Neler yeni

Busuu Premium (Bütün Versiyonlar)

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bende suan 20.13.0 versiyonunda sıkıntısız çalışmaktadır. Deneme fırsatım olmadı son versiyon için. Deneyen arkadaşlar varsa yazabilirlerse güzel olur. App Admin ve Appstore++ tweakleri ile eski versiyon kurulumu yapabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efekaan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam filza alternatifi olarak ne kullanabiliriz, jailbreak atamadım ama busuuyu da premium yapmak istiyorum.

om2008er

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bende suan 20.13.0 versiyonunda sıkıntısız çalışmaktadır. Deneme fırsatım olmadı son versiyon için. Deneyen arkadaşlar varsa yazabilirlerse güzel olur. App Admin ve Appstore++ tweakleri ile eski versiyon kurulumu yapabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Merhaba AppStore++ tweaki ile uygulamanın eski versiyonunu indirmek istiyorum ama bu öğe artık mevcut değil yazıyor nasıl indirebilirim

Scofi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben sorunsuz bir şekilde kurdum herşeyi halletim fotoğraftaki gibi de onaylandı fakat premium gözükmüyorum hala hem ingilizce öğrenirken bir yandan almanca öğrenmek istediğimde premium alma sayfasına yolluyor beni yardımcı olabilcek arkadaş var mı

teneke_kupa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bu yöntem bende çalışmadı. Bütün adımlar eksiksiz olmasına active olmasına rağmen sınırlı kullanımda kalıyor.

Aurora

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Denilen her şeyi sorunsuzca yaptım fakat premium olmadı.

Abrador610

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak(20.15.0 olanı) şuan maksimum 21.4.0 sürümünde çalışıyor. Ara ara denedim en son o sürümde çalıştığını gördüm. Üstte arkadaşın dediği gibi Appstore++ tweaki ile dediğim sürüme inebilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt