Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İblacklist tarzi veya mesaj gizlemek icin tweak varmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İblacklist tarzi veya mesaj gizlemek icin tweak varmi

NiceCaller yapıyor sanırım. 4,99$

Hardal53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uygulamaların arkaplanda çalışmasını sağlayan tweak var mı ? İos 12

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
sneakycam dışında gizli fotoğraf ve video çekmeye yarayan bir tweak var mı (mümkünse ücretsiz... çünkü ücretli tweak alma işini halledemiyorum paypal saçmalığını bir türlü aşamıyorum)

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Klasörler içerisindeki ikonların önizlemesini gizleyen bir tweak var mı bildiğiniz?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Klasörler içerisindeki ikonların önizlemesini gizleyen bir tweak var mı bildiğiniz?
Ben de bi ara baktım ama bulamadım instagram öne çıkanlarındaki gibi simge icon gibi bi şeyler koysak ne güzel olurdu

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de bi ara baktım ama bulamadım instagram öne çıkanlarındaki gibi simge icon gibi bi şeyler koysak ne güzel olurdu
Hayır temalarda yapıyoruz klasör ikonu aslında var ama ismini bilmiyorum. Çünkü bazı paylaşımlarda görüyorum

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Siri'den özelleştirilmiş cevap(custom siri replies) alabileceğim bir tweak var mı ? Yani bir soru sorduğumda, Siri ona göre cevap verecek. Daha önce Assitant+ kullanıyordum işe yarıyordu. Ama A12 12.4 cihaz kullandığımdan beridir, Assitant+'ın custom replies özelliği çalışmıyor. Activator çalışmadığı için olabilir belki. Gerçi Activator alternatifi de bulamadım belki olsa işe yarar, kaç aydır Activator'de Assitant+'ta güncellenmedi.

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ccsupport+ccmodule tweakini kurdum ve telefonu titreşim moduna geçiremiyorum (sessiz değil) önerisi olan varmı

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar. Bir muzik dinledigimizde yada radyo v.s ayni anda da youtube dan video izlememi saglayacak bir sey varmidir. Yani aktif calani kesmeyecek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar ios 12 de arama kısmında numara çevirirken rehberdeki kişilerden öneriler çıkıyordu fakat ios 13 te kalkti bu özellik. Bununla alakalı tweak var mi?

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Systemİnfo ile ekran çözünürlüğü değiştirebiliyorduk yanlışım yoksa.
İphone 8 13.3.1 bu tweaks i yükledim ekran ve parlaklıkta gerekli ayar yok.
Ben bi tık daha çözünürlüğü yükselterek yazı ve simgelerim küçültmek istiyorum.

Başka tweaks var mı ?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone xs cihazımda fotoğraf çekerken (ışık ve diğer efektler özgün, canlı, dramatik, soğuk vb.) i ancak fotoğraflar kısmında düzenlerken gerçekleştirebiliyoruz. Ben bunu daha fotoğraf çektiğim esnada ön tanımlı ayarladığım şekilde olmasını istiyorum. Ha şöyle bir şey var, evet fotoğraf çekmeden önce bir kere canlı sıcak soğuk dramatik efekti uygulayabiliyorsun ama daha sonra o da pasif olmaya devam ediyor. Bunu sabit kılacak bir ayar tweak var mıdır?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iphone xs cihazımda fotoğraf çekerken (ışık ve diğer efektler özgün, canlı, dramatik, soğuk vb.) i ancak fotoğraflar kısmında düzenlerken gerçekleştirebiliyoruz. Ben bunu daha fotoğraf çektiğim esnada ön tanımlı ayarladığım şekilde olmasını istiyorum. Ha şöyle bir şey var, evet fotoğraf çekmeden önce bir kere canlı sıcak soğuk dramatik efekti uygulayabiliyorsun ama daha sonra o da pasif olmaya devam ediyor. Bunu sabit kılacak bir ayar tweak var mıdır?
Valla Ben ne istediğini hiç anlamadım :) 10 kere okudum yine anlamadım...

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Systemİnfo ile ekran çözünürlüğü değiştirebiliyorduk yanlışım yoksa.
İphone 8 13.3.1 bu tweaks i yükledim ekran ve parlaklıkta gerekli ayar yok.
Ben bi tık daha çözünürlüğü yükselterek yazı ve simgelerim küçültmek istiyorum.

Başka tweaks var mı ?

Kardeşim bu çözünürlük işi biraz riskli iş.bunun sonunda elmada kalmak ta var.benim tavsiyem fazla kurcalama derim.

ahmet91

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar 2 tane tweak sorcam
1. Videodaki fps sınırını kaldıran tweak varmı mesela benim telefonum 720 p de 120 fps ye kadar çekebiliyor fakat ios bunu kısıtlamış şuan 30 fps çekiyor.
2. Kameraya portre modu ekleyen tweak varmı?

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar 2 tane tweak sorcam
1. Videodaki fps sınırını kaldıran tweak varmı mesela benim telefonum 720 p de 120 fps ye kadar çekebiliyor fakat ios bunu kısıtlamış şuan 30 fps çekiyor.
2. Kameraya portre modu ekleyen tweak varmı?
Ben 2.cisine cevap veriyorum-Var ama hangi telefonu kullanıyorsun yani iphone kaç iphone 5 ve altını kullanıyorsan bu tweaki kurma

tweak adı:camera tools ama sürümünü destekliyormu diye bak ona göre kur

ahmet91

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben 2.cisine cevap veriyorum-Var ama hangi telefonu kullanıyorsun yani iphone kaç iphone 5 ve altını kullanıyorsan bu tweaki kurma

tweak adı:camera tools ama sürümünü destekliyormu diye bak ona göre kur
İphone 5s kursam sorun olurmu? Sürüm 12.4.4

Tips
Tips
Üst Alt