Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

taner35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
mazda 3 carplay destekli ve dokunmatik ekran carplay sorunsuz çalışıyor ama bu uygulama ile çok iyi olucak sürekli araçta yolculuk yapıyor tv izleyemiyorum ve başka uygulama kullnacağım zaman telefonu elime almam gerekiyor ne olur yardımcı olun :(

tergunt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese selam. Konu sayesinde bu programdan haberim oldu. Telefonum iphone x ama versiyonu 12.2 olması sebebi ile ikinci bir telefonda (iPhone se) 2 günlük uğraş sonunda mutlu sona ulaştım. Cihazın versiyonu 11.4 idi. 2 gündür unc0ver-cydia ile halledemedim. Bugün Electra-Sileo ile sonuçlandırdım. Harika bir program. Repo dan ücretli olacak şekilde aldım. PayPal İle. En güzel kısmı araç ekranında YouTube ya da TV+ gibi bir program açıkken , telefonun ekranında navigasyon gibi ikinci bir program açabilmek. Gerçekten inanılmaz. YouTube, safari , e-mail programı , Yandex.Navi sorunsuz çalışan programlar. TV+ tam ekran yerine ekranın 3/4nü dolduruyor. İlerde düzelir sanırım. Netflixde de görüntü gelmiyor. Herkeste böyle mi diye sormak istiyorum. Foruma tekrar teşekkürler.
Araç: Tiguan 2016

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Herkese selam. Konu sayesinde bu programdan haberim oldu. Telefonum iphone x ama versiyonu 12.2 olması sebebi ile ikinci bir telefonda (iPhone se) 2 günlük uğraş sonunda mutlu sona ulaştım. Cihazın versiyonu 11.4 idi. 2 gündür unc0ver-cydia ile halledemedim. Bugün Electra-Sileo ile sonuçlandırdım. Harika bir program. Repo dan ücretli olacak şekilde aldım. PayPal İle. En güzel kısmı araç ekranında YouTube ya da TV+ gibi bir program açıkken , telefonun ekranında navigasyon gibi ikinci bir program açabilmek. Gerçekten inanılmaz. YouTube, safari , e-mail programı , Yandex.Navi sorunsuz çalışan programlar. TV+ tam ekran yerine ekranın 3/4nü dolduruyor. İlerde düzelir sanırım. Netflixde de görüntü gelmiyor. Herkeste böyle mi diye sormak istiyorum. Foruma tekrar teşekkürler.
Netflix de drm olayı olduğu için ekrana görüntü gelmiyor. Parasını verip netdlixi kullanamamak kötü :(

Ngxplay11 tweak i de var o da ücretsiz ;)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Netflixte sanırım öyle bir sorun var ama o sorunu şöyle çözebilirsiniz;
Portal app uygulamasını açın. Bu uygulama telefon ekranını olduğu gibi yansıtır tıpkı projektör gibi. Telefon ekranında ne varsa noktası virgülüne kadar araç ekranına yansır bu şekilde sorunsuz kullanılabilir.

taner35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yazdıklarıma cevap veren srdgny hocama teşekkür ederim. Pay Palı da sorunsuz hallettim.. şuan tamamdır
Hocam konumuzla alakasız ama aracın nedir ?
paypaiden nasıl satın aldınız lütfen birileri bana yardımcı olsun

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Netflixte sanırım öyle bir sorun var ama o sorunu şöyle çözebilirsiniz;
Portal app uygulamasını açın. Bu uygulama telefon ekranını olduğu gibi yansıtır tıpkı projektör gibi. Telefon ekranında ne varsa noktası virgülüne kadar araç ekranına yansır bu şekilde sorunsuz kullanılabilir.
Onda da altyazı var kardeş.
Türkçe ses seçeneiği olaydı harika olurdu.

tergunt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Netflix de drm olayı olduğu için ekrana görüntü gelmiyor. Parasını verip netdlixi kullanamamak kötü :(

Ngxplay11 tweak i de var o da ücretsiz ;)

Ngxplay'i denedim , cok takılıyor.
Carbirdge'in yanına yaklaşamaz bence.
Mesaj düzenlendi:

paypaiden nasıl satın aldınız lütfen birileri bana yardımcı olsun
Selam

Repo'dan programı secince gmail accountumla login oldum.
Daha sonra ödeme için paypal'ı sectim.
Mevcut hesap yerine yeni hesap secenegini sectim.
Ulke olarak Amerika, adres olarak da internetten buldugum bir Newyork adresini girdim.
Kisi ve kredi kartı bilgileri olarak kendi bilgilerimi girdim.
Hesap kaydolsun mu secenegini secmedim. Yani tek seferlik odeme yapar gibi devam ettim ve ödemeyi tamamladı.

