Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
ben daha önce bir soru sormuştum ama olayın heyecanıyla kimse görmedi sanırım. :) herkes dokunmatik ekranlı multimedia sistemleri ile kullanıyor sanırım tweak i,
Benim aracım mercedes ve güvenlik gerekçesiyle adamlar dokunmatik olmayan ekranlar kullanıyorlar. Şimdi bu durumda kontroller joystick üzerinden kullanılabiliyor mu ?
Yoksa telefonun ekranını kullanarak ekranı kumanda edebiliyor muyuz ?
Daha önce aynı araca sahip biri joystick ile kullandığını söylemişti forumda 👍

Volkanyarz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ngxplay yada carbridge abi bunlardan birini kullanmam lazım 11.3.1 jb yok başka bi çözümü Yada yöntem var mı ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Ngxplay yada carbridge abi bunlardan birini kullanmam lazım 11.3.1 jb yok başka bi çözümü Yada yöntem var mı ?
NGXPlay kullanamazsın çünkü güncel değil çalışmıyor.

CarBridge içinse jailbreak çıkmasını beklemek zorundasın. Başka alternatif yok maalesef

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
NgxPLAY iOS 11 için güncellenmedi. Güncellenmiş olsa bile her iki tweakide jailbreaksiz kullanamazsın

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Tweak herhangi bir güncelleme almadan 11.2 - 11.3.1 sürümünde çalışıyor.

Can997

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak herhangi bir güncelleme almadan 11.2 - 11.3.1 sürümünde çalışıyor.
CarBridge’ı jailbreak tr reposundan kürüyorum bi türlü ne Anamenü’de ne de ayarlarda görebiliyorum

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
carbridge ekrana geliyor ama tıklayınca iphone safemoda atıyor.

Can997

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
carbridge ekrana geliyor ama tıklayınca iphone safemoda atıyor.
@Yusuf özgül
Sorunu hallettim diğer konuda yazılan çözümle

Ama carbridge henüz güncellenmiş değil sanırım bendede safe mod’a atıyor çalışmıyor

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Anlaşılan o ki 11.2 - 11.3.1 için güncelleme gerekiyor 11.0 - 11.1.2 sorunsuz çalışıyor
Mesaj düzenlendi:

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anlaşılan o ki 11.2 - 11.3.1 için güncelleme gerekiyor 11.0 - 11.1.2 sorunsuz çalışıyor
Mesaj düzenlendi:
Hocam 11.3.1 jailbreak yaptım carbridge kurdum ama safe mode atıyor beni. Hatta araca bağlı değilken cebimdeki telefonu çıkarıp ana erkran tuşuna basıyorum karşımda carbridge açılmasını beklerkenki safe mode hatasının aynısı Carbridge haricinde bişey kurmadım da. Ne tavsiye edersin7CB1218F-ABD5-4A34-A4F3-35DC5BB2D0AB.png

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Hocam 11.3.1 jailbreak yaptım carbridge kurdum ama safe mode atıyor beni. Hatta araca bağlı değilken cebimdeki telefonu çıkarıp ana erkran tuşuna basıyorum karşımda carbridge açılmasını beklerkenki safe mode hatasının aynısı Carbridge haricinde bişey kurmadım da. Ne tavsiye edersinEkli dosyayı görüntüle 4840
Özele gelsene bi hocam

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Siz araçta denedinizmi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Araçta denemedim şu an işte olduğum için ama telefon üzerinde hiç bi sorun görünmüyor
Cevher hocama özelden yazdım bi bişey denicez inşallah sebebi ondandırda çözeriz

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bilgi verirseniz sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Az önce araçta denedim
Springboarda attı şuan için uygulama 11.3.1 de çalışmıyor
Yakın zamanda hallolacağını düşünüyorum
Bekleyenler kurmasın birçok alt uzantı ile geldiğinden kaldırmak zor oluyor,yayımlanınca kurarsınız
Bu arada cercube güncellendi, atın çantaya :)

astram

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
11.2.6 da maalesef çalışmadı CarPlay ekranına uygulamalar geldi ama safemoda attı

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu tweak tam olarak ne işe yarıyor ? Benim aracımda CarPlay var ama sadece basit şeyler çalışıyor mesela YouTube gibi yada video oynatmıyor uygulama bile yok ona bir çözüm getirir mi ?

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

astram

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tamda istediğin gibi YouTube video GoogleMaps Sygic Yandex.Navi v.b uygulamalarını kullanmana yarar

Tips
Tips
Üst Alt