Neler yeni

Tweak CarBridge - iOS 13.0 - 16.5

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Düşürdüm ama şimdide bu uyarı veriyor .

vahitce

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba benim şöyle bir problemim var. Özellikle araba üzerinden görüşme yapıp görüşmeye sonlandırdığım zaman carbridge gidiyor normal iphone da kullanılan programlar kalıyor. Carbridgeyi tekrar kurana kadar gelmiyor. Telefonun ıphone 5 sürümüm 10.3.3

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Merhaba benim şöyle bir problemim var. Özellikle araba üzerinden görüşme yapıp görüşmeye sonlandırdığım zaman carbridge gidiyor normal iphone da kullanılan programlar kalıyor. Carbridgeyi tekrar kurana kadar gelmiyor. Telefonun ıphone 5 sürümüm 10.3.3
Telefondan görüşüyorsan eğer resping yapıyor olabilir, görüşme sonrası respingten sonra çalışacağını düşünüyorum

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Carbridge'te kullanılacak uygulamaları seçerken, "Telefon" uygulamasını yani arama yapma uygulamasını da seçtiyseniz bunu yapıyor olabilir. Carplay'de standart olarak gelen uygulamaları seçmeyin. Bende de benzer durum oluyordu. Carbridge gidip yerine sadece carplay uygulamaları geliyordu. Kabloyu çıkartıp takınca carbridge'e bağlanıyordu.

vahitce

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Carbridge'te kullanılacak uygulamaları seçerken, "Telefon" uygulamasını yani arama yapma uygulamasını da seçtiyseniz bunu yapıyor olabilir. Carplay'de standart olarak gelen uygulamaları seçmeyin. Bende de benzer durum oluyordu. Carbridge gidip yerine sadece carplay uygulamaları geliyordu. Kabloyu çıkartıp takınca carbridge'e bağlanıyordu.
Evet aynen dediğiniz gibi imiş çok teşekkür ederim sağolun

Cevher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar öncelikle bu konu carbridge mi ilgilendirir bilemedim ama danışmaktan başka çağrem yok. Orjinal apple car ile gelen whatsapp uygulumasını kullanırken okunmamış mesajları göster dediğimde Siri bana; Üzgünüm bu program ile ilgili sorun yaşıyorum. Gibi bişe söylüyor. Bunu bazem yapıyor bazen yapmıyor. Whatsapp uygulumasını kaldırıp tekrar kurdum ama durum aynı. Birde yine carplay üzerinden telefon görüşmesi yaparken ses karşya kesik kesik boğucu gidiyor. Bu tarz şeyler yaşayan kimse varmı yada çözüm bilen ?

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar öncelikle bu konu carbridge mi ilgilendirir bilemedim ama danışmaktan başka çağrem yok. Orjinal apple car ile gelen whatsapp uygulumasını kullanırken okunmamış mesajları göster dediğimde Siri bana; Üzgünüm bu program ile ilgili sorun yaşıyorum. Gibi bişe söylüyor. Bunu bazem yapıyor bazen yapmıyor. Whatsapp uygulumasını kaldırıp tekrar kurdum ama durum aynı. Birde yine carplay üzerinden telefon görüşmesi yaparken ses karşya kesik kesik boğucu gidiyor. Bu tarz şeyler yaşayan kimse varmı yada çözüm bilen ?
Whatsapp ile ilgili olan sorununuz bazen bende de oluyor ama aramalarda sesin kesik kesik gitmesi ile ilgili bir problemi ne carplay'de ne de carbridge uygulamasında yaşamadım...
Mesaj düzenlendi:

Evet aynen dediğiniz gibi imiş çok teşekkür ederim sağolun
Probleminizin çözülmesine sevindim.

pejo301

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
banada yardımcı alacak biri varmı arkadaşlar cihazım iphone 7 plus jailbreak yapılmamış 11.4 yüklü ne yapmam gerekli arkadaşlar aracım pejo 301 orjinal ekranlı teyp tlf baplayıp uygulamalara ordan ulaşmak istiyorum rica etsem yardım edermisiniz eposta adresim [email protected] yapmam gerekeni dosya olarak yazıp atarsanız sevinirim yada epostadan iletişim numarasını alıp verelim whatsapp üzerinden yada konuşarak şu cihazı bağlayalım arkadaşlar

jv96

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Önce jailbreak yapman lazim ve ios 11.4 icin yok

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
11.3 sürüm için tweak mükemmel çalışıyor fakat tek sorun şu bende 320i ED var ekran dokunmatik olmadığı için youtube - netflix - vodafone tv - yandex navi gibi programları ekrandan ayarlanmıyor önce telefondan youtube videosunu başlatıyorum daha sonra ekrandan youtube acıyorum ki orada video görebiliyim genelde 3-4 deneme bir yapabiliyorum oda ekran dokunmatik olmadığı için buna bir çözüm var portal uygulaması ile yapınca görüntüde gecikmeler oluyor

