Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

Gnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 14 de çalışıyormu bilgisi olan varmı?
4 gözle bekliyorum bende :/
Araba seat ateca 2018 model.İşi bilmeden full link açtırdım 1400 lira verdim.ios 12 de en verimli şekilde çalışıyormuş.Yana yana ios 12 telefon arıyorum.ipohone 6 a da düşmek istemiyorum.işin içinden çıkamadım :/ sitesinde en son 13.7 de var diyolar.Beklemedeyim.

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İos 14 e jailbreak yapanlar bu tweaki kullanabiliyormu suan ?
Mesaj düzenlendi:

Bu uygulamayı jailbreak yapmadan yüklemenin bir yolu yokmu ? Tweakmo ile jailbreak yapmadan jailbreak uygulamaları yüklene ilinyor diyorşar doğrumu ?

Son düzenleme:

bulli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhaba jailbreak electra ios11.3 sürüm telefonda carbrdge yi bir türlü ayarlar menüsünde göremiyorum yardım edebilirmişsiniz

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ios 14’teyim carbridge çalışmıyor, tweak kurulup açılmasına rağmen uygulama ataması yapamıyorum.Aktif kullanabilen var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. iOS14 için carplayenable diye bir tweak çıkarmış bu arkadaş. iOS14 cihazım olmadığı için deneyemedim. İsteyen deneyebilir. İyi forumlar

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Repo:

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar. iOS14 için carplayenable diye bir tweak çıkarmış bu arkadaş. iOS14 cihazım olmadığı için deneyemedim. İsteyen deneyebilir. İyi forumlar

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Repo:
Loop hatası veriyor kurulmuyor.

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Ben kullanabiliyorum ama tabi daha çok eksiği var, herhangi bi ayarı yok,tüm uygulamarı carplay ekranına getirmesi saçma olmuş,yani iyi kötü kullanılabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selam bende iphonx var 14,3 surumu ne kadar ugrassamdamalesef olmadi iki defa 5 eu odedim ama app olarak indiremedim her halde bu 14.3 surumde ise yaramiyor

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
selam bende iphonx var 14,3 surumu ne kadar ugrassamdamalesef olmadi iki defa 5 eu odedim ama app olarak indiremedim her halde bu 14.3 surumde ise yaramiyor
Kardeş sen neye para ödedin ki? Bu tweak ücretsiz zaten

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
carbridge para odedim zaten bunu indirmek icin ugrastim gunlerce en az 3 defa telefona durmadan program atdim jailbraek olarak tabiki de basaramadim malesef

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
carbridge para odedim zaten bunu indirmek icin ugrastim gunlerce en az 3 defa telefona durmadan program atdim jailbraek olarak tabiki de basaramadim malesef

Şu repoyu kur,içinde tek tweak var zaten,onu kur,herhangi bir ayarı ve uygulaması yok bilgin olsun,telefonu araca bağlayınca direk telefondaki tüm uygulamaları ordan görmen lazım...

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Şu repoyu kur,içinde tek tweak var zaten,onu kur,herhangi bir ayarı ve uygulaması yok bilgin olsun,telefonu araca bağlayınca direk telefondaki tüm uygulamaları ordan görmen lazım...

bunuda bulamiyoruz repo.ghostbin bende sadece 6 tane cikiyor o sayfada neden bilmiyorum jutub dan baktigimda daha fazla cikiyor ama neden bende az cikiyor onuda bilmiyorum iph.x telefon 14.3 var
Mesaj düzenlendi:

bunuda bulamiyoruz repo.ghostbin bende sadece 6 tane cikiyor o sayfada neden bilmiyorum jutub dan baktigimda daha fazla cikiyor ama neden bende az cikiyor onuda bilmiyorum iph.x telefon 14.3 var

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Mesaj düzenlendi:
Dostum.verdiğim repo ekli değil,onu senin eklemen gerekiyor

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Emegine eline saglik sonuda sayende repo yuklemeyi ögrendim

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Enablecarplay tweakini sonunda kurdum, başka repodan. Carbridge deki en azından portal uygulamasına girince direk telefon ekranını yansıtmıyor. Eskisi gibi köprülenmiş uygulamalar altında yine uygulama seçtirse harika olur.

Oktay_canpolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Enablecarplay tweakini sonunda kurdum, başka repodan. Carbridge deki en azından portal uygulamasına girince direk telefon ekranını yansıtmıyor. Eskisi gibi köprülenmiş uygulamalar altında yine uygulama seçtirse harika olur.

Zamanla iyileştirmeler olacaktır muhakkak. Bu arada carbridge ios 14 e güncellendi ama yine portal modu ile...

co2fix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
selam, dün telefonu Checkra1n 0.12.0 ile jailbreak yaptım bugün de bu paylasimi gordum ve carplayenable kurdum sorunsuz calıstı. telefon iphone 8+ ios 14.3. tavsiye ederim tum uygulamalar sorunsuz calisiyor. youtube tam ekran olabiliyor.

WhatsApp Image 2021-01-15 at 12.44.26.jpeg

WhatsApp Image 2021-01-15 at 12.44.27.jpeg

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selam, dün telefonu Checkra1n 0.12.0 ile jailbreak yaptım bugün de bu paylasimi gordum ve carplayenable kurdum sorunsuz calıstı. telefon iphone 8+ ios 14.3. tavsiye ederim tum uygulamalar sorunsuz calisiyor. youtube tam ekran olabiliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 18344

Ekli dosyayı görüntüle 18345
selam iphonx bende 14.3 olmasilazim yukledim hersey calisiyor ama akillitv.go görünt var ses yok birde jutub ayni sorun ama telefondaki bütün apller aciliyor bmw x4 carplay

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bu tweak yapanların düşük sürüm kullananlarla derdi ne?ios mu izin vermiyor?? bir çok güzel tweaki kullanamıyoruz.. 12.4.6

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 13.5 için güncel durum nedir arkadaşlar ?
Jailbreak’in hiçbir avantajı yok mu bu sürümde ?

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selam arkadaslar bmw de carlplayde bütün appler calisiyor ilk önce akillitv.go da ses sorunu vardi onuda halletdim hepsi tikir tikir calisiyor emegi gecen herkesin eline saglik

vlkblc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS

Merhaba enable carplayı ilk defa duydum carbridge den farklı bir tweak mı. Nasıl ve nereden yüklüyoruz. Birde 13.5 unc0ver carbridge yüklü ama enable carpleyu nasıl yapabilirim bilgi verebilirmisiniz

aemred24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba enable carplayı ilk defa duydum carbridge den farklı bir tweak mı. Nasıl ve nereden yüklüyoruz. Birde 13.5 unc0ver carbridge yüklü ama enable carpleyu nasıl yapabilirim bilgi verebilirmisiniz

13.5’te hangi kaynaktan hangi carbridge tweak’ini indirdiniz hocam ? Ben çalıştıramadım

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

enablecarplay malesef ios13 de çalışmıyor. 14 olmasi lazim.

vlkblc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
13.5’te hangi kaynaktan hangi carbridge tweak’ini indirdiniz hocam ? Ben çalıştıramadım

Yukarıdaki linkler mevcut packix reposu içerisinde var

Tips
Tips
Üst Alt