Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cydia da rocket for instagram ve instagram++ dışında herhangi başka alternatif var mı?Birde sadece tek uygulama değilde böle kolanlayabilecek şekilde 3-4 instagram uygulaması olabilecek bir alternatif var mı?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kimse yok mu forumda
Forumda arama yapmadan soru soruyorsun sonra kimse yokmu burda diyorsun...

Hem suçlu güçlü misali !

Bu konuya göz atın>>>

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPad'te Whatsapp kullanabileceğim bir tweak var mı? 3. parti siteleri denedim hiç bir şekilde açılmıyor, yıllar öncesinin WhatsPad'i de çalışmıyor. Whatsapp web gibi değil, başka bir numaramla kullanmak istiyorum.
ben ipad air wi-fi'yi 12.4 uncover jb li kullanıyorum sorunsuz. ipade whatsapp ı yüklemek için 3utoolsa itunes giriş bilgilerinizle giriş yapıp yükleyin

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şarj esnasında ekranda büyük bir şekilde şarj olduğunu gösteren ücretsiz bir tweak varmı acaba.kapalı ekranda olsa daha iyi olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şarj esnasında ekranda büyük bir şekilde şarj olduğunu gösteren ücretsiz bir tweak varmı acaba.kapalı ekranda olsa daha iyi olur

Vettr isimli bir tweak buldum fena değil

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar;
Bildirim merkezindeki bildirimleri sola çekince direkt silen bi tweak var mı acaba?
Silmek için 2 defa çekmek yerine tek seferde halledecek

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm arkadaslar bir sorum olucakdi bildiginiz radyo kayit edip pc ye yada mp3 olarak telin muzik bölümüne ata bilecegim program varmi?

eskiden radyo programi vari cahit isminde biri cikarmisdi onda ne guzel kayit edilip pc ye gecire biliyordum,,, sonra kayit edile biliniyor hala ama pc ye gecirmeyi kaldirdilar,,,

bildiginiz radyo kayit edip ve bilgisayra gecire bilecegim app var mi???

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
slm arkadaslar bir sorum olucakdi bildiginiz radyo kayit edip pc ye yada mp3 olarak telin muzik bölümüne ata bilecegim program varmi?

eskiden radyo programi vari cahit isminde biri cikarmisdi onda ne guzel kayit edilip pc ye gecire biliyordum,,, sonra kayit edile biliniyor hala ama pc ye gecirmeyi kaldirdilar,,,

bildiginiz radyo kayit edip ve bilgisayra gecire bilecegim app var mi???
Kayıt ettiğiniz ses dosyasının yolu. Cihazınızda jb var ise filza ile veya pc den 3utools ile pc ye kayıt dosyasını alabilirsiniz.

/private/var/mobile/Containers/Data/Application/Radyo/Library/rec

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
In-App purchase twek i için repo adresi var mı? Bulamıyorum.

Moderatör tarafından düzenlendi:

guner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
LocalAppStore demek istiyorsun galiba?
Locallapstore satın alma yapıyor ancak hemen sonrasında uygulama, deneme sürümünüz bitmiştir diye uyarı veriyor.appsmanager ile uygulamayı sıfırlıyorum ancak yine aynı satın alma gerçekleşmiyor. Daha önce satın alabildiğim uygulama şu an alınamıyor maalesef. Uygulama önbelleğini silebileceğim başka uygulama var mı ya da uygulama içi satın alma içşn başka tweak var mı?

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kayıt ettiğiniz ses dosyasının yolu. Cihazınızda jb var ise filza ile veya pc den 3utools ile pc ye kayıt dosyasını alabilirsiniz.

/private/var/mobile/Containers/Data/Application/Radyo/Library/rec
cevap icin cok tsk ederim

3utools ile o dosyalari nasil bula bilirim ??

udisk
data
files bölümleri var

files bölümünde private dosyasi yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia dan Apple file conduit 2 tweakını yükleyin ve kurulum tamamlandıktan sonra cihazınızı kapatıp açın tekrar jb yapın ve pc den 3utools programını açın files bölümünden file system jailbreak bölümünden gerekli alana ulaşabilirsiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@emirdagli filza da ve pc de 3utools vb programlarda uygulamaların isimleri kodlanmış olarak görünür.

/var/mobile/Containers/Data/Application/DBEB3100-D6CD-4290-8672-77F03D7BAA0D/Library/rec
Sizin filza da uygulamanın ismini görmenizin nedeni. Filzanın bir eklentisidir.

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
3utools ful sürüm olmadığı için demo kullanım hakkı tanır
Bir seferde 100mb boyutunda dosya taşıyabilirsiniz. Ve bu hak sınırlı sayıda.

bilgi icin tsk ederim 3utools gercekden harika program ne yalan söylüyüm simdiye kadar kulandigim en iyilerinden

imagazine diye bir program da vardi bundan önce onu kulaniyordum..

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaslar tel yada ipodun icindeki muzik bölümündeki mp3 lere nasil resim ekliye bilirim?

örnegin mp3 de resim yok resim kismina tikliyom eklenmiyo

bildiginiz tweak var mi

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar. Newgridswitcher benzeri iOS 13 uyumlu tweak var mı? Birde konum değiştirici tweak. Teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaslar tel yada ipodun icindeki muzik bölümündeki mp3 lere nasil resim ekliye bilirim?

örnegin mp3 de resim yok resim kismina tikliyom eklenmiyo

bildiginiz tweak var mi
Pc de itunes ile müziklerine resim atayabilirsin

Tips
Tips
Üst Alt