NGXPlay de yanlış hatırlamıyorsam ekrandan youtube girince telefonda'da giriyordu ve telefondan video ayarlayarak aynanda ekrana verebiliyorduk

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
11.3 sürüm için tweak mükemmel çalışıyor fakat tek sorun şu bende 320i ED var ekran dokunmatik olmadığı için youtube - netflix - vodafone tv - yandex navi gibi programları ekrandan ayarlanmıyor önce telefondan youtube videosunu başlatıyorum daha sonra ekrandan youtube acıyorum ki orada video görebiliyim genelde 3-4 deneme bir yapabiliyorum oda ekran dokunmatik olmadığı için buna bir çözüm var portal uygulaması ile yapınca görüntüde gecikmeler oluyor

NGXPlay de yanlış hatırlamıyorsam ekrandan youtube girince telefonda'da giriyordu ve telefondan video ayarlayarak aynanda ekrana verebiliyorduk

Aracın kontrol tuşlarından yönetemiyor musunuz?

mafia24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Diğer car uygulamalarına nazaran daha stabil çalışmakta elinize sağlık.

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aracın kontrol tuşlarından yönetemiyor musunuz?
BMW 'de bulunan NBT EVO HU yazılım sistemi Youtube gibi carplay de bulunmayan uygulamalarda kesinlikle aracın kontrol düğmeleri ve tounch pad ile mudahaleye izin vermiyor hocam tüm kodlarda inceleme yaptık aracın gizli özellikleri vs. fakat bulamadık zaten asıl traji komedi durum fotoğraf atıyorum ekranın yarım olması ve çözüm bulamıyoruz.

Bu durumu yaşayan farklı model araba kullanan arkadaşlar varmı ?

Ekli dosyalar

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max

Sizin problemin en iyi çözümü, CarBridge ayarlarından portal app aktifleştir ve CarPlay’den bu uygulamayı aç. Bu özellik ekranı olduğu gibi yansıtır ama ekranın haliyle sürekli açık kalması gerekli

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
@brstlk Hocam sağlıklı kullanabiliyor musunuz ?

Benim araçta daha garip bir problem var. Aynı yazılımı kullanıyoruz. (NBT EVO High 2)

Tweak'ı kurduktan sonra joystik, kontrol butonları vs. çalışmıyor. Kaldırınca çalışmaya devam ediyor. Bazen araca bağladıktan sonra CarPlay açılır gibi oluyor ardından BMW logosu gözüküp geri kapanıyor.

Siz stabil kullanabiliyor musunuz, son durum nedir ?

yilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim alet bu cokk süper calisiyor

brstlk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sizin problemin en iyi çözümü, CarBridge ayarlarından portal app aktifleştir ve CarPlay’den bu uygulamayı aç. Bu özellik ekranı olduğu gibi yansıtır ama ekranın haliyle sürekli açık kalması gerekli
CarBridge uygulamasında portal uygulaması ile evet işimiz çözülüyor fakat 2 problem var bir ekran çok küçük oluyor normaldende küçük diğeri ise videolarda inanılmaz bir gecikme ve ses ile video ayrı oynama sorunu var bunu çözmek için NBT EVO Bmw için özel wifi anten satın aldım fakat sorun wifi kaynaklı değilmiş uygulama kaynaklı sanırım çözülmedi hocam

@brstlk Hocam sağlıklı kullanabiliyor musunuz ?

Benim araçta daha garip bir problem var. Aynı yazılımı kullanıyoruz. (NBT EVO High 2)

Tweak'ı kurduktan sonra joystik, kontrol butonları vs. çalışmıyor. Kaldırınca çalışmaya devam ediyor. Bazen araca bağladıktan sonra CarPlay açılır gibi oluyor ardından BMW logosu gözüküp geri kapanıyor.

Siz stabil kullanabiliyor musunuz, son durum nedir ?
@berkayaksoy hocam telefonunuza tema kurdunuzmu cydia'dan telefonda kurulu olan temaları silin BMW Carplay sistemi diğer carplay araçlar gibi tema iconlarını araca aktaramadığı için joystik aslında calısıyor fakat tema kurulu oldugu için onu arabaya yansıtıyor ve çalışmıyor gibi görünüyor.

Ben şuan stabil kullanıyor herhangi bir sorun yok bende carplayde fakat dediğim gibi video izleme netflix gibi uygulamalar için biraz uğraşıyorum yolda izlemek için sorun yaşarsanız bana msj atın özelden size yardımcı olmaya çalışırım.

Anelka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iOS 12 icin yokmu

Moderatör tarafından düzenlendi:
Tips
Tips
Üst Alt