Neler yeni

Busuu Premium (Bütün Versiyonlar)

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ya ben hem filzadan hem pcden yapamadım ikisinde de hata veriyor. Yardımcı olur musunuz ? Neyden kaynaklanıyor olabilir ?
Mesaj düzenlendi:

Klasöre atarken hata veriyor sebebi nedir
ki ?

Galiyev

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Filza dosyasını yükleyemedim nasıl yükleyebilirim crack için?

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ya ben hem filzadan hem pcden yapamadım ikisinde de hata veriyor. Yardımcı olur musunuz ? Neyden kaynaklanıyor olabilir ?
Mesaj düzenlendi:

Klasöre atarken hata veriyor sebebi nedir
ki ?
Kusura bakmayın biraz geç oldu özür dilerim.
Filza’yı nereden kurdunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Siferol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Ben indirdim dosyayı ve değişik yazılar geldi bir boş sayfaya

Yunusalpay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocan çalıştıramadım. Comman not found hatası veriyor
Mesaj düzenlendi:

Hallettim hocam. Bigbostan kurdum filza file manager. Ordan yükleme yaptım oldu. Çok teşekkürler emeğinize saglık

lazali87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Merhana dosyayı yüklerken loading kısmında takılı kalıyor açamıyorum destek lütfen
Mesaj düzenlendi:

IMG_1758.PNG

Son düzenleme:

lazali87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Var mı yardımcı olabilecek bir arkadaşımız🙏🙏

eym

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Filzadan deb yükleyebilmeniz için şu tweakların yüklü olması gerekiyor:
  • Substrate Compatibility Layer
  • Tweak Injector
  • Substitute
  • PreferenceLoader
Ayrıca filzayı cydiadan bigbossdan yüklemeniz gerekiyor

Greenarrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Saatlerdir uğraşıyorum yapamadım ne pcden yapabildim ne filzayı acabildim yani anlicagınız sınır oldum bu konuda yardımcı olabılecek var mı ?

Caner0674

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam dosyayı indirdim de açamıyorum. Nereden açmam gerekiyo filza denen uygulama yok bende. Onu nereden indirmemiz gerekiyor?

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Hocam dosyayı indirdim de açamıyorum. Nereden açmam gerekiyo filza denen uygulama yok bende. Onu nereden indirmemiz gerekiyor?
JailbreakTR Repo

Yukarıda vermiş olduğum forumun reposunu ekleyin Cydia’dan daha sonra cihazınız İphone 6 ve üstü ise Filza File Manager 64 Bit olanı kurduktan sonra bu dosyayı filza ile kuracaksınız.

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Filza yüklemeniz için cihazınızın Jailbreakli olması gerekmektedir. Sürümünüzü belirtirseniz jailbreak için uyumlu olup olmadığını söyleyebiliriz.

Gokhankaragoz2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar ben cydia olmadiği için filzayi indiremiyorumve dolayısıyla sonuç alamıyorum bu jailbreak işlemini ilk defa deniyorum ve bir sey bilmiyorum en bastan altabilir misiniz ?

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6

Gokhankaragoz2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba
İos 12.1.4 yardim icin tesekkur ederim
Mesaj düzenlendi:

Yaklaşık iki gündür indirilen dragonrising.. olarak gecen indirdigim program mı deniyor nedir tam bilmiyorum ama yuklenecek programi bulamıyorum.. filza ile oluyor diye okudum yorumlardan , bir kaç program ile filzayı yukledim ama filza açılmıyor. Cydia ile yuklememiz gerektigi yorumlarda belirtilmis cydia yuklüyorum ama demo olarak yükleniyor ve program arama kısmına geldigimde hiç program bulamıyor , ios 12.1.4 kullanıyorum yardimci olabilir misinzi ? Filza harici bir program ile bu busuu yu premium yapamaz mıyzı ya da çözümü var mıdır ?

Son düzenleme:

Keremers

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 6
Merhaba
İos 12.1.4 yardim icin tesekkur ederim
Mesaj düzenlendi:

Yaklaşık iki gündür indirilen dragonrising.. olarak gecen indirdigim program mı deniyor nedir tam bilmiyorum ama yuklenecek programi bulamıyorum.. filza ile oluyor diye okudum yorumlardan , bir kaç program ile filzayı yukledim ama filza açılmıyor. Cydia ile yuklememiz gerektigi yorumlarda belirtilmis cydia yuklüyorum ama demo olarak yükleniyor ve program arama kısmına geldigimde hiç program bulamıyor , ios 12.1.4 kullanıyorum yardimci olabilir misinzi ? Filza harici bir program ile bu busuu yu premium yapamaz mıyzı ya da çözümü var mıdır ?
Merhaba, Jailbreak yapmadan Cydia indirilmez. Jailbreak olmadan Filza indirmeniz de dosya sistemine ulaşmanızı engeller. Şu an bulunduğunuz sürüme Jailbreak çıkmadı.
Bu konudaki adımları takip ederek 12.1.1 b3 sürümüne geçerek Jailbreak yapabilirsiniz. Önemli - SON ÇIKIŞ // Jailbreak yapmak isteyenler bu konuya (12.1.1 Beta 3'e geçmek)

Nonameno

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar herkese. Jbli 5S kullanıyorum. Sürüm 10.3.3. Dolayısıyla ne filzayı kurabildim ne cydiayı açabildim. Yardım edebilecek var mı?

Tips
Tips
Üst Alt