Neler yeni

Aktivite 'Bytafont 3' Font Önerisi

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
To add a font to your BytaFont’s library follow these steps:
- connect to your device (e.g. via SSH)
- go to /Library/BytaFont; if you do not have the folder BytaFont, just create it manually
- create a folder YourFontName.font and copy the ttf/otf files there.

Yani safariden indirip filza ile açın dosyayı. Ttf dosyasını rardan çıkarın. Library/BytaFont (eğer bytafont klasörü yoksa oluşturun)/ Fontismi.font klasörü oluşturup ttf/otf dosyasını içine atın. Sonrasında bytafont a girip aktifleştirebilirsiniz.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
To add a font to your BytaFont’s library follow these steps:
- connect to your device (e.g. via SSH)
- go to /Library/BytaFont; if you do not have the folder BytaFont, just create it manually
- create a folder YourFontName.font and copy the ttf/otf files there.

Yani safariden indirip filza ile açın dosyayı. Ttf dosyasını rardan çıkarın. Library/BytaFont (eğer bytafont klasörü yoksa oluşturun)/ Fontismi.font klasörü oluşturup ttf/otf dosyasını içine atın. Sonrasında bytafont a girip aktifleştirebilirsiniz.
Teşekkürler deniyeyim hemen

yaram

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba arkadaşlar hem sohbet muhabbet hem de yeni görsel güzellikler olsun diye bu konuyu açmak istedim kullandığınız beğendiğiniz vazgeçemediğiniz font isimlerini bu konu altında belirtin lütfen diğer arkadaşlar da yararlansın

Benim suan da vazgeçemediğim font

Kvantita
Ekli dosyayı görüntüle 9152

Ekli dosyayı görüntüle 9153
Ekli dosyayı görüntüle 9154
Font ismi ,?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
The Godfather fontunu tavsiye ederim benim hoşuma gitmişti şuan jb olmadığı için resmi yok malesef.

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar safariden hoşuma giden bi fontu indirip filza ile açıyorum sonra fontu, Bytafont 3 ile açıyorum daha sonra bytafon içine girip baktığımda fontlara attığım font gözükmüyor anlamadım gitti ! Yanlışmı yapıyorum arkadaşlar bytafont içindende nette bulduğumu cydia’dan indirtiyo yine fontlarda gözükmüyor! Sizlerden ricam safariden bulup indirdiğim fontu bytafont fontlarına nasıl atarım
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Kardeşim öncelikle teşekkürler, video’daki ayarların birebir aynısını yapıyorum işe yaramıyor sadece bytafont kendi fontlarını kullanabiliyorum, daha öncede bu video’dan bakarak denemiştim yememişti yine yemedi

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim öncelikle teşekkürler, video’daki ayarların birebir aynısını yapıyorum işe yaramıyor sadece bytafont kendi fontlarını kullanabiliyorum, daha öncede bu video’dan bakarak denemiştim yememişti yine yemedi
Özele gel

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
WhatsApp Image 2019-04-17 at 18.26.16.jpeg

Bu yazı karakterinin ismini bilen var mı acaba?

yaram

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone XS Max

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaslar merhaba... ben font kuruyorum ama whatsappta mavi tiklar rakam seklinde cikiyor bunu duzeltmenin bir yolu var mi?

yaram

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaslar merhaba... ben font kuruyorum ama whatsappta mavi tiklar rakam seklinde cikiyor bunu duzeltmenin bir yolu var mi?
Bende ayni aorun var sadece bytafont ayarlarindan whaatsap app kapıtrsanız duzelir

yaram

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone XS Max
neyse belki adminlerden yardimci olabilecek biri cikar... sag ol cevabin icin
Rica ederim bu sorun daha oncede vardi bende uçyani ios 9 da falan ben bi caresini bulamamistim dedigin gibi adminlerin belki bi fikri vardir

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Rica ederim bu sorun daha oncede vardi bende uçyani ios 9 da falan ben bi caresini bulamamistim dedigin gibi adminlerin belki bi fikri vardir

ben eski ios surumlerinde ios 10 haric sorun yasamadim hic... caresi de vardi ama uzun zaman kullanmadigim icin unutmusum

Tips
Tips
Üst Alt