Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yok daha yeni yaptım jailbreak ilk defa hicbir tweak yuklemedim
Cihazına zebrayı kur ordan yüklemeyi dene birde hala olmadıysa

Kaynaklar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fatihkarakis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Oldu Teşekkür ederim ilgine
Portal olarak var bu haliyle vasat guncellme gelecekmi bilgin varmi
Ben iki uygulamayi aldim eski surum olani indirsem kullanabilirmiym

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Oldu Teşekkür ederim ilgine
Portal olarak var bu haliyle vasat guncellme gelecekmi bilgin varmi
Ben iki uygulamayi aldim eski surum olani indirsem kullanabilirmiym
Hayırlı olsun. Evet günceleme gelecektir elbet bizde beklemedeyiz. Ne zaman gelir bilemiyoruz tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Caraudiohifi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Selamlar, aracımdaki CarPlay de video izlemek için iPhone 6s Plus aldım, bilmeden 13.3.1 yükledim, carabridge satın aldım henüz aracımda denemedim, checkra1n yaptım, şuna herşey stabil görünüyor, jailbreak için 10 yıl ara vermiştim, 6s Plus Car Bridge için yeterlimi a12 falan yazmışlar çözemedim tam.

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet arkadaşlar denemem sonucu 6s Plus Car bridge Car Play’de mükemmel çalışıyor
İphone 5 üzeri tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.
Geliştiricisi ios 13 üzeri için tam uyumlu sürümü henüz yayınlamadı. Kullanıcıları final sürümünü bekletmek yerine parça parça düzenlemeler yaparak carbridge beta sürüm olarak yayınlamaya devam edecek. (Tweak içerisinde eksiklikler veya hatalar olabilir)

Caraudiohifi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İphone 5 üzeri tüm cihazlarda kullanabilirsiniz.
Geliştiricisi ios 13 üzeri için tam uyumlu sürümü henüz yayınlamadı. Kullanıcıları final sürümünü bekletmek yerine parça parça düzenlemeler yaparak carbridge beta sürüm olarak yayınlamaya devam edecek. (Tweak içerisinde eksiklikler veya hatalar olabilir)
Teşekkürler ilginize
uygulama geliştirici arkadaşı nasıl takip edebilirim. Jailbreak ile ilgilenmeyelim 10 yol olmuştur çok bişey değişmemiş ama geliştiriciler çok farklı, ben de otomobil içersinde hiend audiophile ses Sistemleri ile ilgileniyorum, önereceğiniz uygulama varmı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Geliştiricisinin twitter adresi
uygulama ve tweak önerisi yerine, kullanım tercihinize göre tweak bölüm başlığı altından tercih yapabilirsiniz.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Teşekkürler ilginize
uygulama geliştirici arkadaşı nasıl takip edebilirim. Jailbreak ile ilgilenmeyelim 10 yol olmuştur çok bişey değişmemiş ama geliştiriciler çok farklı, ben de otomobil içersinde hiend audiophile ses Sistemleri ile ilgileniyorum, önereceğiniz uygulama varmı?
Discord kanalı var oradan kullanıcılarla muhabbet ediyor duyuru kanalları falan var bi göz at

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
uygulamayı iPhone 5s 12.4.5 jb li cihazımda ücretini ödeyerek satın aldığımda iPhone XS Max iOS 13 jb li cihazımda da yükleyerek kullanabilirmiyim ? nasıl yapabilirim ?

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ispanyaya giderken cocuklara cizgi dizi aciyordum hepsi pur dikkat izleyip yolu bitirmistim. Harika bir app

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
sonunda ücretli versiyonunu aldım. uzun yolda cocuğu durdurmak için baya işe yaradı.
adamın hakkını teslim etmek lazım

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

irj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Beyler iOS 13.4 te verimli çalışıyor mu almalımıyım?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Beyler iOS 13.4 te verimli çalışıyor mu almalımıyım?
13.4 sürümü ile uyumlu, Geliştiricisi tweak içi gerekli düzeltmeleri yaparak güncellemeleri yayınlıyor.

irj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Peki şu An bu sürümde kullanan varmı varsa yorumlarını alabilir miyim teşekkürler

dadasali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben 13.4.1 sürümünde kurulum yaptım fakat sadece ekranı yansıtma yapıyor. Uygulamaları CarPlay’e yükleyemiyorum carbridge settings menüsü oluşmadı. 84CB6076-FD67-4689-887E-6C04F5E85704.png84CB6076-FD67-4689-887E-6C04F5E85704.png

dadasali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Peki şu An bu sürümde kullanan varmı varsa yorumlarını alabilir miyim teşekkürler
Ben 13.4.1 sürümünde kurulum yaptım fakat sadece ekranı yansıtma yapıyor. Uygulamaları CarPlay’e yükleyemiyorum carbridge settings menüsü oluşmadı.

tturkmenn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İyi günler. Uygulamayı satın almak istiyorum fakat ödeme almıyor. Alan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

deadra123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Muazzam stabil çalışıyor ngxplay alternatif olarak düşünülebilir bundan sonra arkada plana düştü :D

noval_06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Muazzam stabil çalışıyor ngxplay alternatif olarak düşünülebilir bundan sonra arkada plana düştü :D
Hocam hangi sürüm stabil iOS 12 için stabil ama 13 üzeri henüz stabil değil diye biliyoruz

tsunami

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaşlar merhaba. Bu uygulamayı satın aldım fakat bir türlü cydia üzerinden kuramadım. Link device tıklıyorum ödeme ekranından cydia açıyor ama sürekli ödeme alınmadı gibi ingilizce birşeyler yazıyor. Email falanda geldi ödeme yapıldığında dair. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Tips
Tips
Üst Alt