Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ben ödemeyi yaptım ama yüklenirken hata alıyorum ve program yüklenmiyor.

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yüklemenin bir yolu bulunur ödemeyi nasıl yaptığını söylersen yüklemeyi çözeriz bir şekilde :)
Hiç paypalla uğraşma direk kartla ödeme kısmında amerika new yorktan bi adres salla zip code 10033 ve broadway mesela kart bilgilerni mail adresini doğru gir çekiyo parayı ama programı yükleyemiyorsun yinede

emreakbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hiç paypalla uğraşma direk kartla ödeme kısmında amerika new yorktan bi adres salla zip code 10033 ve broadway mesela kart bilgilerni mail adresini doğru gir çekiyo parayı ama programı yükleyemiyorsun yinede
Dediğini yaptım ve yükledim carbridge’yi bir sorun olmadı :)

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Ekli dosyalar

emreakbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende yüklenmiyor çıldırıcam valla
Uygulama kurma sayfasına girdiğinde böyle bi görüntü çıkıyor mu?
Mesaj düzenlendi:

Ben kurdum direk arabaya gittim denemeye cayır cayır çalışıyor tüm uygulamalar youtube yandex vs sadece netflixte sorun var.

Ekli dosyalar

emreakbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır dostum bu şekilde duruyor
Cydia ana sayfasında hesabı yönet kısmında sanırım satın aldığın email adresiyle cydia hesaptaki email adresi birbirini tutmuyor ondan dolayı satın almış gibi görünmüyor olabilir ama tam nasıl düzeltileceğini bilmiyorum daha bilgili arkadaslar yardımcı olabilirler
Mesaj düzenlendi:

Hayır dostum bu şekilde duruyor
Buy or logine tıklayınca ne açılıyor

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia ana sayfasında hesabı yönet kısmında sanırım satın aldığın email adresiyle cydia hesaptaki email adresi birbirini tutmuyor ondan dolayı satın almış gibi görünmüyor olabilir ama tam nasıl düzeltileceğini bilmiyorum daha bilgili arkadaslar yardımcı olabilirler
Mesaj düzenlendi:

Buy or logine tıklayınca ne açılıyor
Evet aklıma geldi ama cydia ekranındaki hesabı yönet kısmına tıklıyorum öyle kalıyor girmiyor içerisine..

emreakbulut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet aklıma geldi ama cydia ekranındaki hesabı yönet kısmına tıklıyorum öyle kalıyor girmiyor içerisine..
Bendede aynı sıkıntı var birde. rocketbootstrap tweakını kur onunla alakalı bir durumda olabilir. Reposu burda

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydianın verdiği hata ücretli bir alım ve hesabı doğrulayamadığı için.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Burda gmail yazıyor, ilki çekmedi sandm tekrar yaptım doğru yazmışım maili..
Mesaj düzenlendi:

Düzelttim mail adresini
Mesaj düzenlendi:

Ama yine yükleyemiyorum
Safariden chariz hesabını aç satın alınanlara bak ve indirme işlemi için cydia ile aç dermisim

emirhanates

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Safariden chariz hesabını aç satın alınanlara bak ve indirme işlemi için cydia ile aç dermisim
Chariz.io adresine giriyorum fakar account seçeneğinden başka bir yer yok, yanlış siteye giriyor olabilirmiyim ? Satın alınanlar diye bir sekme göremiyorum..

Tips
Tips
Üst Alt