Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
o zaman bu şu demek oluyor yeni bir gmail ile telefonumu açacağım doğru mudur hocam?
Yeni bir gmail hesabına gerek yok.
Restore sonrası cihaz kurulumu tamamlama işlemlerinde size seçenek sunulur.
İtunes dan geri yükle
İcloud dan geri yükle vs.
En son satırda bulunan yeni bir iphone olarak (cümle değişmiş olabilir) kurulumu tamamla seçeneği ile kurulum işlemini tamamla.

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yedek geri yüklemesi yapmayın. Yeni bir iphone olarak kurulumu tamamlayın.
ek olarak whatsap konuşmalarımı nasıl geri getirebilirm zaten fotoğrafların yedeği var ama rehberde önemli değil

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ek olarak whatsap konuşmalarımı nasıl geri getirebilirm zaten fotoğrafların yedeği var ama rehberde önemli değil
Whatsap yedeğini aldıysanız, whatsapp uygulamasını yükledikten sonra etkinleştirme ekranında yedek geri yüklensinmi diye uyarır.

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Whatsap yedeğini aldıysanız, whatsapp uygulamasını yükledikten sonra etkinleştirme ekranında yedek geri yüklensinmi diye uyarır.
hocam özelden konuşabilir miyiz çnkü dediğiniz gibi bir yeni iphone seçeneği gelmedi.Onun yerne uygulamalar ve veriler geldi.Burdada
İcloud yedeklemesinden geri yükle
Macten veya pcden geri yükleyin
doğrudan iphonedan aktar
androiddeki verileri taşı
uygulamaları ve verileri aktarma

seçenekleri var.Hangisini tıklamalıyım?Yada açtığım yeni gmaili mi girmeliyim?

senolaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
online oyunlar için uygulama içi satın alım yapılabilen tweak varmı acaba
(localipastore hariç)

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Miritun

Forumda gerekli konular üzerinden sorunun cevabı mevcuttur...

Arama motorunu kullanarak bu konuya erişebilirsin

Son düzenleme:

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
iPad'te Whatsapp kullanabileceğim bir tweak var mı? 3. parti siteleri denedim hiç bir şekilde açılmıyor, yıllar öncesinin WhatsPad'i de çalışmıyor. Whatsapp web gibi değil, başka bir numaramla kullanmak istiyorum.

Query

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone 7 Plus kullanıyorum da, Instagram ++ kullanmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi akşamlar yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. Telefonum ip7 ios 12.4 uncover jb kullanıyorum. Reprevision ile haftalık sıfırlayarak. Sorum şu sürekli yeni ios güncelleme geldi. Şu sürüme güncelleyip geçip şu şekilde jb yapabilirsin diyerek yardımcı olabilecek var mı ? Sanırım farklı araçlar mevcut jb kaymetmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Merhaba HotSpotum aciken Wifi mi gizlemek icin bir tweak varmi ?

efsane

Administrator
Cihaz
İyi akşamlar yardımcı olabilecek varsa memnun olurum. Telefonum ip7 ios 12.4 uncover jb kullanıyorum. Reprevision ile haftalık sıfırlayarak. Sorum şu sürekli yeni ios güncelleme geldi. Şu sürüme güncelleyip geçip şu şekilde jb yapabilirsin diyerek yardımcı olabilecek var mı ? Sanırım farklı araçlar mevcut jb kaymetmek istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

IOS 12.4 kal şimdilik

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Son sürüm 13.3.1 kullanıyorum iPhone 6s ve 12.4 sanırım daha iyi hani sürüm olarak 13 tamam da JB aracı olarak sadece checkra1n var unc0ver desteklemiyor henüz...
Bu yüzden bence de şimdilik orda kalman daha mantıklı gibi

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
chimera jb kullanmaktayım. Kullanmakta olduğum bir tweakin bir alt sürümünü yüklemek istiyorum. Bunu yapabileceğim bir tweak var mı ?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
SwipeSelection takılarak çalışıyor sanki 12 deki gibi akıcı değil kullananlar var mı ?

urufu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Lockscreen için belirli bir çerçeve içinde fotoğraf koyabileceğim widget var mı acaba?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS

efsane

Administrator
Cihaz
@Ak.if

Tweak Pasithea 2 kredi kartı ile alınabiliyor.. bir çok Tweak kredi kartı ile alınabiliyor...

Tips
Tips
Üst Alt