Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

Talharedsn0w

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ücretli bir Tweakdir ve satın alınması şarttır

JailbreakTR
Hocam peki 7 plus(11.4) de çalışıp edit by @efsane6 benim cihazımda şu hatayı vermesi (there was an error loading the preference bundle) enterasan değilmi hatta sadece bu tweakdede değil cylinder callbar linktunes inanın anlam verebilmiş değilim

Moderatör tarafından düzenlendi:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hocam peki 7 plus(11.4) de çalışıp edit by @efsane6 benim cihazımda şu hatayı vermesi (there was an error loading the preference bundle) enterasan değilmi hatta sadece bu tweakdede değil cylinder callbar linktunes inanın anlam verebilmiş değilim
Crackli repo ve Tweak için sorulan sorular cevaplanmaz burda!

JailbreakTR

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar benim carbridge'de uygulamaya tıkladıktan sonra önce açılır gibi olup kapanıyor, ikinci kez tıkladığımda açılıyor.
Ücretsiz sürümü kullanırken böyle bir sorun yoktu, satın aldım ve son versiyonu yükledim böyle oldu.
Benzer sorunu yaşayan var mı?
Arkadaşlar bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim? Yoksa bu sorunu yaşayıp çözüm bulabilen oldu mu?
Her seferinde önce açılacak gibi olup kapanıyor. İkinci kez tıkladığımda açılıyor.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Arkadaşlar bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim? Yoksa bu sorunu yaşayıp çözüm bulabilen oldu mu?
Her seferinde önce açılacak gibi olup kapanıyor. İkinci kez tıkladığımda açılıyor.
son versiyon mu yüklü 1.0.7 galiba son sürüm

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar İphone 5 aldım. Jailbreak yaptım. Carbridge'yi Paypal ile satın alma yoluna gideceğim ama aşağıdaki gibi uyarı çıkıyor yüklenemeyecek gibi bir hali var öncelikle bunu çözmeden ücret ödemek istemiyorum sizce problem nedir nasıl çözelebilirim??

Bir de Paypal ile almak için illaki bu telefon üzerinden mi almam lazım yoksa PC'den alabilir miyim o kısmı da çözemedim..

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Raga carbridge cihaza kurmak ve çalıştırabilmek için öncelikle rocketbootstap 1.0.6 ve cydia substrate 99.0 güncellemelerini yapman gerekiyor

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam cydia içinde aratınca en yüksek sürüm olarak bunları buldum ve yükledim ne yapmam gerekir ki 1.0.6'dan daha yüksek olmalı diyor sanırım ama bendeki 1.0.6 daha yükseğini nasıl yükleyeceğim? Cydia substrate için de 99 gibi bir şey göremedim. Bu arada çok hızlısınız cevap için teşekkürler

Ekli dosyalar

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
telefonu dahi kapatıp açtım kaynakları da yeniledim ama carbridge yüklemek istediğimde hala aynı uyarılar var.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
telefonu dahi kapatıp açtım kaynakları da yeniledim ama carbridge yüklemek istediğimde hala aynı uyarılar var.
İki repoyu ekleyip güncelleme yaparmısın.

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
vay be bunları ekleyince herhangi bir şey yapmadan kendisi güncelledi ve şuan carbirdge 1.0.7'ye girdiğimde herhangi bir sorun göstermiyor. yükleme durumuna geldi. Çoook teşekkürler. Paypaldan almaya çalışacağım şimdi ama PC'den alınca yükleme linki mi geliyor yoksa illa ki jailbreakli telefon üzerinden mi almalıyım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Raga cihaz üzerinden Paypal ile satın alım işlemini tamamlayın.

Selim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Son düzenleme:

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
yazdıklarıma cevap veren srdgny hocama teşekkür ederim. Pay Palı da sorunsuz hallettim.. şuan tamamdır

Son düzenleme:

Selim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@Raga cihaz üzerinden Paypal ile satın alım işlemini tamamlayın.
Merhabalar 3008 aldım.ıphone 6 telefonum 12.2 versiyon var.carplayden video oynatmak isterim yardımcı olurmusunuz.önce ne yapmam gerekiyor.tesekkürler

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@srdgny hocam o dedikleriniz ne işe yarıyor? power module tweakını bulamadım çünkü.
@Selim hocam malesef video oynatamazsınız çünkü ios sürümünüz 12.2 Yani jailbreak yapılamayan bir sürüm. Ben bu sebeple aracıma takmak için iphone 5 aldım ve jailbreak yaptım.

Selim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@srdgny hocam o dedikleriniz ne işe yarıyor? power module tweakını bulamadım çünkü.
@Selim hocam malesef video oynatamazsınız çünkü ios sürümünüz 12.2 Yani jailbreak yapılamayan bir sürüm. Ben bu sebeple aracıma takmak için iphone 5 aldım ve jailbreak yaptım.
Yani ya telefon alacağız bunun için yada bekleyeceğiz 😞teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Selim 12.2 sürüm şu anda jailbreak yapılamadığı için tweakı kullanamazsınız. Hali ile sürümünüze jb bekleyeceksiniz veya jb yapılabilir sürümü uygun bir cihaz alacaksınız.

taner35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
herkese merhabalar öncelikle bu girişimi başarmış olan ve yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum ben gerekli herşeyi yaptım sadece atın almak kaldı izmirde satın almak için yardımcı olacak kimse var mı paipai nasıl ödeme nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun :crybaby2::crybaby2:
Mesaj düzenlendi:

pay pai nasıl hallettiniz anlatabilirmisiniz

Son düzenleme:

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
vay be bunları ekleyince herhangi bir şey yapmadan kendisi güncelledi ve şuan carbirdge 1.0.7'ye girdiğimde herhangi bir sorun göstermiyor. yükleme durumuna geldi. Çoook teşekkürler. Paypaldan almaya çalışacağım şimdi ama PC'den alınca yükleme linki mi geliyor yoksa illa ki jailbreakli telefon üzerinden mi almalıyım
Önceki sayfalara baksaydın bu sorun ve çözümü vardı

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@Dosya123 hocam haklısınız ama düşünün ki jailbreak nedir bilmezken Carplay için bu yola girdim ve içinde boğulunca her konuyu tek tek okumak kolay olmuyor. İnsan biran önce halledeyim istiyor.

Şöyle bir sorun var arkadaşlar benim şuan iphone 5 10.3.3 ve normalde bir sıkıntısı olmayan cihaz ama Carplaye bağladığımda çok çabuk tıkanıyor ve bir yerden sonra kapanıyor sanırım çünkü H3lix simgesinden tekrar jailbreak yapana kadar diğer simgeler gözükmüyor. Sık sık çöküyor olması İphone 5'in donanımının yetersiz olmasındna mı kaynaklanıyor sizce?

Ayrıca normalde yandex çalışırken Carplayde uygulama açıldığında harita kısmı siyah kalıyor ve uygulama çalışmıyor..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Raga kullandığın cihaz iphone 5 32 bit. Cihazda programı çalıştırdığında kilitlenmelerin nedeni, carbridge tweakı 64 bit cihazlarda çalışacak şekilde yazılmıştır. İphone 5s ve üstü cihazlarda sorunsuz çalışır.

taner35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar kimse yok mu paypai ücretini göndersem bana yardımcı olabilirmisinz lütfen

Tips
Tips
Üst Alt