Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Miray_

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bu bazı şeylerde çıkan robot doğrulama captcha yı kapatmak için yada devredışı bırakan bir tweak varmı ?

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
bilemiyorum oyle tweak ama 14.4.1 de o ayar var yani canina tak ederse aklinda bulunsun. Bende dusuk pil modunda 30 saniyede ekran kararmasina karsi bir tweak ariyorum var mi bildigin
Eğer bu eke eklediğin özellik ise bu bendede var. Lakin kapalıda olsa açıkta olsa bir müddet sonra kısıyor sesi.
Maalesef hocam XR'ın şarjı çok iyi gittiği için öyle şeylere ihtiyaç duymuyorum.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Eğer bu eke eklediğin özellik ise bu bendede var. Lakin kapalıda olsa açıkta olsa bir müddet sonra kısıyor sesi.
Maalesef hocam XR'ın şarjı çok iyi gittiği için öyle şeylere ihtiyaç duymuyorum.
yeni ios sürümlerinde bu kulak koruması geldi galiba. sizin sürümde var mı kontrol edin. eger yoksa bir tweak gelene kadar bekleyeceksiniz.

pil için banneri yani düşük güc iletisini kapatan gördüm ama 30 saniyede ekran kısmayı engelleyen rastlamadım.

Swaps

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uygulama iconlarını tıpkı ios 14 gibi değiştirebileceğim bir şey var mı (12.5.2) widget buldum bi de onu bulsam çok iyi olacak, ayrıca kaydırma animasyonu verirseniz de çokkkkkkk iyi olur, bi de arkadasimda 14.3 var ona jb yapılıyor mu?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
14.3 jb yapılabiliyor. diger istediklerinizi tema bölümünden benzeyenleri yükleyerek yapabilirsiniz.

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Video çekerken uygulamadan çıkınca çekim duruyor. Arka planda çekim kamerayı açık bırakan tweak varmı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ridoo53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar hava durumuna göre değişen duvar kağıdı uygulaması veya tweak var mı?

CiZViT

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uygulama iconlarını tıpkı ios 14 gibi değiştirebileceğim bir şey var mı (12.5.2) widget buldum bi de onu bulsam çok iyi olacak, ayrıca kaydırma animasyonu verirseniz de çokkkkkkk iyi olur, bi de arkadasimda 14.3 var ona jb yapılıyor mu?
Dostum 14.3 şuan en üst ios sürümü ve ios 14 sürümleri içinde en kararlı sürümü ve tam 3 tane hatta chakrain ile 4 araç jb yapılıyor ayrıca son 4 gün kaldı bir açık bulundu 14.3 e imza kaydı olmadan geçilebiliyor sen niye geçmiyorsun 14.3 e cihazın mı desteklemiyor?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İndirdiğimiz bir müzik videosundaki ses ile müziği ayıran, uygulama veya tweak var mı?

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İndirdiğimiz bir müzik videosundaki ses ile müziği ayıran, uygulama veya tweak var mı?

Documents by readle >>> AppStore
Ffmpeg >>> Cydia ; sileo

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Documents by readle >>> AppStore
Ffmpeg >>> Cydia ; sileo
İkisi beraber mi? Yoksa biri diğerinin alternatifi mi?

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eskiden avertas kullaniyordum sag alt koseden yukari kaydirinca ekrani kapatiyordu buna benzer tweak var mi suan little 12 kullaniyorum ekran kapama disinda isimi goruyor.

bir de spotify icin spotilife disinda tweak var mi? Spotifyin suanki surumunde calismiyor

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
ekrana cift dokunmayla kapatmayı birsürü tweak yapıyor.
spotify için appstore++ yükleyip sürüm düşürün. cok fark yok son sürümle arasında. gruba yazmıştım whatsapp. tam özellikler calisan sürüm.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ekrana cift dokunmayla kapatmayı birsürü tweak yapıyor.
spotify için appstore++ yükleyip sürüm düşürün. cok fark yok son sürümle arasında. gruba yazmıştım whatsapp. tam özellikler calisan sürüm.
Whatsapp grubunda ben yokum. ozelden numarami atabilirim. bu arada artik ios 14.5 kullaniyorum. Bu arada en kararli calisan spotify surumu hangisi spotilife tweakiyle?

Bir de LocalIApstore ve jailbreak detection bypasslayacak herhangi bir ios 14 tweakini hangi repolardan indirebilirim? A-bypass ve liberty denedim binance yemedi

Ayrica spotilife icin repolara baktim da julio nun repoyu hyi uzantili gordum sikinti olur mu oradan indirsem v1.5 oradaki spotilife

Son düzenleme:

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
8.5.59.1118 spotify versiyonu.
flyjbx. aratabilirsiniz.
julio oralarda gezinmişti bi ara dogrudur yükleyin.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
8.5.59.1118 spotify versiyonu.
flyjbx. aratabilirsiniz.
julio oralarda gezinmişti bi ara dogrudur yükleyin.
localiapstore icin onerdiginiz bir repo var mi?
flyjbx de yemedi ekledigim tum uygulamalar acilmiyor

Son düzenleme:

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 14 de calisan ekranin herhangi bir yerine dokundugumuzda, cift tiklayista vs. ekrani kapatacak bir tweak var midir

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
iOS 14 de calisan ekranin herhangi bir yerine dokundugumuzda, cift tiklayista vs. ekrani kapatacak bir tweak var midir
hocam sen bi orion satın al soracağın 10 tweakin 8 i olacaktır onda...

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
fax gönderen sağlam bir uygulama veya tweak var mı?

Sadikoglu08

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Video görüşmelerini kaydeden tweak varmı acaba saygılar..

yagiz199111

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
karanlık mod için tweak var mı ios 12.5.3 düzgün çalışan uygulamaların düzenin bozmadan

Tips
Tips
Üst Alt