Neler yeni

Carbridge yükleme sorunu

bygolf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Benim şöyle bir sorunum var. Geçenler de iphone 5s 12.4.4 için carbridge diye bir uygulama gördüm CarPlay teyibim için. Uygulama yı satın aldım. Profili indirdi yükle diyorum ama en son aşamada beni sitenin anasayfasına yönlendiriyor. Bunun için yardımcı olacak arkadaşlar varsa yazabilir mi teşekkür ederim

Ekli dosyalar

bygolf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak yok mu cihazda? Jb yoksa neden aldınız uygulamayı? CarPlay i kullanmak için jailbreak gerekli
hocam carplay şuan kullanıyorum sorun yok ama sadece sınırlı uygulamaları kullanabiliyorum. Carbridge uygulaması youtube instigram face falan gibi uygulamalrı kullanabilme özelliğini açıyor. yani youtube uygulamasını carplay de kullanma şansı veriyor. telefonum jb değil. ios profil ile indir seçeneği var tıklıyorum prpfili indiriyor ayarlardan yüklüyorum ama son sekmede beni tekrar programı aldığım sayfaya yönlendiriyor.
Mesaj düzenlendi:

jb yapmam için bana yardımcı olacak babayiğit var mı:D 12.4.4 sürüm yüklü

yunssenr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam carplay şuan kullanıyorum sorun yok ama sadece sınırlı uygulamaları kullanabiliyorum. Carbridge uygulaması youtube instigram face falan gibi uygulamalrı kullanabilme özelliğini açıyor. yani youtube uygulamasını carplay de kullanma şansı veriyor. telefonum jb değil. ios profil ile indir seçeneği var tıklıyorum prpfili indiriyor ayarlardan yüklüyorum ama son sekmede beni tekrar programı aldığım sayfaya yönlendiriyor.
Mesaj düzenlendi:

jb yapmam için bana yardımcı olacak babayiğit var mı:D 12.4.4 sürüm yüklü
KRAL CÖZÜM BULDUNMU AYNI DURUMU BENDE YAŞIYORUM

Tips
Tips
Üst Alt