Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

emrahkapan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
eyvallah
Mesaj düzenlendi:

direk telefona indirilebiliyormu

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
eyvallah
Mesaj düzenlendi:

direk telefona indirilebiliyormu
kardeş
tweakler appstore deki uygulama indirme mantığı ile telefona indirilir. yalnız mağaza ismi app store değil cydia dır.
cihaz cydia yüklemek için jailberak yapmak gereklidir.
jailbreak yapmak için de uygun telefon ve sürüm gerekldir.

sen bu konuya yazmadan önce forumda jailbreak nasıl yapılır diye aratsaydın daha kolay olurdu..

tako

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
merhaba arkadaşlar. apple 5 10.3.3 telefona sizlerin sayesinde sorunsuz bir şekilde carbridge yi yükledim. herşey stabil bir şekilde çalışıyor. sormak istediğim bir konu var. android te olduğu gibi olan bir media pleyer bulamadım. Oplayer i yükledim. fakat araçta bir türlü tam ekran olmuyor. mp4 izlemeyi seviyorum. vlc tarzındaki video oynatıcılardaki eksik ise kaldığı yerden devam ettirememek. nasıl bi çözüm bulabiliriz. android te mxplayer denen uygulama tam istediğim gibi. ama ios taki öyle değil. sizce hangi uygulama kullanılmalı?

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba arkadaşlar. apple 5 10.3.3 telefona sizlerin sayesinde sorunsuz bir şekilde carbridge yi yükledim. herşey stabil bir şekilde çalışıyor. sormak istediğim bir konu var. android te olduğu gibi olan bir media pleyer bulamadım. Oplayer i yükledim. fakat araçta bir türlü tam ekran olmuyor. mp4 izlemeyi seviyorum. vlc tarzındaki video oynatıcılardaki eksik ise kaldığı yerden devam ettirememek. nasıl bi çözüm bulabiliriz. android te mxplayer denen uygulama tam istediğim gibi. ama ios taki öyle değil. sizce hangi uygulama kullanılmalı?
foxfm dene

ECoskun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arkadaslar merhaba ürünü packix den satın aldım ancak lınk devıce dıyerek cydia ya gecıs yapıyorum yukleyemıyorum acıl yardım ???
Mesaj düzenlendi:

arkadaslar merhaba ürünü packix den satın aldım ancak lınk devıce dıyerek cydia ya gecıs yapıyorum yukleyemıyorum acıl yardım ???
cydiadan kurulum yaptım kurulu olanlar kısmında var ancak telefon ana ekranında görünmüyor

Son düzenleme:

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Mesaj düzenlendi:

cydiadan kurulum yaptım kurulu olanlar kısmında var ancak telefon ana ekranında görünmüyor
hangi sürümdesin ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ECoskun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
o sürümde jailbreak var mı bakmak lazım

Jailbreak yaptım cıhaza carbridge yide satın aldım ancak indiremiyorum hala satın alınmamıs gorunuyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Jailbreak yaptım cıhaza carbridge yide satın aldım ancak indiremiyorum hala satın alınmamıs gorunuyor
Safariden packix hesabınıza giriş yapın ve hesabınızdan satın alınanlar kısmından carbridge ye tıklayın cydia ya yönlendirir ve indirme yaparsınız.
Uygulama ikonu ana ekrana gelmez, ayarlar kısmında gözükür. Ayarlar kısmında gözükmüyorsa repoyu ekleyin ve preferenceloaderi güncelleyin.

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Carbridge Su an ios 12.4.1 surumunde calisiyor mu

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Nasil satin aliyruz. Diyelim ki jb sillindi. Yeniden satin almamiz mi gerekiyor birkez almak yeterli mi.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Nasil satin aliyruz. Diyelim ki jb sillindi. Yeniden satin almamiz mi gerekiyor birkez almak yeterli mi.
packix sisteminde saklı olduğu için istediğin zaman yükleyebilirsin.
jb siz kullanılmaz.
ios 13 için geçerli ios 14 de tekrar satın alma gerekebilir

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Test ettim ben tam ekran olmuyor maalesef güncelleme gerekli

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Test ettim ben tam ekran olmuyor maalesef güncelleme gerekli

elemanın kaç aydır yaptığı tek şey telefon ekranını yansıtma onu da becerememiş desene.
bir de bu tweak için her yeni sürümde para istiyor.
ngxplay diye tweak vardı, yıllarca ücretsiz ki ekran yansıtma olayı ios 13 de çalşıyor.
bazı geliştiriciler, crack olayını hakediyor galiba...

LaZpanyol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
elemanın kaç aydır yaptığı tek şey telefon ekranını yansıtma onu da becerememiş desene.
bir de bu tweak için her yeni sürümde para istiyor.
ngxplay diye tweak vardı, yıllarca ücretsiz ki ekran yansıtma olayı ios 13 de çalşıyor.
bazı geliştiriciler, crack olayını hakediyor galiba...
Ekranı çapraz olarak yerleştiriyor oturmuyor çok çirkin bir görüntü. Belki benim araçta uyumsuzluk olabilir başka deneyenlerede bakmak lazım

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aciklamada henuz 13 desteklemiyor yazıyor. Ne zaman satin alabiliriz

Tips
Tips
Üst Alt