı tüm uygulamaşarı cc’ye ekleyebiliyorsunuz direk mesela kilit ekranında cc’yi açıp whatsapp a tıklayıp direk açıyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Konum togless’i yok malesef benim istediğim tüm togleleri ayrı ayrı diziyor cc’ye artı tüm uygulamaşarı cc’ye ekleyebiliyorsunuz direk mesela kilit ekranında cc’yi açıp whatsapp a tıklayıp direk açıyor
CCModules ve CC Vpn kur

JailbreakTR

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Magma hackyourdan kurulunca çalışmıyor başka çalışan repo varmı bildiğiniz packix hariç

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt