Neler yeni

Tweak Call Recorder X+ (iOS 12)

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak:
Sürüm: 3.01-3
Uyumluluk: iOS 12
Repo:
Fiyat: 2.99$
Açıklama: konuşma sırasında ses kaydı almanıza imkan sağlar.

Ekran Görüntüsü:
10327

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bunun audiorecorder XS arasında fark var mı? Birde bu geliştiricinin süper recorder X+ tweaki var onun ne farkı var?

Burakk__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hala nasıl ücretsiz indirebilirim diye soran insanlar var böylelerine hak değil jailbreak.
Kardeşim bence tercihlere saygı duyman lazım. Herkes ücretli alacak diye bir kaide yok. Benim anlamadığımda insanların iki yüzlülüğü. Madem her konuda hakka hukuka saygılısın, bu kadar emeğe önem veriyorsun o zaman jailbreakle işin ne ? Jb tepeden tırnağa hukuksuzluk, adaletsizlik ve emek hırsızlığı. Yani önce kendimiz dürüst olucaz sonra millette eksik var mı bakıcaz... naçizane benim düşüncem bu yönde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim bence tercihlere saygı duyman lazım. Herkes ücretli alacak diye bir kaide yok. Benim anlamadığımda insanların iki yüzlülüğü. Madem her konuda hakka hukuka saygılısın, bu kadar emeğe önem veriyorsun o zaman jailbreakle işin ne ? Jb tepeden tırnağa hukuksuzluk, adaletsizlik ve emek hırsızlığı. Yani önce kendimiz dürüst olucaz sonra millette eksik var mı bakıcaz... naçizane benim düşüncem bu yönde

al benden de o kadar
Mesaj düzenlendi:

Ben deb paylaştım diye banlandım neymiş efendim emeğe saygı. bu forumda moderatör arkadaşlar bağıra bağıra appsync appcake çıktı diyorlar paylaşıyorlar neden? appstoredaki paralı uygulamaları ücretsiz kurmak hakmı o zaman

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben demiyorum ki hak hukuksuz bir şey yapmayalım. Elbet yapılması gereken yerde yapacağız. Bugün kaçımız windowsu orijinal satın alıp kullanıyor? Benim sitem ettiğim nokta; site yetkilileri tarafından da kaç kez söylendiği üzere, jailbreak kolay çıkan bir sey degil ve bizler haftalar aylardır bekliyoruz. Yazılımcıların ise ürettiği tweakler karşılığında istediği iki üç dolarlık meblağı bugün sen ben vermeyeceksek gelecekte bu adamlar tweak üretimini durdursa forumu ağlama duvarına çevirecek yine sizler bizle olacağız. Eğer ki bu oluşumdan memnunsak ve jailbreak sevdasını yaşıyorsak elinizi biraz taşın altına koymalısınız, koymalıyız ki bu oluşum sürdürülebilirliğini korusun. Ben demiyorum ki gidin windowsu, office’i parayla alın. Biz almasak bile batacak hali yok ya? Adamların yıllardır legal olarak sürdürdüğü bir oluşum zaten. Ama gelip bana 1-2 dolar vermemek için nidalar atmanız anlam dışı. 4-5 lira eğer ki sizi fakirletecek ise zaten ben sizi bir olgun birey olarak değil 13-14 yaşında aileleri tarafından alınan iphone ‘ları ile heyecan arayan Çocuklar olarak düşünürüm ve sizinde yazdıklarımı üzerinize alınmanız gerekmez.

Burakk__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ben demiyorum ki hak hukuksuz bir şey yapmayalım. Elbet yapılması gereken yerde yapacağız. Bugün kaçımız windowsu orijinal satın alıp kullanıyor? Benim sitem ettiğim nokta; site yetkilileri tarafından da kaç kez söylendiği üzere, jailbreak kolay çıkan bir sey degil ve bizler haftalar aylardır bekliyoruz. Yazılımcıların ise ürettiği tweakler karşılığında istediği iki üç dolarlık meblağı bugün sen ben vermeyeceksek gelecekte bu adamlar tweak üretimini durdursa forumu ağlama duvarına çevirecek yine sizler bizle olacağız. Eğer ki bu oluşumdan memnunsak ve jailbreak sevdasını yaşıyorsak elinizi biraz taşın altına koymalısınız, koymalıyız ki bu oluşum sürdürülebilirliğini korusun. Ben demiyorum ki gidin windowsu, office’i parayla alın. Biz almasak bile batacak hali yok ya? Adamların yıllardır legal olarak sürdürdüğü bir oluşum zaten. Ama gelip bana 1-2 dolar vermemek için nidalar atmanız anlam dışı. 4-5 lira eğer ki sizi fakirletecek ise zaten ben sizi bir olgun birey olarak değil 13-14 yaşında aileleri tarafından alınan iphone ‘ları ile heyecan arayan Çocuklar olarak düşünürüm ve sizinde yazdıklarımı üzerinize alınmanız gerekmez.
Haklısın olgun arkadaşım. Bencede insanlara yukardan bakmaya devam edelim ve jb yi anca bu şekilde kurtarabilirsin. Neyse bazı şeyleri söylerken veya söylemek isterken insanlarla alay etmeden, küçük görmeden ve kırmadan anlatmak daha iyi olur. Neyse iyi geceler sizlere

rlfz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Haklısın olgun arkadaşım. Bencede insanlara yukardan bakmaya devam edelim ve jb yi anca bu şekilde kurtarabilirsin. Neyse bazı şeyleri söylerken veya söylemek isterken insanlarla alay etmeden, küçük görmeden ve kırmadan anlatmak daha iyi olur. Neyse iyi geceler sizlere

Alay etme, küçük görme, kırma? Sanırım sizinle muhattap olmamak en iyisi nitekim zorlu bir sürece evrilecegi apaçık.

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bir tweak en fazla 1 dolar olmalı. 3-5-10 dolara tweak olmaz. ncontrol isimli tweak 10 dolara satılırsa bende cracklisini kullanırım.geçen sene bioprotect x i satın almıştım ios 11 için bu sene benden 12 için para isterse bende crackli kullanırım.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Herkes özgür iradesi ile istediğini yapar burada bir kural varsa bu uygulanacaktır kişisel olarak kullandığınız şeylere karışmıyoruz. Ancak bir problem yaşarsanız yardım sağlanmayacağı forumda belirtilmiştir.

Kenan___

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

Hem Hakka ve hukuka önem veriyorum hemde parasını ödeyip satın aldığım iphone telefonumu jailbreak li kullanıyorum. Kullandığım bütün ücretli tweaklerin parasını ödüyorum. Ücretinin fazla olduğunu düşündüğüm tweaklerin geliştiricilerine mesaj atiyorum, indirim yapıyorlar yada ücretsiz lisans veriyorlar.

Jailbreak yapmak suç degil.

Jailbreak yapmak hukuksuz bir durum degil.

Cihazınız Jailbreakli durumdayken garanti kapsamı dışında kalır. Ama suç işlemiş olmazsınız.

Crackli tweak, uygulama yüklemek emek hırsızlığıdır. Bunun başka bir açıklaması bahanesi olamaz. Kimse kendini kandirmasin.

İsteyen herkes crackli tweak uygulama yükler. Bu tamamen vicdan meselesi.

Burakk__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hem Hakka ve hukuka önem veriyorum hemde parasını ödeyip satın aldığım iphone telefonumu jailbreak li kullanıyorum. Kullandığım bütün ücretli tweaklerin parasını ödüyorum. Ücretinin fazla olduğunu düşündüğüm tweaklerin geliştiricilerine mesaj atiyorum, indirim yapıyorlar yada ücretsiz lisans veriyorlar.

Jailbreak yapmak suç degil.

Jailbreak yapmak hukuksuz bir durum degil.

Cihazınız Jailbreakli durumdayken garanti kapsamı dışında kalır. Ama suç işlemiş olmazsınız.

Crackli tweak, uygulama yüklemek emek hırsızlığıdır. Bunun başka bir açıklaması bahanesi olamaz. Kimse kendini kandirmasin.

İsteyen herkes crackli tweak uygulama yükler. Bu tamamen vicdan meselesi.
Evet bence sende haklısın nede olsa bu işle uğraşanlar hep legal kişiler. Benim anlatmak istediğim yanlış anlaşıldı bir daha söyleyeyim. İsteyen istediğini yükleyebilir ona bir lafım yok. Ama insanları crackli tweak yüklüyor diye eleştirmek veya küçük görmek kimsenin hakkı değil. Benim anlatmak istediğim tamda buydu...

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
al benden de o kadar
Mesaj düzenlendi:

Ben deb paylaştım diye banlandım neymiş efendim emeğe saygı. bu forumda moderatör arkadaşlar bağıra bağıra appsync appcake çıktı diyorlar paylaşıyorlar neden? appstoredaki paralı uygulamaları ücretsiz kurmak hakmı o zaman
Forumun kuralları var , o .deb paylaşımlarını kendine sakla ve burda paylaşma yada burda paylaşmak yasaktır diyorum..

O ve ona benzer repolardan Deb çekiyorsun Drive’a yükleyip burdan paylaşıyorsun.. arkadaş paylaşma burdan O çöp dosyalarını...

umarım bu sefer anlamışsındır

JailbreakTR

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tamam efsane6 haklısın ama bence direk banlamanız yanlIş önce bir uyarı verilmesi gerek diye düşünüyorum

Tekila

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Bunun audiorecorder XS arasında fark var mı? Birde bu geliştiricinin süper recorder X+ tweaki var onun ne farkı var?
Aynı kişiye ait değiller. Audiorecorderda aynısını yapıyor ona ait olan callbar XS.. cok güzel bir tweak.. ben 3 uygulamasınıda aldım.. Audio recorder, callbar, bioproject

Rodi_65

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynı kişiye ait değiller. Audiorecorderda aynısını yapıyor ona ait olan callbar XS.. cok güzel bir tweak.. ben 3 uygulamasınıda aldım.. Audio recorder, callbar, bioproject
MErhaba arkadaşım ben alamıyorum paypal sorununu nasıl çözdünüz?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba audiorecorder tam olarak ne için kullanıyorsunuz acaba... bir mahsuru yoksa tabi...?

Rodi_65

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba audiorecorder tam olarak ne için kullanıyorsunuz acaba... bir mahsuru yoksa tabi...?

İphone cihazlarda ses kaydı (görüşmelerde)

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Call recorder lisansı bunda geçerli değil galiba

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X