Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ekranı dikey olarak ikiye bölebileceğimiz tweak varmı ?
- vee bi türlü çare bulamadığım :) google haritalar için uydu görüntüsünü netleştiren tweak varmı ? Sorusunu tekrar sorayım

ugurdmrcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba, banka uygulamaları için bi eklenti var mı arkadaslar? uygulamalar açılıyo fakat para vs gondereceğim zaman yazılım ile ilgili uyarı çıkıyor işlem yapamıyorum.

feuer54

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba düşey yön kilidi kapalı durumdayken ekran görünümünü büyütülmüş yapmadan sadece ana ekranın yatay dönmesini engelleyecek bir tweak varmı acaba?
iphone 8 plus.

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple ın kendi uygulaması olan arkadaş bul uygulamasından konumumu bir yere sabitleyecek bir tweak arıyorum birde nasıl kullanıldığını :) fakegps ve gpscheat gördüm fakat anlayamadım onları . Teşekkür ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Universal copy gibi uygulamalardaki metinleri kopyalayabileceğim bir tweak var mı acaba?

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Apple ın kendi uygulaması olan arkadaş bul uygulamasından konumumu bir yere sabitleyecek bir tweak arıyorum birde nasıl kullanıldığını :) fakegps ve gpscheat gördüm fakat anlayamadım onları . Teşekkür ediyorum

relocate var ücretsiz

Mesaj düzenlendi:

Merhaba, banka uygulamaları için bi eklenti var mı arkadaslar? uygulamalar açılıyo fakat para vs gondereceğim zaman yazılım ile ilgili uyarı çıkıyor işlem yapamıyorum.
liberty denedin mi
Mesaj düzenlendi:

Ekranı dikey olarak ikiye bölebileceğimiz tweak varmı ?
- vee bi türlü çare bulamadığım :) google haritalar için uydu görüntüsünü netleştiren tweak varmı ? Sorusunu tekrar sorayım
şöyle bisey var da denemedim birde browserwindow diye bi tweak var safariyi küçük pencerede aciyor belki isine yarar pxcex reposunda

Son düzenleme:

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Snowboard tweak i ile tek tek iconları fotoğraflar uygulamasından seçtiklerimizle değişiklik yapabiliyoruz. Bunun için böyle bi site buldum fakat indirdiğim iconların uzantısı .svg , .png gibi farklı uzantılar olduğu için fotoğraflar uygulamasında görüntüleyemiyorum. Bu uzantıları fotoğraflarda görüntülemek için tweak var mı ?
Mesaj düzenlendi:

relocate var ücretsiz

Mesaj düzenlendi:

liberty denedin mi
Mesaj düzenlendi:

şöyle bisey var da denemedim birde browserwindow diye bi tweak var safariyi küçük pencerede aciyor belki isine yarar pxcex reposunda
Dediğin repoyu sileoda tehlikeli kaynak olarak gösteriyor hocam. Myriad diye bi tweak var ama oda uncover kullanırken paralı değildi şimdi paralı olmuş chimerada kullanamadım

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba LocationFaker edit by @efsane6

**ücretli Tweak deb paylaşımı yasaktır**

iOS 11 için olan iOS 12 de çalışıyordu. Nepeta reposundan Relocate tweaki kurdum ama uygulamalarda işe yaramadı (instgram ). Relocate ile fake lokasyon yaptığım halde gerçek konumu buluyor.
Mesaj düzenlendi:

Merhaba LocationFaker edit by @efsane6

**ücretli Tweak deb paylaşımı yasaktır**

iOS 11 için olan iOS 12 de çalışıyordu. Nepeta reposundan Relocate tweaki kurdum ama uygulamalarda işe yaramadı (instgram ). Relocate ile fake lokasyon yaptığım halde gerçek konumu buluyor.
@efsane6 satın alınsa satın alacağım ama Bigboss reposunda artık satın alınamıyor.

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@ugrbnk
Geliştiricisine ;

CydiaID ‘ni yolla kendisi gereken adımları sana cevaplayacaktır...

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İyi bayramlar Spotify da ekrana tıkladığımda şarkı sözleri geliyordu ekrana hangi tweak ile geldiğini hatırlayan var mı ?

Alitas007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Fastforwardtime kilit ekranına saniye ekler tavsiye ederim 👍

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Dostum tweak e gerek yok.

Genius sadece tepedeki zirvedeki şarkıların bazılarında çıkıyor , benim bahsettiğim herhangi bir türkçe rap şarkısında bile gösteriyordu

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Genius sadece tepedeki zirvedeki şarkıların bazılarında çıkıyor , benim bahsettiğim herhangi bir türkçe rap şarkısında bile gösteriyordu

Onuda biliyordum ama unuttum malesef :/

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba iPhone Ekran Görüntüsü almak için bir tweak arıyorum. Aradığım tweak anlık görünen ekranı değilde açık olan sayfanın tamamını alsın istiyorum. Örneğin İnstagram uygulamasında takip eden edilen listenin tamını alacağım bir Ekran Görüntüsü tweaki.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba iPhone Ekran Görüntüsü almak için bir tweak arıyorum. Aradığım tweak anlık görünen ekranı değilde açık olan sayfanın tamamını alsın istiyorum. Örneğin İnstagram uygulamasında takip eden edilen listenin tamını alacağım bir Ekran Görüntüsü tweaki.
Bigshot

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Değil diye biliyorum julioverne yok ortalıkta güncellenmiyorda
Yükleniyor ama ekran görüntüsünü alırken sadece o anlık görünen kısmı alıyor diğer yerler siyah çıkıyor

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone xs için sağdaki ekran kilit tuşunu kullanmadan ekran üzerinde yukardan aşağı sürükleyerek ekranı kilitleyebilecek bir tweak var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt