Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

Adambak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekranı çapraz olarak yerleştiriyor oturmuyor çok çirkin bir görüntü. Belki benim araçta uyumsuzluk olabilir başka deneyenlerede bakmak lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aracım 2019 makyajlı passat telefonum 8 plus ios 13.3 bende carbridgeyi denedim sonuç malesef hüsran..Ekran çarpraz duruyor ve dokunmatik çok işlevsel değil ayrıca neden sadece portal var?

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aracım 2019 makyajlı passat telefonum 8 plus ios 13.3 bende carbridgeyi denedim sonuç malesef hüsran..Ekran çarpraz duruyor ve dokunmatik çok işlevsel değil ayrıca neden sadece portal var?
Daha geliştirilmesi gerek sanırım tam oturmamış. Zaten sadece portal entegre etmiş bırakmış. Benim işime yaramaz

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Geliştirici önceki versiyonu 2 yılda tamamladığını ios 13 ile tüm carplay sisteminin değiştiğini ve 2 ayda ancak portal ekleyebildim güncellemeye devam edeceğim fakat sizinde desteğinize ihtiyacım var adı altında önceki sürümü satın alanlara 3 $ güncelleme ücreti hiç almayanlara ise 5 $ satın alma bedeli yansıtmış, bana sorarsanız paypal'dan satın alanlar iade para istesin tekrar sıfırdan satın alma yapsınlar

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak satin aldim. Zorla da olsa tekefona kurdum. Ancak ayarlarda tweak görünmüyor.

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. Bende satın alıp kurdum şimdi ios13 için olan tweak'i. Ayarlarda görünmüyor önceki versiyon gibi. Araçta denedikten sonra tekrar durumu paylaşacağım. İyi forumlar herkese.

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ayarlarda yok zaten. Kurulumdan sonra araca bağlayın orda portal uygulaması çıkacaktır. Ordan ekrana yansıtıyor. Bende sorunlu tam ekran değil çapraz duruyor sizde durum nasıl olacak bakalım

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
satin alirken bir profil yukleme istegi geldi. Onu silebilirmiyiz. Zaten yukle dedigimde lisanslanmamis uyari veriyor

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ayarlarda yok zaten. Kurulumdan sonra araca bağlayın orda portal uygulaması çıkacaktır. Ordan ekrana yansıtıyor. Bende sorunlu tam ekran değil çapraz duruyor sizde durum nasıl olacak bakalım

Bende capraz durmadi duz durdu ancak begenmedim. Eski carplay tam ekran oluyordu. Bu sefer ngxplay gibi olmus. İnsallah eskisi haline cevirirler. Yoksa pismanim satin aldigima.

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Artık iOS 13 destekliyor. Ancak iOS 13 de olanların carbridge iOS 13 olanı satın almaları gerekiyor. 5 dolar ücreti. Benim gibi iOS 12 için alanlara indirim yapılıyor 3.5 dolara düşüyor.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Bende capraz durmadi duz durdu ancak begenmedim. Eski carplay tam ekran oluyordu. Bu sefer ngxplay gibi olmus. İnsallah eskisi haline cevirirler. Yoksa pismanim satin aldigima.
silip tekrar kurun düzelir.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@aksneo ve @byismail
Öncelikle bu araç bir kaç kez güncelleme alacağını geliştiricisi bildirmişti...

Şimdilik kullanmanın bence bir manası yok ve full sürümünü bekleyin derim...

Not: Crackli kullanmayın bu araç her kuruşunu hak eden bir Tweak...

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
@aksneo ve @byismail
Öncelikle bu araç bir kaç kez güncelleme alacağını geliştiricisi bildirmişti...

Şimdilik kullanmanın bence bir manası yok ve full sürümünü bekleyin derim...

Not: Crackli kullanmayın bu araç her kuruşunu hak eden bir Tweak...
benim arqç dokunmatik olmadığı için ios 12 de iken çok verimli değildi. ngxplay daha iyiydi. onun yazılımcısına ulaşabilsem güncelleme yapmasını isteceğim ama malesef

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar.

Tam ekran olmasında sorun yok. Ekranın sürekli olarak açık olması gerek herhangi bir uygulama yansıtılması için. Kilit ekranında maalesef kilit iconu gösteriyor fakat ses gelmeye devam ediyor. Daha çok yolu var fakat şimdilik iş görüyor.

İyi forumlar herkese.

jb: checkra1n
Ios: 13.2.2
Tel: 6s - 8 Plus

Ekli dosyalar

Serkan50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İPhone 7 Plus kullanıyorum aracım 2018 3008 pegueot nasıl video izlerim veya telefonumu ekrana taşıyabilirim ?

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İPhone 7 Plus kullanıyorum aracım 2018 3008 pegueot nasıl video izlerim veya telefonumu ekrana taşıyabilirim ?
Jailbreak var mı aracınızda car play var mı yani aktif mi

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Carplay var aktif ama jailbreak yok sanırım
eğer telefonun versiyonu 13.3.1 ise checkra1n ile jailbreak, 13.3 veya aşağısı ise unc0ver ya da checkrain ile jailbreak yapabilirsin.
detaylar forumda var.
sonra da bu carbridge tweaki yükleyebilirsin

Serkan50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeş ilk defa giriyorum pek anlamıyorum. Bana chechkra1n jailbreak yapmanın formdaki linkini daha sonra carbridge ve twak in sırasıyla ne yapılması gereken linki atabilir misin.

fatihkarakis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm arkadaşlar aracımdan carplay var telefonum iPhone x 13.3.1 checkrain jailbreak yaptım cydia yukledim pachix repodan carbridge indir diyorum siraya aliyor indirmiyor carbridge uygulamasini satin aldim yardimci olursaniz sevinirim
Mesaj düzenlendi:

Ekran resmi aldımD3CFBB25-A535-40EE-9223-BD085D88EB7A.png kur diyince bu görüntü çıkıyor

Son düzenleme:

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
slm arkadaşlar aracımdan carplay var telefonum iPhone x 13.3.1 checkrain jailbreak yaptım cydia yukledim pachix repodan carbridge indir diyorum siraya aliyor indirmiyor carbridge uygulamasini satin aldim yardimci olursaniz sevinirim
Mesaj düzenlendi:

Ekran resmi aldımEkli dosyayı görüntüle 16460 kur diyince bu görüntü çıkıyor
Carbridge 12 olanı aldınız sanırım carbridge 13lite almanız lazım

fatihkarakis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Carbridge 13 lite olani aldim
Mesaj düzenlendi:

İkisinide aldim
Mesaj düzenlendi:

5117B3E3-E35B-4477-A8D7-ECBF6E33BB81.png

fatihkarakis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tekrardan selam herkese checkra1n guncelleme geldi yaptim simdide carbridge kur deyip onaylamıyorum ana ekrana gelmiyor

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tekrardan selam herkese checkra1n guncelleme geldi yaptim simdide carbridge kur deyip onaylamıyorum ana ekrana gelmiyor
Cihazınızda cydown tweak yok değil mi varsa ondan kaynaklanıyor olabilir.

Tips
Tips
Üst Alt