Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeş aldın mı ? Alırsan haber Verde ben de öyle deneyeyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yok alınmıyor.

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ödemede yardımcı olabilecek arkadaş var mı? Para transferi olur, sanal kart olur nasıl derse öyle halledebilirim.

Tekila

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Yok alınmıyor.

Yurtdışında hiç tanıdığınız yokmu.. Ben şöyle yaptım..

Yurtdışında bir tanıdığın adres telefon bilgilerini vererek yeni paypal hesabı açtım.. Ödeme kısmında sms kodu istedi onun telefona kodu gönderterek Enpara kredi kartından ödemeyi yaptım.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yurtdışında hiç tanıdığınız yokmu.. Ben şöyle yaptım..

Yurtdışında bir tanıdığın adres telefon bilgilerini vererek yeni paypal hesabı açtım.. Ödeme kısmında sms kodu istedi onun telefona kodu gönderterek Enpara kredi kartından ödemeyi yaptım.
Ya varda. İnsanları bununla uğraştırmak istemiyorum. Çok sıkışırsam olabilir. Teşekkürler

gilmour

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yahu anlamıyorum , elimizde Uluslararası master-visa kartlar var ve Türkiye’den bu programı satın almamız için dışarıda bir tanıdığımızın olması gerekiyor.
Aylardır jail için bekledim , şimdi de programa ulaşamıyorum , ücret dahilinde satın alamıyorum 😡

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yahu anlamıyorum , elimizde Uluslararası master-visa kartlar var ve Türkiye’den bu programı satın almamız için dışarıda bir tanıdığımızın olması gerekiyor.
Aylardır jail için bekledim , şimdi de programa ulaşamıyorum , ücret dahilinde satın alamıyorum 😡
Forumda PayPal kullanım konumuz var göz attınız mı?

gilmour

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Paypal başlığında yazılanları harfiyen uygulamadan tweaki direkt “buy by paypal” linkinden enpara kredi kartı bilgilerini girerek satın aldım.Sadece telefonda vpn usa açık konumdaydı ve “fake address” üzerinden herhangi bir birleşik devletleri adres referansını adres bilgileri kısmına girdim.
Bingooo 😀 tweaki satın aldığıma dair bir mail geldi.

Ayrıca mailde “activate your account” linki mevcut , hesabı aktive etmem gerekiyor mu?
Umarım bir yanlışlık yapmadım👍

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
CarBridge 1.0.5 şimdi Chariz deposunda!
Değişiklikler:
- Uygulamaların iOS 10'da çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi
- Bazı uygulamaların açıldığında rasgele çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi
- Telefonda Şimdi Yürütülüyor veya diğer ses uygulamalarını açarken SpringBoard'ın çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi
- Umarım yarım klavye sorununu çözdü
- Artan kararlılık

Murat1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Yen
CarBridge 1.0.5 şimdi Chariz deposunda!
Değişiklikler:
- Uygulamaların iOS 10'da çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi
- Bazı uygulamaların açıldığında rasgele çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi
- Telefonda Şimdi Yürütülüyor veya diğer ses uygulamalarını açarken SpringBoard'ın çökmesine neden olan bir sorun düzeltildi
- Umarım yarım klavye sorununu çözdü
- Artan kararlılık

Yeni repoyu eklediğimizde çıkmıyor Carbrigde

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar iyi günler. Ben de bu uygulamayı kullanmak istiyorum ancak mevcut telefonumda banka uygulamaları olduğu için jailbreak yapmaktan çekiniyorum.

Bu sebeple aklımda ikinci el bir iphone 5s alıp onu jailbreak yaptıktan sonra sürekli olarak araçta bağlı şekilde bırakmak vardı ancak almak istediğim telefonların geneli güncelleme yapmış 12.2 olunca malum jailbreak yapılmıyor.

İphone 5 lerde böyle bir sorun yok sonuçta 10.3.3 te kaldığı için.

Şimdi sormak istediğim, iphone 5 alsam carplay performansında bir sorun yaşar mıyım? Youtube, tv+ gibi video uygulamalarını hd olarak oynatmakta zorlanır mı? İphone 5s almak daha mı mantıklı siz ne dersiniz?

