Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihaz nedir ve cihaza tam restore yapmayı denedinizmi.
cihaz 6s ios 12.1.4 sürümü yüklü unc0ver de 3.4.0 sürümü hard reset yapıp ana ekran ve cihaz kapatma tuşu ile telefonu kapatıp açıp yeniden jb yapmayı denedim ama tüm resimler vs silinip sıfırlamadım telefonu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
cihaz 6s ios 12.1.4 sürümü yüklü unc0ver de 3.4.0 sürümü hard reset yapıp ana ekran ve cihaz kapatma tuşu ile telefonu kapatıp açıp yeniden jb yapmayı denedim ama tüm resimler vs silinip sıfırlamadım telefonu
Carbridge ücretli mi kullanıyorsunuz.
Eski mesajlarına baktım cydia çöküyor cihazda
Tavsiyem cihazını tam restore et ve tekrar jb yap

Son düzenleme:

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Carbridge ücretli mi kullanıyorsunuz.
Eski mesajlarına baktım cydia çöküyor cihazda
Tavsiyem cihazını tam restore et ve tekrar jb yap
Chariz repo dan paypal üzerinden ödemesini yaptım yani orjinal kullanıyorm cracklı vs değil satın aldım direk restore edeyim müsait olduğumda resimleri vs yedek alıp

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Chariz repo dan paypal üzerinden ödemesini yaptım yani orjinal kullanıyorm cracklı vs değil satın aldım direk restore edeyim müsait olduğumda resimleri vs yedek alıp
Dediğim gibi cydianın çökmesine neden oluyor
bir tweak ile çakışıyor da olabilir.
Restore sonrası icloud ve itunes yedeği geri yüklemeyin. Yeni bir iphone olarak başlayın.

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dediğim gibi cydianın çökmesine neden oluyor
bir tweak ile çakışıyor da olabilir.
Restore sonrası icloud ve itunes yedeği geri yüklemeyin. Yeni bir iphone olarak başlayın.
Carbridge geliştiricisine twitterden yazdım böyle bir cevap vermiş sizce ne demek istiyor sanki unc0verde çalışmıyor vs gibi birşey anladım ben
13040

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Carbridge geliştiricisine twitterden yazdım böyle bir cevap vermiş sizce ne demek istiyor sanki unc0verde çalışmıyor vs gibi birşey anladım ben
Ekli dosyayı görüntüle 13040
Rocketbootstap dan dolayı kullanımını önermemiş unc0ver ile kullanılıyor sadece repodan rocketbootstap yüklü değilse yükleyin.

wrwvget

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Bende ödeme yapamadım yazdığınıda tam anlayamadım biraz detaylı anlatabilirmisin
Mesaj düzenlendi:

Bende ödeme yapamadım yazdığınıda tam anlayamadım biraz detaylı anlatabilirmisin
Hiç paypalla uğraşma direk kartla ödeme kısmında amerika new yorktan bi adres salla zip code 10033 ve broadway mesela kart bilgilerni mail adresini doğru gir çekiyo parayı ama programı yükleyemiyorsun yinede

mhmtcnkrmn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İndirme işini nasıl yapacağız cydia girdiğimde istiyor tamam ücreti de ödeyeceğim ama ödeme işleminide yapamıyorum PayPal olmuyor

wrwvget

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İndirme işini nasıl yapacağız cydia girdiğimde istiyor tamam ücreti de ödeyeceğim ama ödeme işleminide yapamıyorum PayPal olmuyor
Paypal sayfasına yönlendirdiginde new account de sonra adres felan istiyor oraya ABD den bi adres uydur visa hesap kartı seç internete açık olsun kart bilgilerini gir doğru ise ödemeyi onaylıyor tekrar Cydia gel program kurulumunu yap

mhmtcnkrmn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Paypal sayfasına yönlendirdiginde new account de sonra adres felan istiyor oraya ABD den bi adres uydur visa hesap kartı seç internete açık olsun kart bilgilerini gir doğru ise ödemeyi onaylıyor tekrar Cydia gel program kurulumunu yap
ustam iyi diyorsunda benım kartlar tl üzerinden dolara cevirmem şart mı sadece vısa olmalı mı ? yardımcı olursan sevınırm

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
ustam iyi diyorsunda benım kartlar tl üzerinden dolara cevirmem şart mı sadece vısa olmalı mı ? yardımcı olursan sevınırm
PayPal zaten dolar bazında çekecek parayı çevirme falan yapmana gerek yok

emirhandeniz01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
13176
Arkadaşlar carbridge satın aldım kur diyorum bu hata çıkıyor ne yapmalıyım

emirhandeniz01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
13178
Baktım repoya giriyorum böyle oluyor bir türlü güncelleyemedim ne yapılan lütfen yardım 30 tl çöpe gitcek

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
tekrar denermisin eğer yine eklemezse cydia içinden manuel ekle repoyu

emirhandeniz01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
tekrar denermisin eğer yine eklemezse cydia içinden manuel ekle repoyu
Kardeşim yardımlarınla yükledim kurulu gözüküyor carbridge ama simgesi yok napcam👋

Altan06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mrblar. Ben bir sorum olucak arkadaşlar. Ekranın solundaki Menüleri film izlerken kaybedebiliyormuyuz. Mesala ekrana basınca geri gelicekler ama tam ekran olunca görünmeyecekler.
Dostum uygulamayı nasıl yükledin anlatırmısın

Willrock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Dostum uygulamayı nasıl yükledin anlatırmısın
Cydia yı kurdum. Sonra yabancı ülkeden olucak şekilde mail adresi açtım, daha sonra amerika ülkesinden paypal hesabı açtım. Cydiadan Uygulamayı satın aldım. Ödeme yaparken bazı bankaları kabul etmedi. Mesala iş bankasıyla alamadım. Enpara kartımla aldım. Uygulama ayarlar bölümüne geliyor.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Full link aktif
Diyelim ki sürümü 12.2 nin altına düşürdüm nasıl yapıcam
12.2 nin altına düşüremezsin çünkü imzalar kapalı. Bulunduğun sürüme jailbreak çıkmasını bekleyeceksin. Nasıl yapacağını bu konuda sormana gerek yok. Forumda biraz dolaşırsan bulursun.

Tips
Tips
Üst Alt