Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

ttolgae

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İos 10.3.1 de ngxplay mail app yi kitliyor ekler açılmıyordu ngxplay e geri döndüm ancak YouTube daha iyiydi

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Bizde aracı bir ay sonra alsaydık içinde carplay olacaktı 😓😓

ttolgae

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İos 10 da çözümlenir mi acaba kilitlenme sadece mail app de tv+ da yapıyor tv+ hiç açılmıyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ercan28

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar başka bildiğiniz repo adresleri var mıdır ??

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar iPhone X 11-1-2 cihazıma carbridge kurdum sorunsuzken YouTube da başka telefonda oturum açıldığı için yaşanan crash nedeniyle carbridge bir kaç kez kaldırıp kurmama rağmen stabilite kaybetti,safe mod a giriyor zaman zaman.
Açıkcası semirestore 11 lite kurup cydia o sıfırlamak istiyorum.
Nasıl yapılacağını tam olarak anlayabilecek varmı?bilgisayar kullanmadan mümkünmü?

Filzaelectruated ı bulamıyorum ne dersiniz ne yapmalıyım?

Bu arada YouTube cercube ile indirdiğim Videoları geçmişte video grabby uygulaması ile ngxplay üzerinden atıyordum,carbridge de sorun yaşamayan biri bu uygulamayı deneyebilir mi?
Cercube Videoları playlist haline getirebilmek için

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bth26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır iPhone kullanıcısıyım ama bu jailbreak işlerine hep uzak kaldım. Opel insignia aracımda carplay var ve telefon olarak da iPhone 6S ios 11.3 kullanıyorum. Carbridge i jailbreak yapmadan yükleyebilir miyim?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır iPhone kullanıcısıyım ama bu jailbreak işlerine hep uzak kaldım. Opel insignia aracımda carplay var ve telefon olarak da iPhone 6S ios 11.3 kullanıyorum. Carbridge i jailbreak yapmadan yükleyebilir miyim?
Maalesef jailbreaksiz mümkün değil.

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bende carbridge yükledikten sonra safari çökme problemi var ve arabaya CarPlay ile bağlı iken simgeler de kayma var iç içe girme var ve son olarak arabaya bağladıktan sonra kablodan söküp telefon ile işlem yapmak istediğimde ise safe moda atıyor cihazı sizce sorun ne olabilir

Telefonum ip7+ iOS 11.1.1
Araba da Honda civic sedan

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweak henüz stabil değil gibi
Bugün electra ı düşürmüş bende tekrar jailbreak yaptım.
Ngxplay electra uyumlumu bilen varmı? Belki ona dönmek daha mantıklı

rasimadanali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar, telefon iphone se, sürüm 11.3
Carplay için telefonda yüklü here wego ve diğer uygulamaları araç ekranında görmek istiyorum, sayfanızı incelemeye çalıştım ama kafam karıştı, öncelikle carbridge mi yoksa başka bir uygulama mı yüklemem gerek? Carbridge’yi nasıl yükleyeceğim, link var mı? yardımcı olmanız dileğiyle şimfiden teşekkürler

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar, telefon iphone se, sürüm 11.3
Carplay için telefonda yüklü here wego ve diğer uygulamaları araç ekranında görmek istiyorum, sayfanızı incelemeye çalıştım ama kafam karıştı, öncelikle carbridge mi yoksa başka bir uygulama mı yüklemem gerek? Carbridge’yi nasıl yükleyeceğim, link var mı? yardımcı olmanız dileğiyle şimfiden teşekkürler
Sürüm 11.3 de Jailbreak olmadığı için CarBridge yüklenmez

JailbreakTR

Hal0bex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.3 sürümlere jailbreak yapılmıyor sürümde düşürülmüyor 11.1.2 ve altı olması lazım cihazınızı satıp 11.1.2 sürümlü başka cihaz alabilirsiniz

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.0 ve 7 telefonuma kurdum. Sadece deezer gözüküyor. Başka program ayarlayamıyorum ve bir süre sonra safe moda atıyor. Versiyon mu uyumsuz yoksa başka bir problem mi vardır?

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Arkadaşlar bende on numara çalışıyor sizde neden böyle yapıyor ki 🤷‍♂️

Restless

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çalışmama olayını çözdüm. Ama hala bir süre sonra safe moda atıyor. Sürüm düşürdüm belki versiyon farkediyordur diye ama hiç bir şey farketmedi.

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Carbridge de araçta offline video izleyebilmek için hangi medya oynatıcısını kullanıyorsunuz?
Cercube de izlemek çok kolay değil vidyoları stream haline getirmiyor.
Ngxplay zamanında video grabby kullanıyordum carbridge de çalışmıyor bende sorun gözlemeyen arkadaşlar deneyebilirlermi?

Tips
Tips
Üst Alt