Tsk

taner35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mesaj düzenlendi:

Selam

Ulke olarak Amerika, adres olarak da internetten buldugum bir Newyork adresini girdim.
Hesap kaydolsun mu secenegini secmedim. Yani tek seferlik odeme yapar gibi devam ettim ve ödemeyi tamamladı.

Tsk
senin allahına kurban eywallah sonunda becerdim :D
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

Selam

Tsk
sayende oldu bu iş :)
Mesaj düzenlendi:

en baştan anlatmaya başlayayım
sürüm 12.1.2 uncover cydia yüklü
carbridge sonunda paypai üzerinden satın alabildim ve uygulamayı indirdim zil çalıyordum ki şöyle bir sorun var
araca bağlanıyorum ve uygulamalar ekranda gösteriyor ama hangisine girsem açılmıyor bir kere bağlanmadan tv uygulamasını telefondan açtım sonra araca bağlandım ses var ama görüntü aktarımı gerçekleşmedi ve kabloyu çıkartdığım zaman diğer uygulamalarada giremiyorum uygulamanın sürümü 1.0.7 sizce sorun nereden kaynaklı ne yapmalıyım
Mesaj düzenlendi:

bu arada cydia kurulduktan sonra herhangibirşey yüklemedim yani hiçbir program indirmedim sadece carbridge için gerekli olan rocketroostrap ve cydia substrate

Son düzenleme:

tergunt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
senin allahına kurban eywallah sonunda becerdim :D
Mesaj düzenlendi:

sayende oldu bu iş :)
Mesaj düzenlendi:

en baştan anlatmaya başlayayım
sürüm 12.1.2 uncover cydia yüklü
carbridge sonunda paypai üzerinden satın alabildim ve uygulamayı indirdim zil çalıyordum ki şöyle bir sorun var
araca bağlanıyorum ve uygulamalar ekranda gösteriyor ama hangisine girsem açılmıyor bir kere bağlanmadan tv uygulamasını telefondan açtım sonra araca bağlandım ses var ama görüntü aktarımı gerçekleşmedi ve kabloyu çıkartdığım zaman diğer uygulamalarada giremiyorum uygulamanın sürümü 1.0.7 sizce sorun nereden kaynaklı ne yapmalıyım
Mesaj düzenlendi:

bu arada cydia kurulduktan sonra herhangibirşey yüklemedim yani hiçbir program indirmedim sadece carbridge için gerekli olan rocketroostrap ve cydia substrate
olduguna sevindim , süper ...

taner35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bende çok sevindim ama uygulamayı kullanıp açamıyorum bir türlü bakalım ne olacak :)

taner35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
evet program sorunsuz bir şekilde yüklendi ayarlar bölümünde carbridge sekmesi var köprülenmiş uygulamalar seçeneğine girip carplay de olmayan uygulamalardan olmasını istediğim uygulamaları tıkladım araca kablo ile bağlandım uygulamalar gözüküyor ama açmıyor anlamadım bir türlü sonrada telefon hiçbir uygulamayı açmıyor telefonum 5s 12.1.2 sürüm var

ihsanberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar,

ios 12.2 iphone x kullanıyorum. jailbreak yapmadan bu uygulamayı satın almanın kurmanın bir yolu var mı? Shortcut olarak veya screenshot olarak bir kaç alternatif denedim ancak bir sonuç alamadım. Cydia shortcut'ı ekleniyor ancak yeni kaynak vs. ekleyemiyorum. JB yapmak çok istemiyorum ancak carbridge veya NGXplay benzeri bir uygulama ihtiyacım bulunuyor. Önerebileceğiniz bir yöntem var mı?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
merhabalar,

