Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

treen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Son durum nedir carbridge İOS 13 için ? Hala ekrana yansıtma olarak mı kullanılıyor? Yabancı forumlar da herhangi bir bilgi de bulamadım.

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Son durum nedir carbridge İOS 13 için ? Hala ekrana yansıtma olarak mı kullanılıyor? Yabancı forumlar da herhangi bir bilgi de bulamadım.
Merhaba. iOS 13 olan sürümle ilgili olarak bir gelişme yok ne yazık ki. Portal olarak işlem sağlanabiliyor hala.

Altan06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güzel uygulamanın içine ettiler bir uygulama bu kadar kullanışsız olabilir bende bulamadım henüz bir şey

yusufacs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hala bi güncelleme gelmedimi acaba şu portaldan kurtulamayacaz sanırım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Adam utanmadan birde şu durumdaki uygulamaya para istiyor..

Burda geçen yazdım kardeşim...

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Carbridge ile Portal kullanarak ekranı yansıtarak Netflix uygulamasından film açtığımda ekranı yansıtmıyor sadece altyazıyo gösteriyor bunu düzeltebileceğimiz bir tweak varmı ?

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Carbridge ile Portal kullanarak ekranı yansıtarak Netflix uygulamasından film açtığımda ekranı yansıtmıyor sadece altyazıyo gösteriyor bunu düzeltebileceğimiz bir tweak varmı ?
Merhaba. Maalesef kopya korumasından dolayı (DRM) izleyemiyorsunuz. iOS 11 öncesi bir sürüm ile tweak i kullanıyor olsanız bu sorun yaşanmazdı.

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ücret ödeyerek ios 13 için satın aldım Carbridge tweak ini, eski iphone umu Jailbreak yapıp ( İOS 12) onda da kullanabilirmiyim ? Tekrar ücret ödememi istermi ?

ozgurmert2621

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ücret ödeyerek ios 13 için satın aldım Carbridge tweak ini, eski iphone umu Jailbreak yapıp ( İOS 12) onda da kullanabilirmiyim ? Tekrar ücret ödememi istermi ?
İstemiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
kablosuz olarak carplay ile carbridge den youtube da video açtığımda görüntü ile ses aynı paralellikte gelmiyor görüntü sesden yaklaşık 1 sn geriden geliyor,aynı sorunu yaşayan varmı ? (İos 13.5.1 iphone 7plus)

noval_06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
kablosuz olarak carplay ile carbridge den youtube da video açtığımda görüntü ile ses aynı paralellikte gelmiyor görüntü sesden yaklaşık 1 sn geriden geliyor,aynı sorunu yaşayan varmı ? (İos 13.5.1 iphone 7plus)
CarPlay kablosuz çalışıyor mu??? Ben sadece kablo ile USB bağlantısı üzerinden çalışıyor diye biliyordum

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

İstemiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar. Ben denedim iOS 12 için olan tweak için tekrar ödeme istiyor.

Kenny

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Tekrar ucret ister fakat 13 u aldigin icin ios 12 i indirimli alirsin. Gerci o program icin can feda :)) 100$ desede alacaz mecbur :)

Altan06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba;
Araçlarımızda Carplay yani Car bridge kullandığımızda ekranın sol tarafında ekranı kaplayan yukarıdan aşağıya doğru bir sütun var.Önceki incelemelerimde direk telefonu yansıttığımızda bazı işlerler sonrası ekranda hiçbirşey olmadan 1:1 ölçülerinde tertemiz bir ekran çıkıyor.Bu sol taraftaki sütunu silebilen arkadaş varmıdır? Resimde işaretlediğim alan

Ekli dosyalar

sardemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mesajım silinmiş neden acaba ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone 11 ( ios 13.2.2 ) aracılığıyla gönderildi

sardemir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ücretli tweakler satın alınır... Crack Desteklemiyoruz

Paypal hesabı olmadan şuan kredi kartı ile satın alınabiliyor mu hocam ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone 11 ( ios 13.2.2 ) aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@sardemir

Geliştiricinin internet sayfasından kontrol edebilirsiniz... kredi kartı ile satın alma imkanı vardı galiba

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Carbridge ios 13 için portal harici eski sürümdeki görünüme ne zaman geçecek acaba

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Alternatif tweak de yok yerine kullanabileceğimiz ios 13 için.

Tips
Tips
Üst Alt