Neler yeni

Busuu Premium (Bütün Versiyonlar)

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar herkese. Jbli 5S kullanıyorum. Sürüm 10.3.3. Dolayısıyla ne filzayı kurabildim ne cydiayı açabildim. Yardım edebilecek var mı?
Jailbreak yaptıysanız filza neden kuramadınız? Cydia açılmıyorsa DoubleH3lix ile tekrar aktif etmeniz gerekiyor.

Nonameno

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak yaptıysanız filza neden kuramadınız? Cydia açılmıyorsa DoubleH3lix ile tekrar aktif etmeniz gerekiyor.
Filzayı google'dan aratıp kurmayı denedim. İlk çıkan iki sitedeki bağlantı bana saçma,?) çince yazan filzayla ilgili olmayan şeyler gösterdi. Tutuapp'te arattım ama bulamadım. Tweakbox'ta ise en az ios11 sürümünde filza uygulaamalrı bulundu.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Filzayı google'dan aratıp kurmayı denedim. İlk çıkan iki sitedeki bağlantı bana saçma,?) çince yazan filzayla ilgili olmayan şeyler gösterdi. Tutuapp'te arattım ama bulamadım. Tweakbox'ta ise en az ios11 sürümünde filza uygulaamalrı bulundu.
Filzayı neden Cydia dan indirmiyorsunuz :smash2:

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
ios 12 e çalışıyormu acaba
İos 11 olduğum için net birşey diyemeyeceğim. Ama ios 12 de filza çalışıyor crackte sıkıntısız çalışır diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
dün mesajdan sonra denedim çalıştı :) tşkrler
Rica ederim ne demek güle güle kullanın. Ama sadece busuu ile yetinmeyin. Forumda konusu mevcut memrise da yükleyerek minimum gunluk 5 kelime ezberleyebilirsiniz.

Volverineyolverin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hepimizin bildiği ve cidden çok başarılı olan bir eğitim programı olan Busuu’yu basit bir yöntemle kendi telefonumda deneyipte başarıya ulaştığım bir yöntem ile premiuma geçiş yapabiliyorsunuz.Anlatacağım bu yöntemi iosgods sitesinden alıntılayarak paylaşıyorum. Bu yöntem uygulayabilmek için İhtiyacımız olan tek uygulama Filza. iDevice ilede yapılıyor ama pek bilgim yok o konuda.

Öncelikle isterseniz bu linkten yada direk Appstoreden Busuu’yu indiriyoruz.

iTunes Linki:

Kurulumdan sonra daha önce açmış olduğunuz busuu hesabı ile yada yeni bir ücretsiz hesap açiyoruz.

Bu işlemden sonra aşağıda linki safariye kopyalarak yardımcı hack dosyamızı indiriyoruz.

Linki açtığımızda biraz aşağı inerek resimde göründüğü gibi download’a basıyoruz.Bu işlemden sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran geliyor ve orda Filza ile aça basıyoruz eğer resimdeki gibi filza yoksa daha fazla kısmına basarak açabilirsiniz.

Filza ile aç dedikten sonra direk Filza uygulamasını yönlendiriyor bizi ve biraz aşağı inerek resimdeki deb dosyamızı açıyoruz.

Hack dosyamızı açtığımızda resimdeki gibi
Yükle butonuna basıyoruz ve kısa bir işlemden sonra dosyamızı kuruyor. Kurulum bittiğinde sağ üste çıkan Respring butonuna basıyoruz ve cihazımı yeniden başlatıyor bu son işlemden sonra Busuu Eğitim Programınız ücretsiz bir şekilde premium alıyoruz.

Üstad harikasın gerçekten ne zamandır busuu’yu nasıl ücretsiz kullanabilirim diye düşünüyordum. Allah sana hidayet etsin eline koluna yüreğine sağlık

Selcukkutur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak yaptınız mı?
Hayır hocam ne jail break yaptım nede filza ile açtım filza escape vardı oda desteklemiyordu ya bana Hocam ben İphone 7 kullanıyorumda iOS 12.1.4 sürümü için jailbreak varmıydı ben bulamıyorum bir türlü

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Hayır hocam ne jail break yaptım nede filza ile açtım filza escape vardı oda desteklemiyordu ya bana Hocam ben İphone 7 kullanıyorumda iOS 12.1.4 sürümü için jailbreak varmıydı ben bulamıyorum bir türlü
Jailbreak olmadan filza çalışmaz. iOS 12.1.2 ye kadar jailbreak var..

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Ne zaman çıkar peki
12.1.2 ye kadar Jailbreak daha yeni yayınlandı. Bir kaç hafta önceden forumu takip edebilseydiniz eski sürüme dönebilirdiniz. 12.1.4 e ne zaman çıkar bilemeyiz ortada bişey yok. Verdiğim linkten takip edebilirsiniz.

Selcukkutur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.1.2 ye kadar Jailbreak daha yeni yayınlandı. Bir kaç hafta önceden forumu takip edebilseydiniz eski sürüme dönebilirdiniz. 12.1.4 e ne zaman çıkar bilemeyiz ortada bişey yok. Verdiğim linkten takip edebilirsiniz.
Çıkarsa peki beni bilgilendirebilirmisiniz?

Tips
Tips
Üst Alt