Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

Serkan25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar sürümüm 13.4 jailbreak yaptım windows usb üzerinden . Aracımda carplay için ngx yükledim herşey hoş güzel ama seçtiğim uygulamaları car playa atmıyor ve ekranı yansıtıp bideo açtığımda yatay değilde dik geliyor . Ama menüde yan yatırdıgımda ekranı dolduruyor sizce sorun nedir ? Acil yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler ..

metinozdmr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar merhaba jailbreakte yeniyim carbridge uygulamasını yüklemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

kazanova7488

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonum ipx sürüm 13.4.1 zar zor jb yaptım 3 kez tel siyah ekranda kaldı itünesle 4 kurmamda jb oldu ama resim deki güncelleştirmeleri yaptım cydia kapanmaya başladı tekrar en baştan kuruşum yapıp yine jb yaptım şimdi bu 5 güncelleştirmelerin hangisi buna sebeb oluyor? Ve carbridge yi satın aldım onunda günçellemesi göründü ama güncelleyemiyorum.
nasıl güncellerim ve o 5 güncellemenin hangisini güncellememem gerekiyor cydia hata vermemesi için

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Telefonum ipx sürüm 13.4.1 zar zor jb yaptım 3 kez tel siyah ekranda kaldı itünesle 4 kurmamda jb oldu ama resim deki güncelleştirmeleri yaptım cydia kapanmaya başladı tekrar en baştan kuruşum yapıp yine jb yaptım şimdi bu 5 güncelleştirmelerin hangisi buna sebeb oluyor? Ve carbridge yi satın aldım onunda günçellemesi göründü ama güncelleyemiyorum.
nasıl güncellerim ve o 5 güncellemenin hangisini güncellememem gerekiyor cydia hata vermemesi için
Cydia installer güncellemesini en son yapın
Güncellemeleri tek tek yapmayı deneyin.

kazanova7488

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia installer güncellemesini en son yapın
Güncellemeleri tek tek yapmayı deneyin.
Cydia ile carbridge kaldı cydia yi altın verse daha güncellemem ama carbridge güncelleme görünüyor ama kurda güncelle çıkmıyor onu nasıl güncellerim. Jb yapma sebebim carbridge

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia ile carbridge kaldı cydia yi altın verse daha güncellemem ama carbridge güncelleme görünüyor ama kurda güncelle çıkmıyor onu nasıl güncellerim. Jb yapma sebebim carbridge
Carbridge güncelleme ekranına gel ve yüklü sürüm ile güncellenecek sürüm numaraları farklı mı bakarmısın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ccydia installer güncellemesi yapılmadığı için güncelleme uyarısı verebilir cydia
Fakat carbridge günceldir

kazanova7488

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar sürümüm 13.4 jailbreak yaptım windows usb üzerinden . Aracımda carplay için ngx yükledim herşey hoş güzel ama seçtiğim uygulamaları car playa atmıyor ve ekranı yansıtıp bideo açtığımda yatay değilde dik geliyor . Ama menüde yan yatırdıgımda ekranı dolduruyor sizce sorun nedir ? Acil yardımınıza ihtiyacım var teşekkürler ..
merhaba
NGXPlay 13.4 uyumlumu ben cydia da sadece 11 olanını buluyorum oda safe moda alıyor

noval_06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihaz iPhone 5s 12.4.6 yüklü bir türlü Jailbreak yapamadım
Checkra1n ile yap jailbrake i nasıl yapacağın forumda detaylı video ile anlatılmış çok basit bir işlem sonrada carbridge yüklersin ki ios12 için olan carbridge en iyi sürüm çok satabil güzel çalışıyor(Muş)

Arteon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n ile yap jailbrake i nasıl yapacağın forumda detaylı video ile anlatılmış çok basit bir işlem sonrada carbridge yüklersin ki ios12 için olan carbridge en iyi sürüm çok satabil güzel çalışıyor(Muş)
Ben bulamadım dökümanlardan bana link atabilirmisin

noval_06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

noval_06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çözümü bulabildin mi ?
Bildiğim kadarıyla iOS 13 de carbridge sadece ara portal oluşturuyor birebir ekranı yansıtıyor uygulamalar yüklenmiyor iOS 12 de carbridge uygulamaları yükleniyor
Ben deneyemedim ama denemek istersen ngxplay in iOS 13 için olanını yükleyip bir onla dene onda uygulamaları yükleme var gibi görünüyor

endotown

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
aynı sorun bendede var aynısı oluyor. yansıtma yapıyor yatay olmuyor. çözebildinizmi

noval_06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hangi repodan yüklediniz ngx player I ??? Sürümü ne??

noval_06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
reposundan ekleyip bir dener misiniz??? Ben deneyemedim aracımda şuan CarPlay aktif değil denedikten sonra bana da çalışıp çalışmadığı bildirirsen sevinirim

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
reposundan ekleyip bir dener misiniz??? Ben deneyemedim aracımda şuan CarPlay aktif değil denedikten sonra bana da çalışıp çalışmadığı bildirirsen sevinirim
Verdiğiniz repo dan NGxplay kurdum. iOS 13 checkra1n ile jb cihaz. Repo da 13 ile uyumlu yazmasına rağmen kurulum sonrası respring ekranında takılı kaldı ve cihaz yeniden başladı. Tekrar jb yapıp deneyeceğim açmayı başarırsam buradan bilgi veririm.

Tips
Tips
Üst Alt