ios 12.2 iphone x kullanıyorum. jailbreak yapmadan bu uygulamayı satın almanın kurmanın bir yolu var mı? Shortcut olarak veya screenshot olarak bir kaç alternatif denedim ancak bir sonuç alamadım. Cydia shortcut'ı ekleniyor ancak yeni kaynak vs. ekleyemiyorum. JB yapmak çok istemiyorum ancak carbridge veya NGXplay benzeri bir uygulama ihtiyacım bulunuyor. Önerebileceğiniz bir yöntem var mı?
Malesef tek çare jailbreak.
Sizin de şu an jb yapma imkanınız yok.
İos 13 yoeumlarına baktım carplay de baya çalışma var diyorlar.
Eğer yapabilirseniz ios 13 beta sürümünü yükleyebilirseniz belki güzel özellikler eklenmiştir.
Benim cihaz 12.1 jb li olduğu için maleaef deneyemem.

ihsanberk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios 12.2 için JB çıkmadığı için mi yapmak mümkün değil?
ios 13'te pek yeni bir şey görünmüyor sadece kullanıcı iyileştirmeleri ve yeni bir apple maps deneyimi vs. gibi duruyor. Zaten carbridge isteme sebebip sürüş esnasında video/TV uygulamalarını açabilmek ama bunu Carplay'ın hiç bir zaman destekleyeceğini sanmıyorum.

Bu durumda benim için JB şart gibi görünüyor. Helix diye bir JB sitesi var gibi görünüyor stabil ve güvenilir midir? bir bilginiz var mı??

Hızlı cevap için teşekkürler.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
ios 12.2 için JB çıkmadığı için mi yapmak mümkün değil?
ios 13'te pek yeni bir şey görünmüyor sadece kullanıcı iyileştirmeleri ve yeni bir apple maps deneyimi vs. gibi duruyor. Zaten carbridge isteme sebebip sürüş esnasında video/TV uygulamalarını açabilmek ama bunu Carplay'ın hiç bir zaman destekleyeceğini sanmıyorum.

Bu durumda benim için JB şart gibi görünüyor. Helix diye bir JB sitesi var gibi görünüyor stabil ve güvenilir midir? bir bilginiz var mı??

Hızlı cevap için teşekkürler.
Henüz jailbreak çıkmadı, internette bulduklarınıza da güvenmeyin. Forumu takipte kalın çıktığı anda konuyu bulacaksınız burada.

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Slieo ile carbridge yüklemek mümkün mü? Uyguluma çalışması için rocketbootstrap yüklemelisin diyor, ancak vermiş oldukları repo sileo'ya eklenmiyor. Telefon XS 12.0

tergunt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Slieo ile carbridge yüklemek mümkün mü? Uyguluma çalışması için rocketbootstrap yüklemelisin diyor, ancak vermiş oldukları repo sileo'ya eklenmiyor. Telefon XS 12.0
Sileo ile mümkün.Ben suan XS de kullanıyorum, sorunsuz.

bu repoyu ekle

BRKSNTR

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sileo ile mümkün.Ben suan XS de kullanıyorum, sorunsuz.

bu repoyu ekle
Teşekkür ederim, paypal ile satın aldım kullanıyorum.

Sileo'da cydia gibi openssh şifresi değiştirmek gerekli mi? nasıl yapılır bu bilglieri henüz bulamadım

tergunt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Teşekkür ederim, paypal ile satın aldım kullanıyorum.

Sileo'da cydia gibi openssh şifresi değiştirmek gerekli mi? nasıl yapılır bu bilglieri henüz bulamadım
bu konu hakkında bilgim yok

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.2 için jailbreak çıktı.. peki carbridge yüklemesini nasıl yapacağız ? link varmıdır yardımcı olabilecek?

emreakbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Carbridge 12.2 için uyumlu değildir yazıyor umarım en kısa zamanda güncelleme gelir uygulamaya

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Carbridge 12.2 için uyumlu değildir yazıyor umarım en kısa zamanda güncelleme gelir uygulamaya
Güncelleme kısa sürede gelir
Mesaj düzenlendi:

12.2 için jailbreak çıktı.. peki carbridge yüklemesini nasıl yapacağız ? link varmıdır yardımcı olabilecek?
Güncelleme gelmesi lazım ve sonrasında satın almanız lazım

Tips
Tips
Üst Alt