Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

vlkblc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Aylardır carbridge yüklemek için bekliyodum cevabını bulamadğım bi kaç sorum olacak yanlış yaptığım bişey mi var acaba. Cihazım a12 ios 12.2 unvcover jailbreak yaptım. Paypal hasabıda bayağı uğraştırtı pc üzerinden packix den carbridge satın aldım ancak cihaza kuramıyorum. Öncesinde yüklemem gereken başka bişey mi var acaba yardımıza ihtiyacım var

IF YOU ARE ON UNCOVER THIS REQUIRES AN ADDITIONAL SOURCE TO BE INSTALLED
Bunu nasıl kurabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Aylardır carbridge yüklemek için bekliyodum cevabını bulamadğım bi kaç sorum olacak yanlış yaptığım bişey mi var acaba. Cihazım a12 ios 12.2 unvcover jailbreak yaptım. Paypal hasabıda bayağı uğraştırtı pc üzerinden packix den carbridge satın aldım ancak cihaza kuramıyorum. Öncesinde yüklemem gereken başka bişey mi var acaba yardımıza ihtiyacım var

IF YOU ARE ON UNCOVER THIS REQUIRES AN ADDITIONAL SOURCE TO BE INSTALLED
Bunu nasıl kurabilirim

Hocam bendede iphone xs max kulanıyorum bende gecen hafta kurdum suan sorunsuz bir şekilde araçımda kulanıyorum sen cydia yada repoyu günceledinmi?

vlkblc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Hocam bendede iphone xs max kulanıyorum bende gecen hafta kurdum suan sorunsuz bir şekilde araçımda kulanıyorum sen cydia yada repoyu günceledinmi?
Güncelleme sonunda geldi ekrana teşekkürler

FatihGulcicek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba 2018 Leon aracımda media system plus + full link aktif ama bi türlü görüntü aktarabilmiş degilim elimde 2 adet iphone telefon mevcut birisi iphone 5s 12.4.1 sürüm diğeri iphone 8 13.1.2 sürümünde jailbreak yok. Bu sürümlere jailbreak mevcut mu ?Youtube müzik diye uygulama aldım yinede videoyu aktarma yapamadım ses var görüntü yok. iphone 5s i arabada bırakıp sadece ekrana görüntü aktarmak için kullanabilirim. Eğer jailbreak olmuyorsa bu sürümlere direk Carbridge programını telefona satın alarak yükleme şansım varmı yardımcı olurmusunuz ? @yusuf.ozgul

Son düzenleme:

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Merhaba 2018 Leon aracımda media system plus + full link aktif ama bi türlü görüntü aktarabilmiş degilim elimde 2 adet iphone telefon mevcut birisi iphone 5s 12.4.1 sürüm diğeri iphone 8 13.1.2 sürümünde jailbreak yok. Bu sürümlere jailbreak mevcut mu ?Youtube müzik diye uygulama aldım yinede videoyu aktarma yapamadım ses var görüntü yok. iphone 5s i arabada bırakıp sadece ekrana görüntü aktarmak için kullanabilirim. Eğer jailbreak olmuyorsa bu sürümlere direk Carbridge programını telefona satın alarak yükleme şansım varmı yardımcı olurmusunuz ? @yusuf.ozgul
her iki sürümün jb olmuyor malesef 12.4 sürümlü tel jb yükle ondan sonra carbridge 4.99 dolara alıyorsun o sekil görüntü vereblirsin

FatihGulcicek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
her iki sürümün jb olmuyor malesef 12.4 sürümlü tel jb yükle ondan sonra carbridge 4.99 dolara alıyorsun o sekil görüntü vereblirsin
Almak sıkıntı degilde 12.4.1 sürümünde jb yok çok üzüldüm şuanda 😁 cıkar mı yakın zamanda varmı bi haber

monchaer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar slm
telefonum ios 10.3.3 car bridge uygulaması çıkmıyor hangi repo ekli olması lazım bilgi verebilirseniz sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
packix reposunu kaynaklara ekledim fakat yine çıkmadı o yüzden sorayım dedim
Mesaj düzenlendi:

packix reposunu kaynaklara ekledim fakat yine çıkmadı o yüzden sorayım dedim
Kaynakları yenile yapın.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam çok sağol da ben hala car bridge yi bulamadım özelden yardımlaşsak olur mu
bu repoyu ekleyin carbridge olarak arattığınızda çıkar tweak.

tamaysemerci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n ile jailbreak yapıp ios 13 te carbridge deneyen oldu mu ? Çalışıyor mu?

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende carbridge yi bekliyorum şahsen güncellendiğinde jb yapacağım

tamaysemerci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ngxplay denedim ios 13.2.2 cihazı mahvetti , restart etti jailbreak gitti

FatihGulcicek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba telefonu jailbreak yaptım ben 13.1.2 versiyon repoyu ekledim carbridgeyi gördüm uygulama 4.99 dolar bunu ordan payment ile ordan mı işlem yapmam gerekiyor nasıl bi işlem yapmam lazım ve bu telefon versiyonunda çalışıyor mu arkadaşlar :)

Tekila

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Merhaba telefonu jailbreak yaptım ben 13.1.2 versiyon repoyu ekledim carbridgeyi gördüm uygulama 4.99 dolar bunu ordan payment ile ordan mı işlem yapmam gerekiyor nasıl bi işlem yapmam lazım ve bu telefon versiyonunda çalışıyor mu arkadaşlar :)
orda yazıyor.. 13 için uygun değil.

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
peki bu carbridge güncelliyorlar mı hemen yoksa daha beklermiyiz
Biraz bekleriz güncellenecek. Geliştirici ios 13 için tekrar baştan yazmam lazım uygulamayı dedi. Yakın zamanda güncellenir umuyorum

tamaysemerci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Twitterdan 2020 de Gelecek yeni versiyon dedi

Tekila

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bu Tweak 'in geliştiricisi biraz rahat adam.. Söz verdiği zamanda güncellemez gene bekletir uzun bir süre.

Tips
Tips
Üst Alt