Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Carplayenable var bigboss da bununla aynı işlevi görüyor.
Hem de ücretsiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
14+ için sadece diyor

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Car bridge kullan. İstwrsen sürüm düşürebilirsin. Packix repoda

Ücret ödeyerek bir tweak kullanmak istemiyorum hocam

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ücret ödeyerek bir tweak kullanmak istemiyorum hocam

Bende crackli tweak kullanmıyorum.Orijinal ücretini ödeyerek kullanmak tercihim. Emek verip üretene saygı. Ortaklaşa birkaç kişi alıp kullanabilirsiniz.

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende crackli tweak kullanmıyorum.Orijinal ücretini ödeyerek kullanmak tercihim. Emek verip üretene saygı. Ortaklaşa birkaç kişi alıp kullanabilirsiniz.

Haklısınız mantıklı.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
14+ için sadece diyor

Geliştiriciye yazarsan belki iOS 13 desteği de sağlayabilir

waynakh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Carbridge i 2. telefon ile araçta kullanıyorum. JB siz carbridge kullanmak mümkün mü acaba?

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben ios 14.3'e carbridge yükledim ama tam ekran olmuyor. Carplayenabled tweakte tam ekran özelliği var bunu carbridgede yapamıyor muyuz? İos 13'te sadece portal vardı ama 14te uygulama özelliği gelmiş, eğer tam ekran yapabiliyorsak carbridge uygulamalar ile daha verimli çalışıyor. Tam ekran için çözümü olan varsa paylaşırsa sevinirim :)

waynakh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben ios 14.3'e carbridge yükledim ama tam ekran olmuyor. Carplayenabled tweakte tam ekran özelliği var bunu carbridgede yapamıyor muyuz? İos 13'te sadece portal vardı ama 14te uygulama özelliği gelmiş, eğer tam ekran yapabiliyorsak carbridge uygulamalar ile daha verimli çalışıyor. Tam ekran için çözümü olan varsa paylaşırsa sevinirim :)
Carbridge de tam ekran olmuyor maalesef, birkaç yöntem denedim ama işe yaramadı. Uygulama stabil çalıştığı için alternatiflere bakmıyorum ben.

sardemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
yeni versiyon gelmiş arkadaşlar " 2.0.6 ", artık eskiden ios 9-10 da oldugu gibi ios 13-14 te de uygulamaları köprüleyebiliyoruz..

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Packix repo da CarPlayClassic diye birşey var deneyen oldu mu? Ücretsiz diyor ve iOS 13 ve 14 uyumlu diyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Packix repo da CarPlayClassic diye birşey var deneyen oldu mu? Ücretsiz diyor ve iOS 13 ve 14 uyumlu diyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
O sadece tema eski ikonları yüklüyor..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar.
CarPlay bağlantısı ile bir şey dinliyorken sesi %50’den fazla açamıyorum. Bunun nedeni nedir, nasıl çözebilirim ? CarPlay bağlantısını iptal edip Bluetooth ile bağlandığımda sesi %100 açabiliyorum ama CarPlay’de aşağıdaki seviyeden fazla açamıyorum.

kelto3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios 14.1 jailbreak yaptım ve *Yasaklı Repo!!!* dan carbridge (ios 13-14) yükledim. Telefonun ayarlar kısmınada geldi ancak arabaya bağladığımda araç ekranında carplay başlamıyor. yardımcı olabilirmisiniz.

serhatsertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Satın alın...Kendi repo’sundan yükleyin
ios 14.1 jailbreak yaptım ve *Yasaklı Repo!!!* dan carbridge (ios 13-14) yükledim. Telefonun ayarlar kısmınada geldi ancak arabaya bağladığımda araç ekranında carplay başlamıyor. yardımcı olabilirmisiniz.
satın alın kendi repo’sundan yükleyin

kelto3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Satın alın...Kendi repo’sundan yükleyin

satın alın kendi repo’sundan yükleyin
tamamdır çok teşekkürler
peki bişey daha sorucam. jailbreak gidip tekrar jb yaptığımda her seferinde para ile satın almak zorundamıyım acaba?

serhatsertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
tamamdır çok teşekkürler
peki bişey daha sorucam. jailbreak gidip tekrar jb yaptığımda her seferinde para ile satın almak zorundamıyım acaba?
Bir kere satın almanız yeterli jailbreak gitsin gelsin sorun olmaz.Hatta cihaz değiştirseniz bile yeni aldığınız cihaza transfer edebilirsiniz..Ödeme yaptığınız faturadaki bilgileri saklayın..

kelto3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bir kere satın almanız yeterli jailbreak gitsin gelsin sorun olmaz.Hatta cihaz değiştirseniz bile yeni aldığınız cihaza transfer edebilirsiniz..Ödeme yaptığınız faturadaki bilgileri saklayın..
Satın alma rehberi varmı bildiginiz. illa paypal ilemi alıyoruz?

breakjail

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
dostlar size bir sorum var. Bu CarBridge SAMSUNG cihazlarda oluyor mu ? ROOT layınca vs.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Carbridge yanında Airaw tweak yükleyin.

3B7599EA-9BA4-4345-8B58-F7CD3F206E9D.jpeg1A058BEE-480A-4AFE-B952-9D2F515B520C.pngA2303B43-21C3-4B7E-A5B0-15E42570BEBD.jpeg

cml0234

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Benim arabam Mercedes cla dokunmatik ekran olmayan daha önce 6s iOS 14 jb olan cihazda carbridge sorunsuzca kullanıyordum ama şimdi hangi repodan indirsem olmuyor bilgisi olan varmi ücretlide satın aldım

Tips
Tips
Üst Alt