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar benim carbridge'de uygulamaya tıkladıktan sonra önce açılır gibi olup kapanıyor, ikinci kez tıkladığımda açılıyor.
Ücretsiz sürümü kullanırken böyle bir sorun yoktu, satın aldım ve son versiyonu yükledim böyle oldu.
Benzer sorunu yaşayan var mı?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar iyi günler. Ben de bu uygulamayı kullanmak istiyorum ancak mevcut telefonumda banka uygulamaları olduğu için jailbreak yapmaktan çekiniyorum.

Bu sebeple aklımda ikinci el bir iphone 5s alıp onu jailbreak yaptıktan sonra sürekli olarak araçta bağlı şekilde bırakmak vardı ancak almak istediğim telefonların geneli güncelleme yapmış 12.2 olunca malum jailbreak yapılmıyor.

İphone 5 lerde böyle bir sorun yok sonuçta 10.3.3 te kaldığı için.

Şimdi sormak istediğim, iphone 5 alsam carplay performansında bir sorun yaşar mıyım? Youtube, tv+ gibi video uygulamalarını hd olarak oynatmakta zorlanır mı? İphone 5s almak daha mı mantıklı siz ne dersiniz?
İPhone 5 ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. CarBridge için daha yüksek sürümlü cihaz çok daha iyi olur.

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İPhone 5 ile sıkıntı yaşayabilirsiniz. CarBridge için daha yüksek sürümlü cihaz çok daha iyi olur.
Teşekkür ederim yorum için. 5s bakıyorum ama 12.2 yapmış herkes.. bakmaya devam o zaman :)

Talharedsn0w

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba arkadaşlar cihazım xs max 12.0. Bu tweak yükleyemiyorum jailbreaktr reposunda yok hackyouriphone dan yüklersemde (there was an error loading the preference bundle) hata alıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

Raga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar 11.0 sürümünde ios 5s aldım. 12.1 e güncellemek gerekir mi 11 ile devam edeyim mi? Gerçi otomatik olarak 12.2 ye güncellerse sıkıntı. Araç seyir halindeyken video oynatma engellemesi sürümlere göre değişiyor mu?

Talharedsn0w

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar 11.0 sürümünde ios 5s aldım. 12.1 e güncellemek gerekir mi 11 ile devam edeyim mi? Gerçi otomatik olarak 12.2 ye güncellerse sıkıntı. Araç seyir halindeyken video oynatma engellemesi sürümlere göre değişiyor mu?
Sanıırım 12.1 güncelleyemezsin bence sürümünde kullan girme o işe

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Merhaba arkadaşlar cihazım xs max 12.0. Bu tweak yükleyemiyorum jailbreaktr reposunda yok hackyouriphone dan yüklersemde (there was an error loading the preference bundle) hata alıyorum yardımcı olabilirmisiniz?
Satın alman gerekiyor ücretsiz stabil çalışmıyor

Talharedsn0w

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ama eski telefonumda çalışıyordu hackyouriphone dan indirdiğim eski telefonum 7plus 11.4
Mesaj düzenlendi:

Bana crackli carbridge indirmemde yardımcı olabilirmisin denemek istiyorum xs maxde

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ama eski telefonumda çalışıyordu hackyouriphone dan indirdiğim eski telefonum 7plus 11.4
Mesaj düzenlendi:

Bana crackli carbridge indirmemde yardımcı olabilirmisin denemek istiyorum xs maxde
Uygulamanın Crackli versiyonu yok. Ücretli ve ücretsiz sürümü var. Ücretsiz sürümü yüklerseniz, her uygulana açmaya çalıştığında ekrana satın al uyarısı çıkıyor. Kapat diyerek kullanmaya devam edebiliyorsunuz ama dediğim gibi her seferinde çıkınca sinir bozucu olabiliyor.

Talharedsn0w

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Uygulamanın Crackli versiyonu yok. Ücretli ve ücretsiz sürümü var. Ücretsiz sürümü yüklerseniz, her uygulana açmaya çalıştığında ekrana satın al uyarısı çıkıyor. Kapat diyerek kullanmaya devam edebiliyorsunuz ama dediğim gibi her seferinde çıkınca sinir bozucu olabiliyor.
Nereden indirebilirim ücretsiz sürümünü yardım ederseniz çok minnettar kalacağım gerçekten

Tips
Tips
Üst Alt