Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba Iphone 12Pro ile Kamera da 20X Zoom yabilirmiyim.. 11Pro Tweak denedim,fakat calismiyor.tskler

tan3r

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Translomatic (ücretsiz) ve hangi tweak ne kadar sarj yiyor. Bununla alakalı tweakler arıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
Hocam Dra1n tweak packix repoda mevcut. Batarya kullanımı için ideal.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bekta5h

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Wifi entegrem bozuldu dolayısı ile sinyal az olduğundan icloud güncellemelerini yapamıyorum. Hücresel veriyi wifi olarak algılatan bir tweak varmıdır ? 4g ile güncelleme yapabilirmiyim ?

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arama daki seslimesaj sekmesini kaybeden tweak var mı? novoicemail çalışmıyor 13.7 de.

nevdar1986

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Touch id hızlandıran tweak varmı.Yazılımsal olduğunu düşünüyorum , nedeni ios 9 da daha hızlı açılıyordu ios 10 a geçince hissedilir şekilde yavaş okumaya başladı. ios 9 a sürüm düşürünce tekrar hızlandığını gördüm.şuan ios 10 dayım.
Merhabalar. Acaba Jailbreak ile Touch Id’ yi nasıl birlikte kullanıyorsunuz? Ben yapmayı denedim, telefon reset attı, reset atınca da Jailbreak gitti.

Hofmann

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Telefon Aramalarımı Linux üzerinden cevaplamamı sağlıcak tweak var mı

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar. İphone 7 için iPhone 11 lerdeki gibi Home tuşu yerine yukarı kaldırınca Home tuşu görevi yapan tweak var mı? Teşekkürler

eymeren

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar,

Bir önceki jailbreakli telefonumda rehbere kişileri kaydetmeden whatsapp tan mesaj yollayabildiğim tweak kullanıyordum. Fakat şuan ismini hatırlayamadım. Var mı böyle bi tweak kullanan?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar,

Bir önceki jailbreakli telefonumda rehbere kişileri kaydetmeden whatsapp tan mesaj yollayabildiğim tweak kullanıyordum. Fakat şuan ismini hatırlayamadım. Var mı böyle bi tweak kullanan?
watusi yaptırıyor. iyi günler.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhabalar,

Bunu kullanıyorum, türkiye store dan kaldırıldı sanırım. İpa olarak bulabilirsiniz.

Uygulama adı, direct chat

Numara alanına no yu yazıp seçeneklerden nereden yollayacağını seçiyorsun

Enter Message
Application Download Link :

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar instagramdan toplu mesaj gönderme tweaki varmı. Toplu mesaj silmede değil. Gönderme. Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kameranın az ışıkta/gece gece moduna otomatik geçmesini önleyen bir tweak var mı ya da filza ile bu ayarı OFF yapılabilir mi?
loş veya karanlıkta foto çekerken otomatik bekletmeli çekmeye geçiyor ve haberim olmadığı için basıp telefonu indirince inerkenki hızlı hareket çekilmiş oluyor.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
live photo özelligi degil mi bu. kapatılıyor diye biliyorum.

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
live photo özelligi degil mi bu. kapatılıyor diye biliyorum.
hayır live foto kapatılıyor. o sabit foto değil de çok çok kısa video gibi oluyor
benim dediğim loş ya da karanlık ortamda flash kapalı ise foto çekmek için bastıktan sonra resmin daha aydınlık çıkması için otomatik olarak bir süre bekletip çekmesi .o süre içinde sabit tutulması gerekiyor . ekran görüntüsündeki üstteki 2sn yazan olay. her seferinden elle kapatılabiliyor ama tamamen kapatmak için bir tweak arıyorum

Ekli dosyalar

• 341.8 KB Görüntüleme: 82

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
S.a üstadlar, oyun kontrol düzen ayar denemesi yapıyorum da yaptım hareketleri ekran üzerinde dokunmalari ve kaydırmalari kaydedecek bir tweak varmıdır ? Auto touch malesef sadece dokunmalari kaydediyo, ekran üzerinde yaptım kaydırma hareketlerini kaydedemiyo malesef. Şimdiden yardimlariniz için teşekkür ederim iyi forumlar herkese.

ios12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Belirlediğim zaman aralıklarında wifi kapat/aç 3g kapat/aç, uçak modunu aç/kapat yapabilecek bir tweak var mı. Çok önceleri batterydoctor vardı. Örn. Saat 11 de uçak moduna al. Saat 17.00 da 3g kapat wifi aç gibi. Şimdiden teşekkürler.

Kuz3y

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Samsung telefonlarda smart wiev ile internet kapalıykende TV görüntü aktara biliyorsun iphone için böyle bir tweak varmı sahte wifi ile TV bağlanma veya internet kapalıykende wifi aktif etme

Tips
Tips
Üst Alt