Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Bratislaw

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Samsung telefonlarda smart wiev ile internet kapalıykende TV görüntü aktara biliyorsun iphone için böyle bir tweak varmı sahte wifi ile TV bağlanma veya internet kapalıykende wifi aktif etme
Valla varsa bir yöntemi süper olur

merenkisa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar selamlar, daha önce whatsapp'ta hikayeleri kaydetmek veya silinen mesajları görmek için Dragon tweak'ini kullanıyordum ama çok uzun zamandır güncellenmiyor ve whatsapp yeni sürümleri desteklemiyor. buna benzer şekilde tweak öneriniz olur mu acaba? watusi 3 indirdim ama o da reklamlı 10$ gibi bir ücreti var, daha benzer ve basit bir tweak varsa paylaşır mısınız?

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba
iphone ekranını tv smart tv ye aktarmak için uygulama ya da tweak var mı?
"tv cast" gibi videoyu değil de normal iphone ekranını aktarmak için?

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba
iphone ekranını tv smart tv ye aktarmak için uygulama ya da tweak var mı?
"tv cast" gibi videoyu değil de normal iphone ekranını aktarmak için?
Merhaba ben AppStore Dan “ApowerMirror “uygulaması İle çözüyorum bunu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

acgahmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
*Arkadaşlar Rocket For Instagram kullanıyordum Instagramdan Fotoğraf ve Video İndirmek İçin Fakat Şimdi İndirmeye tıklayınca programdan atıyor , alternatifi varmı bildiğiniz

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese selamlar cihazım da İOS 14.2 sürümünü kullanıyorum safariyi İOS 15 de olduğu gibi sekmeleri alta almak için bir tweak varmıdır acaba. Safari+ kullanıyorum ama içerisinde göremedim böyle bir şey yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

goodjb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba rehberin en altında yazan şu kadar kişi yazısını istediğimiz şekilde değiştirecek bir tweak var mı

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
*Arkadaşlar Rocket For Instagram kullanıyordum Instagramdan Fotoğraf ve Video İndirmek İçin Fakat Şimdi İndirmeye tıklayınca programdan atıyor , alternatifi varmı bildiğiniz
Muhtemelen sürümden kaynaklanıyor. Instagram'ın eski sürümlerinden birini yüklersen atmayacaktır. Yine de çözüm elde edemezsen, Rhino tweakini kullanabilirsin. BigBoss reposunda mevcut.

Sahte konum için tweak ve repo önerir misiniz
Relocate tweaki işinizi görür. adresinden yükleyebilirsiniz.
LocationFakerX tweaki de benzer şekilde kullanışlıdır. BigBoss reposunda ücretli olarak mevcut.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba. Düşük iOS sürümlerini desteklemeyen uygulamaları güncel iOS sürümüymüş gibi gösteren tweak hangisiydi?

Tips
Tips
Üst Alt