Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iphone 5 ios 10.3.3 h3lix jailbreak kullanmakta oldugum cihazıma youtube indirmek istiyorum ios 11 alt sürümü oldugum için indirmeme izin vermiyor. Appstore da alt sürüm uygulama indirebilmem için tweak var mı?
Appstore++ tweakı

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
appstore++ tweak i de 11 versiyonu olmamı istiyor o nedenle o tweaki yükleyememiştim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
appstore++ tweak i de 11 versiyonu olmamı istiyor o nedenle o tweaki yükleyememiştim
App admin tweakını deneyin sürüm uyarısı verirse eğer app admin sürüm düşürün.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
App admin tweakını deneyin sürüm uyarısı verirse eğer app admin sürüm düşürün.
hocam appadmini sorunsuz kurdum ama appstore da uygulama sayfasına geldiğimde alt sürümü bulamıyorum ne yaptıysam :/

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Uygulama yanında open yazılı yere basılı tutun
üstadım sanırım bir yanlış anlama oldu... ben youtube yi cihazıma indiremedim yani appstore da baktığımda "open" değil "install" yazıyor ve ona uzun bassam da birşey çıkmıyor bu arada tekrarlıyorum "iphone 5" cihazımdan bahsediyorum ben.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
üstadım sanırım bir yanlış anlama oldu... ben youtube yi cihazıma indiremedim yani appstore da baktığımda "open" değil "install" yazıyor ve ona uzun bassam da birşey çıkmıyor bu arada tekrarlıyorum "iphone 5" cihazımdan bahsediyorum ben.
Youtubeyi İndirmeyeceksiniz ikona basılı tuttuğunuzda sürüm düşürme ekranının açılması gerekiyor ve siz youtubenin eski sürümünü yükleyeceksiniz cihazınızda çalışması için.
Appadmin tweakını cihazınızdan kaldırın ve Link den appstore++ tweakının sürümünüze uygun olan deb sürümünü indirin filza ile yükleyin ve aynı işlemi onun ile deneyin

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aynı apple id ile başka bir cihaza indirin, bu sefer bulut çıkacak ordan eski versiyonu indireyimmi diye sorar.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar tweak kurulumu sonrası yeniden başlatma yerine direk çıkış yapabileceğimiz bir tweak vardı bir türlü hatırlayamadım hangisiydi o
Mesaj düzenlendi:

Konuyu buraya taşımışsınız iyi hoşta bi çözüm olmadı

Son düzenleme:

serdarkurt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar tweak kurulumu sonrası yeniden başlatma yerine direk çıkış yapabileceğimiz bir tweak vardı bir türlü hatırlayamadım hangisiydi o
Mesaj düzenlendi:

Konuyu buraya taşımışsınız iyi hoşta bi çözüm olmadı
Merhaba,
DismissProgress işine yarar. Tweak’i kurduktan sonra her yüklediğin eklenti sonrası sağ yukarıdaki close tuşunu kullanarak respring yapmadan devam edebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar auto location diye tweak vardi ama eskide kaldi guncellenmedi onun alternatifi varmi. Otomatik lokasyon acilip kapanma yani

%99 Downloading.....

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba,
DismissProgress işine yarar. Tweak’i kurduktan sonra her yüklediğin eklenti sonrası sağ yukarıdaki close tuşunu kullanarak respring yapmadan devam edebilirsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Cydown kullaniyosan onun ayarlarinda da var.

%99 Downloading.....

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hala kullanan var mıdır bilmiyorum ama

Facebook’tan video indirmeye yarayan tweak var mı ? Social Downloader hata veriyor DLeasy da çalışmıyor

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar. Docku yukarı çekince tüm açık uygulamaları küçük küçük ekranda gösteren tweak adı ne idi teşekkürler.

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamlar arkadaşlar, bir ara telefon ile konuşurken dinlediğim müzik kesilmedi ve arka planda kısık ses ile devam etti. Sonrasında ise bu birdaha olmadı. Bunun için bir tweakk varmıdır?

spack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba

whatsapp profiline kimin girip baktığını öğrenebileceğim bir tweak var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt