Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

jv96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
helal olsun size be, siz nasil bir kralsiniz ya! dunyanin her yerinde bunu aradim hic bir yerde bulamadim, megersem dibimizdeymis app, bir rus sitesinde bile kimse yayinlamiyor, sonra oraya birisi yazmis turk sitesinde var diye, google tercumeden anladim, araya araya sizi buldum, 10.3.3 ile mükemmel calisiyor, ngxplay a 5 basar

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
helal olsun size be, siz nasil bir kralsiniz ya! dunyanin her yerinde bunu aradim hic bir yerde bulamadim, megersem dibimizdeymis app, bir rus sitesinde bile kimse yayinlamiyor, sonra oraya birisi yazmis turk sitesinde var diye, google tercumeden anladim, araya araya sizi buldum, 10.3.3 ile mükemmel calisiyor, ngxplay a 5 basar
güle güle kullan ;)

ercan28

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ARKadaslar benim jealbreak kendi kendine telefon acıkıp kapanınca gitti electraya girdim tekrar yükleyince oldu ama bu sefer telefon acılıp kapanınca elektraya girdim aynı işlemi yapmak için uygulama beni atıyor. Profil ayarlarında benim Electra yok ben yapmak lazım acaba ???

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
ARKadaslar benim jealbreak kendi kendine telefon acıkıp kapanınca gitti electraya girdim tekrar yükleyince oldu ama bu sefer telefon acılıp kapanınca elektraya girdim aynı işlemi yapmak için uygulama beni atıyor. Profil ayarlarında benim Electra yok ben yapmak lazım acaba ???
Dün gece benim electra da gitmiş oysaki uygulama sertifika süresi daha vardı ne yaptımsa düzelmedi sonra elctrayı sildim yeniden yükledim ve halletsim öyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vahitce

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Harika çalışıyor. Ngxplay bunun yanında çok basit kalıyor. Teşekkürler

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
2018 audi a6 da carplay kısmından bağlanıyor ancak cihazın ekranı yansımıyor. Araçtaki ekranda farklı bir menu seçeneği olması gerek galiba bilgisi olan varmı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
2018 audi a6 da carplay kısmından bağlanıyor ancak cihazın ekranı yansımıyor. Araçtaki ekranda farklı bir menu seçeneği olması gerek galiba bilgisi olan varmı?

Otomatik olarak MMi geçiş yapması lazım eğer olmuyorsa menü kısmından Telefona gelip deneyin

Mercedesw213

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba
Mercedes 2017 model E180 aracımda standart carplay özellikleri dışında diğer uygulamaları kullanabilmem için iphone 6 ios 11.3.1 sürümlü telefonuma hangi programları indirmem gerekiyor yardımı olabilirmisiniz rica etsem

Moderatör tarafından düzenlendi:

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Merhaba
Foruma mesaj yazmak istediğimde en az 3 mesaj göndermeniz gerekli uyarısı çıkıyor, bu birinci mesaj kusura bakmayın
Mesaj düzenlendi:

bu ikinci mesaj kusura bakmayın
Mesaj düzenlendi:

bu üçüncü mesaj kusura bakmayın
Mesaj düzenlendi:

Mercedes 2017 model E180 aracımda standart carplay özellikleri dışında diğer uygulamaları kullanabilmem için iphone 6 ios 11.3.1 sürümlü telefonuma hangi programları indirmem gerekiyor yardımı olabilirmisiniz rica etsem
Bahsettiğiniz sürümde yapabileceğiniz birşey yok o sürüme jailbreak yok ve yükleyemezsiniz

Mercedesw213

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bahsettiğiniz sürümde yapabileceğiniz birşey yok o sürüme jailbreak yok ve yükleyemezsiniz

Teşekkürler cevabınız için , birde iphone 5 telefonum var 1 senedir kullanmıyorum heralde sürümü 10'lu birşeydir, bu telefonu sadece bu amaçla kullanabilirim, bu durumda çözüm varmıdır?

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X

Teşekkürler cevabınız için , birde iphone 5 telefonum var 1 senedir kullanmıyorum heralde sürümü 10'lu birşeydir, bu telefonu sadece bu amaçla kullanabilirim, bu durumda çözüm varmıdır?
Vardır sanırım çünkü o cihaz a ios10 da jailbreak yapılabiliyor forumda ios10 jailbreak konusuna bakıp jailbreak yapın sonrasında deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba
Hocam lütfen forumu kirletmeyin mesajınız düzenlenmiştir. İyi forumlar.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Otomatik olarak MMi geçiş yapması lazım eğer olmuyorsa menü kısmından Telefona gelip deneyin
Bugün Servise sorduk Türkiyeye gelen araçlarda carplay olmadığını söyledi. Bu sebeple yapamazmışız araçta carplay tuşu da var. Şu bağlantı olayını biri tam olarak anlatabilirmi yada videoya çekebilirmi?

Usb bağladık direksiyondan carplay tuşunu basık tuttuk. İphone den de carplay menusundan arattık ve eşleşme yaptık. Sadece ses aktarılıyor görüntü ekrana gitmiyor. Şu işi tam anlatabilecek varmı? Biz beceremedik

Youtube den bakınca audi smartphone diye menuye giriyorlar sadece o menu bizde yok.

Son düzenleme:

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Bugün Servise sorduk Türkiyeye gelen araçlarda carplay olmadığını söyledi. Bu sebeple yapamazmışız araçta carplay tuşu da var. Şu bağlantı olayını biri tam olarak anlatabilirmi yada videoya çekebilirmi?

Usb bağladık direksiyokdan carplay tuşunu basık tuttuk. İphone den de carplay menusundan arattık ve eşleşme yaptık. Sadece ses aktarılıyor görüntü ekrana gitmiyor. Şu işi tam anlatabilecek varmı? Biz beceremedik

Youtube den bakınca audi smartphone diye menuye giriyorlar sadece o menu bizde yok.

Astra K aracım var hiç böyle şeylerle uğraşmadık taktım kullandım. öyle olması gerekir heralde

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

Usb bağladık direksiyokdan carplay tuşunu basık tuttuk. İphone den de carplay menusundan arattık ve eşleşme yaptık. Sadece ses aktarılıyor görüntü ekrana gitmiyor. Şu işi tam anlatabilecek varmı? Biz beceremedik

Doğuş otomotivin ütopik fiyatlara sattığı opsiyon hocam akıllı telefon arayüzü diye geçiyor. Çalıştırabilmeniz için opsiyon olması gerekiyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cevap için teşekkürler bu opsiyonu sadece kendilerimi yüklüyor yani.. ne saçmalık.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Cevap için teşekkürler bu opsiyonu sadece kendilerimi yüklüyor yani.. ne saçmalık.

İstanbulda Ender Elektronik var onlarda yapıyorlar bu işi arayıp fiyat alabilirsiniz.

Volkanyarz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
11.3.1 jb geldiğinde carbridge kullana bilecek miyiz yoksa onada mı güncelleme gelmesini bekleyecek miyiz

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
11.3.1 jb geldiğinde carbridge kullana bilecek miyiz yoksa onada mı güncelleme gelmesini bekleyecek miyiz
Kullanırız, güncelleme gerekiyorsa bile en kısa zamanda geliştirici güncelleyecektir ilgilidir kendisi

DUMAN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben daha önce bir soru sormuştum ama olayın heyecanıyla kimse görmedi sanırım. :) herkes dokunmatik ekranlı multimedia sistemleri ile kullanıyor sanırım tweak i,
Benim aracım mercedes ve güvenlik gerekçesiyle adamlar dokunmatik olmayan ekranlar kullanıyorlar. Şimdi bu durumda kontroller joystick üzerinden kullanılabiliyor mu ?
Yoksa telefonun ekranını kullanarak ekranı kumanda edebiliyor muyuz ?

Tips
Tips
Üst Alt