Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

cahitce

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar merhaba Carbridge arabaya bağlayınca sürekli çöküyor. Yani resping yapıyor. Carbridgeyi yeniden kurmam gerekiyor. Hiç randıman alamıyorum. Telefonum ıphone 5 sürümüm 10.3.3 tweak olarak bir tek Carbridge yüklü. Lütfen yardım eder misiniz?
IMG_0001.PNG

ersinaylin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar,
2018 model honda civic sedan eco exucitive aracımda car play özelliği mevcut ;

Carbridge aracımda nasıl çalıştırabiliyorum,iphone usb kablosuyla mı oluyor ? otomatik mi çalışıyor (11.3.1 jb ve gerekli program telefonumda yüklü)

bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum,kısaca anlatsanız bile olur.

Saygılarımla

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,
2018 model honda civic sedan eco exucitive aracımda car play özelliği mevcut ;

Carbridge aracımda nasıl çalıştırabiliyorum,iphone usb kablosuyla mı oluyor ? otomatik mi çalışıyor (11.3.1 jb ve gerekli program telefonumda yüklü)

bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum,kısaca anlatsanız bile olur.

Saygılarımla
Telefon ayarlarından carbridge uygulamasına girin. Ordan köprülenmiş uygulamalar'a girin ve aracın ekranında görünmesini istediğiniz uygulamaları tek tek etkinleştirin.
Aracınıza kablo ile bağlandığınızda car play yerine carbridge uygulaması çalışacaktır.

ersinaylin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Telefon ayarlarından carbridge uygulamasına girin. Ordan köprülenmiş uygulamalar'a girin ve aracın ekranında görünmesini istediğiniz uygulamaları tek tek etkinleştirin.
Aracınıza kablo ile bağlandığınızda car play yerine carbridge uygulaması çalışacaktır.
Anlaşılmıştır,uyguladım ve oldu..

Size çok teşekkür ediyorum.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Tekrar sağolun olmaz mı :)

Sorunsuz çalıştı kısıtlı kullanmaktan kurtuldum JB candır,sadece bu uygulama için JB yapmaya değer.
Satın mı aldın repomuzdan mı yükledin hocam sanırım satın alınmazsa uyarı veriyor satın alın gibisinden

aktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar merhaba Carbridge arabaya bağlayınca sürekli çöküyor. Yani resping yapıyor. Carbridgeyi yeniden kurmam gerekiyor. Hiç randıman alamıyorum. Telefonum ıphone 5 sürümüm 10.3.3 tweak olarak bir tek Carbridge yüklü. Lütfen yardım eder misiniz?
Ekli dosyayı görüntüle 7924
Merhaba,
Ayni problemi bende yasiyorum. Cihazim iphone 6 surum 11.1.2. Carbridgei bir sure kullaniyorum sonra telefon kilitleniyor ve restart atmam gerekiyor. Sonrasindan yeniden kurulumum yapmak. Neden olur bu? Cozum onerisi varmi ne yapmak gerekir. Ve surekli su uyariyla karsilasiyorum
IMG_0669.PNG

Son düzenleme:

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba,
Ayni problemi bende yasiyorum. Cihazim iphone 6 surum 11.1.2. Carbridgei bir sure kullaniyorum sonra telefon kilitleniyor ve restart atmam gerekiyor. Sonrasindan yeniden kurulumum yapmak. Neden olur bu? Cozum onerisi varmi ne yapmak gerekir. Ve surekli su uyariyla karsilasiyorum
Ekli dosyayı görüntüle 8181
Kısaca özetlemek gerekirse Apple Maps yüklü değil, bu durum performans ve pil ömrü sorunlarına ve/veya donmalara sebep olabilir, Lütfen yeniden yükleyin diyor.

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Crackli sürümde çıkan uyarı mesajını kaldırmanın bir yolu bulanamadı değil mi hala?

aktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Kısaca özetlemek gerekirse Apple Maps yüklü değil, bu durum performans ve pil ömrü sorunlarına ve/veya donmalara sebep olabilir, Lütfen yeniden yükleyin diyor.
Tesekkur ederim onu bende anladimda cozumu nedir bana o lazim

ersinaylin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Satın mı aldın repomuzdan mı yükledin hocam sanırım satın alınmazsa uyarı veriyor satın alın gibisinden
Merhaba,
Şimdi gördüm kusura bakmayın.

Paypal ile satın aldım tüm uyarılardan kurtuldum 5 usd ye aldım.

caner192

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Crackli sürümde çıkan uyarı mesajını kaldırmanın bir yolu bulanamadı değil mi hala?
Merhaba, jailbreaktr reposundan 0.9.1 versiyonunu indirip kurdum ben. Bu versiyonda hiçbir uyarı mesajı yok. Bundan sonraki tüm versiyonlarda o mesaj geliyor. Telefonum iPhone 6 IOS 10.3.3. Sizin versiyonunuz nedir bilmiyorum ama uyumluysa bunu kurmanız gerekiyor. Stabil olarak kullanıyorum.

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba, jailbreaktr reposundan 0.9.1 versiyonunu indirip kurdum ben. Bu versiyonda hiçbir uyarı mesajı yok. Bundan sonraki tüm versiyonlarda o mesaj geliyor. Telefonum iPhone 6 IOS 10.3.3. Sizin versiyonunuz nedir bilmiyorum ama uyumluysa bunu kurmanız gerekiyor. Stabil olarak kullanıyorum.
Ben de 11.3.1 var. JB sonrası 1.0 versiyonunu kurmuştum. Sonra güncelleme geldi ve uyarı mesajı çıkmaya başladı. Olmazsa ben de tekrar 1.0 versiyonuna döneceğim...

felamur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba , Forumda yeniyim ilk JB denememi eski bir telefonumda denedim. İphpne 5s ve çalışıyor görünüyor. Carbridge yüklemek ve denemek istiyorum. REPO indirme nasıl oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba , Forumda yeniyim ilk JB denememi eski bir telefonumda denedim. İphpne 5s ve çalışıyor görünüyor. Carbridge yüklemek ve denemek istiyorum. REPO indirme nasıl oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Repo indirme değil de repo ekleme diyelim.
jailbreaktr'nin reposunu eklerseniz, orada carbridge var.
Repo adresi: JailbreakTR Repo

Ahk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba herkese bu jailbreak islemi ve carbrigde islemde izmir de yardimci olabilecek telefoncu veya birileri var midir?
1 sene kadar once ngx play kendim kurdum fakat bircok sorun oldu ve telefona jailbreak atilamaz hale geldi bu yuzden yardim edicek isyeri varsa super olur.

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba herkese bu jailbreak islemi ve carbrigde islemde izmir de yardimci olabilecek telefoncu veya birileri var midir?
1 sene kadar once ngx play kendim kurdum fakat bircok sorun oldu ve telefona jailbreak atilamaz hale geldi bu yuzden yardim edicek isyeri varsa super olur.
Telefonunuzun sürümü nedir? 11.3.1'den yukarı ise jailbreak yapılamıyor.

Tips
Tips
Üst Alt