Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Carbridge tweak ını satın alamayanlar ya da para harcamamak isteyenler;
Ngxplay11 tweakını da deneyebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fma4976139078

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kurarken şöyle bi sorun var nasıl çözebiliriz acaba?
Not: “Gerekli bağlantıların veya çelişkilerin Otomatik olarak bulunamaması ve düzeltilememesi nedeniyle istenilen değişiklikler uygulanamıyor” ve

Depends: RocketBootstrap >=1.0.7~Beta1

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Kurarken şöyle bi sorun var nasıl çözebiliriz acaba?
Not: “Gerekli bağlantıların veya çelişkilerin Otomatik olarak bulunamaması ve düzeltilememesi nedeniyle istenilen değişiklikler uygulanamıyor” ve

Depends: RocketBootstrap >=1.0.7~Beta1
reposundan RocketBootstrap 1.0.7 beta1 kur

fma4976139078

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkürler
bu arada uygulamayı nasıl satın alabiliriz? Paypal seçeneği var sadece repo üzerinden

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Teşekkürler
bu arada uygulamayı nasıl satın alabiliriz? Paypal seçeneği var sadece repo üzerinden
Sadece PayPal üzerinden satın alınabiliyor. Lisanslı olmadığı zaman ise sürekli her uygulama açışında satın al diye uyarı veriyor. Sanırım satın almak en mantıklısı 25 30 tl aralığında fiyatı 5 dolar

fma4976139078

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sadece PayPal üzerinden satın alınabiliyor. Lisanslı olmadığı zaman ise sürekli her uygulama açışında satın al diye uyarı veriyor. Sanırım satın almak en mantıklısı 25 30 tl aralığında fiyatı 5 dolar
Paypal hesabını yıllardır kullanmıyorum paypal tr kapanmıştı, deneyelim bakalım, teşekkürler

tamaysemerci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
tespitim şu ; jailbreak yapıp temiz kurulumdan sonra araca bağlanana kadar sorun yok. bir kez araca bağlandıktan sonra telefonda donmalar başlıyor, farklı uygulamalar telefon kilitleniyor. benzer sorun yaşayan var mı ? çözüm önerisi olan ? kaldırıp kurmama rağmen araca bağlanınca aynı sorun devam ediyor

tamaysemerci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Problemin snowboard kaynaklı olduğunu düşünüyorum, onu kaldırdım şu an için donma gözükmüyor.

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
tespitim şu ; jailbreak yapıp temiz kurulumdan sonra araca bağlanana kadar sorun yok. bir kez araca bağlandıktan sonra telefonda donmalar başlıyor, farklı uygulamalar telefon kilitleniyor. benzer sorun yaşayan var mı ? çözüm önerisi olan ? kaldırıp kurmama rağmen araca bağlanınca aynı sorun devam ediyor
Bende de zaman zaman uygulamalarda donmalar var. carbridge den mi kaynaklaniyor baska uygulamadan mi tespit edemedim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
çok enteresan ama 1 kere kullandım 2. kullanmamda bırakın carbridge safe modda normal carplayı kullanamadım. sorunu bulma çalışmalarım devam edecek

Class54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
carbridge satın almaya kalsak bize link mi veriyor nasıl bir işlem olacak nereden kurulum yacağım?

Son düzenleme:

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
carbridge satın almaya kalsak bize link mi veriyor nasıl bir işlem olacak nereden kurulum yacağım?

Linkte 4.99 yazan yere basınca gerekli yere yönlendiriyor.
Önce chariz sitesine mail ile üye olup giriş yapmanı istiyor. Ödeme yaptıktan sonra charize giriş yapıyorsun. Ardından Cydia üzerinden chariz reposuna giriş yapıyorsun ve kurup kullanıyorsun

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
çok enteresan ama 1 kere kullandım 2. kullanmamda bırakın carbridge safe modda normal carplayı kullanamadım. sorunu bulma çalışmalarım devam edecek
bugün düzeldi. sanırım başka sıkıntı var. klavye donuyor. safari donuyor google donuyor

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Linkte 4.99 yazan yere basınca gerekli yere yönlendiriyor.
Önce chariz sitesine mail ile üye olup giriş yapmanı istiyor. Ödeme yaptıktan sonra charize giriş yapıyorsun. Ardından Cydia üzerinden chariz reposuna giriş yapıyorsun ve kurup kullanıyorsun
Paypal olmasa çoktan alırdım ama....

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Paypal olmasa çoktan alırdım ama....

PayPal ile satın almak konusunda açılan bir gönderi vardı forum içi bi araştır istersen

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Vallahi ne yaptıysam olmuyor. Mevcut tüm kartları denedim kabul etmiyor. Florida'da bir yere ait bir hesap oluşturdum ama kartları kabul etmiyor. Sistem muhtemelen kartın Türkiye'den olduğunu anlıyor.
Mesaj düzenlendi:

Artık jailbreaktr reposuna yüklenirse kullanabiliriz. Başka türlü zor.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Vallahi ne yaptıysam olmuyor. Mevcut tüm kartları denedim kabul etmiyor. Florida'da bir yere ait bir hesap oluşturdum ama kartları kabul etmiyor. Sistem muhtemelen kartın Türkiye'den olduğunu anlıyor.
Mesaj düzenlendi:

Artık jailbreaktr reposuna yüklenirse kullanabiliriz. Başka türlü zor.
Almanya paypal i dene

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Xvpn diye bişey var onu da kullan

Xvpn normal vpn sanırım. Orada sıkıntı yok. Hesabı oluşturdum. Kartları kabul etmiyor.

gilmour

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar carbridge tweakini jailbreaktr repodan indirip ücretsiz kullanabliliyordum ama sürüm güncellendi ve ücretsiz versiyon iptal oldu.
Jailbreaktr reposu da iptal oldu,Tweaki tekrar ücretsiz yüklemek için ne yapabilirim?

Tips
Tips
Üst Alt