Neler yeni

Busuu Premium (Bütün Versiyonlar)

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

Hepimizin bildiği ve cidden çok başarılı olan bir eğitim programı olan Busuu’yu basit bir yöntemle kendi telefonumda deneyipte başarıya ulaştığım bir yöntem ile premiuma geçiş yapabiliyorsunuz.Anlatacağım bu yöntemi iosgods sitesinden alıntılayarak paylaşıyorum. Bu yöntem uygulayabilmek için İhtiyacımız olan tek uygulama Filza. iDevice ilede yapılıyor ama pek bilgim yok o konuda.

Öncelikle isterseniz bu linkten yada direk Appstoreden Busuu’yu indiriyoruz.

iTunes Linki:

Kurulumdan sonra daha önce açmış olduğunuz busuu hesabı ile yada yeni bir ücretsiz hesap açiyoruz.

Bu işlemden sonra aşağıda linki safariye kopyalarak yardımcı hack dosyamızı indiriyoruz.

Alternatif Link:

Linki açtığımızda biraz aşağı inerek resimde göründüğü gibi download’a basıyoruz.Bu işlemden sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran geliyor ve orda Filza ile aça basıyoruz eğer resimdeki gibi filza yoksa daha fazla kısmına basarak açabilirsiniz.

Filza ile aç dedikten sonra direk Filza uygulamasını yönlendiriyor bizi ve biraz aşağı inerek resimdeki deb dosyamızı açıyoruz.

Hack dosyamızı açtığımızda resimdeki gibi
Yükle butonuna basıyoruz ve kısa bir işlemden sonra dosyamızı kuruyor. Kurulum bittiğinde sağ üste çıkan Respring butonuna basıyoruz ve cihazımı yeniden başlatıyor bu son işlemden sonra Busuu Eğitim Programınızı ücretsiz bir şekilde premium olarak kullanabilirsiniz yapmanız gereken son bir işlem kalıyor oda busuu’yu açtıktan sonra thank you diyerek iosgods hesabı ile giriş yapmanız.

Not: Busuu’nun 20.13.0 versiyonu ile denenmiştir.

Uygulamayı açtığınızda karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Thank yolu kısmına tıklıyoruz.
9E303974-0DB4-43D9-A47F-F084488A572D.png
Gelen ekranda iosgod sitesine giriş yapmanız istenecektir. Burada üye olarak yada daha önceden üyeliğiniz varsa giriş yaparak devam edin.
E8BBD543-9B76-4E5E-B370-8A7B16884350.png
B957532E-2F04-43CC-B0F7-F603960C873C.jpeg

Son düzenleme:

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hepimizin bildiği ve cidden çok başarılı olan bir eğitim programı olan Busuu’yu basit bir yöntemle kendi telefonumda deneyipte başarıya ulaştığım bir yöntem ile premiuma geçiş yapabiliyorsunuz.Anlatacağım bu yöntemi iosgods sitesinden alıntılayarak paylaşıyorum. Bu yöntem uygulayabilmek için İhtiyacımız olan tek uygulama Filza. iDevice ilede yapılıyor ama pek bilgim yok o konuda.

Öncelikle isterseniz bu linkten yada direk Appstoreden Busuu’yu indiriyoruz.

iTunes Linki:

Kurulumdan sonra daha önce açmış olduğunuz busuu hesabı ile yada yeni bir ücretsiz hesap açiyoruz.

Bu işlemden sonra aşağıda linki safariye kopyalarak yardımcı hack dosyamızı indiriyoruz.

Linki açtığımızda biraz aşağı inerek resimde göründüğü gibi download’a basıyoruz.Bu işlemden sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran geliyor ve orda Filza ile aça basıyoruz eğer resimdeki gibi filza yoksa daha fazla kısmına basarak açabilirsiniz.

Filza ile aç dedikten sonra direk Filza uygulamasını yönlendiriyor bizi ve biraz aşağı inerek resimdeki deb dosyamızı açıyoruz.

Hack dosyamızı açtığımızda resimdeki gibi
Yükle butonuna basıyoruz ve kısa bir işlemden sonra dosyamızı kuruyor. Kurulum bittiğinde sağ üste çıkan Respring butonuna basıyoruz ve cihazımı yeniden başlatıyor bu son işlemden sonra Busuu Eğitim Programınız ücretsiz bir şekilde premium alıyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Memrise ve Duolingo içinde varmı böyle bir yöntem acaba ?

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Memrise ve Duolingo içinde varmı böyle bir yöntem acaba ?

Memrise için yok diye biliyorum ama duolingo için forumda bir arkadaşımız paylaşım yapmıştı Jailbreaktr reposundan Inapp tweakini yükleyerek duolingoyu premium hale getirebilirsiniz premium al diceksiniz sonra sizi ödeme ekranına atacak orda vazgec diyeceksiniz bu işlemlerden sonra premium oluyor.

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ne işe yarıyor buntweak bussu?

Gülümse 🤣 Kaderine
İçinde bir çok dili barındıran çok öğretici olan eğitim programı Busuu’yu Premium haline getiriyor.

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Teşekkürler farklı bir yöntem;
İndiremeyenler için aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
Pc'den indirme yapıp yüklemek isterseniz indirdiğiniz deb dosyasını 7-zip programı ile açıp çıkan BusuuPremiumSubscription dosyalarını WinSCP yardımı ile, Library\MobileSubstrate\DynamicLibraries klasörüne atmanız gerekiyor.

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkürler sorunsuz çalışıyor. Dualingo için varsa onu da alabiliriz :jump:

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Teşekkürler sorunsuz çalışıyor. Dualingo için varsa onu da alabiliriz :jump:
Forum reposunda mevcut olan Inapp tweaki Dualingo’yu premium haline getiriyor. Onu kullanabilirsiniz.

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Forum reposunda mevcut olan Inapp tweaki Dualingo’yu premium haline getiriyor. Onu kullanabilirsiniz.

Sadece 1 kere verdi. Azar azar kullanıyorum bende :)

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim anlamadığım konu AppStore da Busuu'nun her dil için farklı uygulaması olması. Ben bu aralar ileri seviye İngilizce ve başlangıç İspanyolca öğrenmek istiyorum bunun için 2 farklı uygulamayı indirmem mi gerecek ? Yoksa normal Busuu yu indirdikten sonra içinde 2 dil seçimi mi yapacağız ?

selametsamli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim anlamadığım konu AppStore da Busuu'nun her dil için farklı uygulaması olması. Ben bu aralar ileri seviye İngilizce ve başlangıç İspanyolca öğrenmek istiyorum bunun için 2 farklı uygulamayı indirmem mi gerecek ? Yoksa normal Busuu yu indirdikten sonra içinde 2 dil seçimi mi yapacağız ?
Busuu üzerinden seçim yapacaksın

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

İçinden değiştirebilirsiniz hocam.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@uzayozer Hocam bu faydalı yöntem benim ve birçok kişinin işine yarayacaktır teşekkürler öncelikle.. Belirttiğiniz şekilde uygulamayı indirdim ve premiuma yükselttim ardindan Konuyla alakasız olarak daha önce InApp'i indirmişim ki 1 seneden beri kullandığım duolingo uygulamasını da premium yapmayı denedim ve başarılı oldu. Herşey için teşekkürler size. Umarım birçok kişi eğitimin peşinden gidip faydasını görür. Zira premium'a geçmek sadece bir basamak (:
🙏🏻

KutlukTigin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkürler

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@uzayozer Hocam bu faydalı yöntem benim ve birçok kişinin işine yarayacaktır teşekkürler öncelikle.. Belirttiğiniz şekilde uygulamayı indirdim ve premiuma yükselttim ardindan Konuyla alakasız olarak daha önce InApp'i indirmişim ki 1 seneden beri kullandığım duolingo uygulamasını da premium yapmayı denedim ve başarılı oldu. Herşey için teşekkürler size. Umarım birçok kişi eğitimin peşinden gidip faydasını görür. Zira premium'a geçmek sadece bir basamak (:
Rica ederim hocam nedemek bende çok severek kullanıyorum bu uygulamarı ve çokta öğreticiler cidden. Size ücretsiz olan voscreen uygulamasınıda öneririm karşı tarafı daha kolay anlamanızı sağlıyor video pratikleri ile.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Rica ederim hocam nedemek bende çok severek kullanıyorum bu uygulamarı ve çokta öğreticiler cidden. Size ücretsiz olan voscreen uygulamasınıda öneririm karşı tarafı daha kolay anlamanızı sağlıyor video pratikleri ile.

Benim gibi yeni lisanlara ilgili bir dost bulmam çok hoşuma gitti hocam .. Hemen indiriyorum voscreen uygulamasını ilk defa deneyeceğim bakalım nasıl (:

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Deneyimi güncellemek amaçlı yazıyorum:

Uygulama gayet yararlı ve teşvik edici. Potansiyel takılabileceğiz noktaları sizlere önceden haber veriyor içinizi rahatlatıyor.

Ben İspanyolca dersi alıyorum şuan herşey yolunda gibi, fakat çalışma planı oluşturmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum.
Aslında Olsa da olur olmasa da..sanırım sebebi de Busuu serverlarınde VIP olmayan bir kullanıcının VIPlere özel çalışma planı yapması sonucu sistem karışıyor ve hata veriyor.
onun dışında gayet faydalı gibi.
Bizde kendi çalışma planımızı kendimiz yaparız nolcak sanki ..

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Deneyimi güncellemek amaçlı yazıyorum:

Uygulama gayet yararlı ve teşvik edici. Potansiyel takılabileceğiz noktaları sizlere önceden haber veriyor içinizi rahatlatıyor.

Ben İspanyolca dersi alıyorum şuan herşey yolunda gibi, fakat çalışma planı oluşturmaya çalıştığımda böyle bir hata alıyorum.
Aslında Olsa da olur olmasa da..sanırım sebebi de Busuu serverlarınde VIP olmayan bir kullanıcının VIPlere özel çalışma planı yapması sonucu sistem karışıyor ve hata veriyor.
onun dışında gayet faydalı gibi.
Bizde kendi çalışma planımızı kendimiz yaparız nolcak sanki ..
Bende de aynı hatayı verdi kendi kendimize plan yaparız artık

Tips
Tips
Üst Alt