Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir tane tweak arıyorum. Bir albüm oluşturup, o albümü kitleyip sadece face id ile girilmesini sağlamak istiyorum. Ama o albüme koyduğum fotoğrafların sanki gizliymiş(fotoğrafları gizle yaptığımız gibi) gibi film rulosu ve fotoğraflar kısmında çıkmasını istemiyorum. Sadece o albüme girilebilirse görünsün. Böyle bir tweak var mı? Bioprotect XS direkt fotoğraflara girişe koyuyor. Bir tweak daha bulmuştum,adını unuttum şimdi ama ona da baktığımda sadece albümleri şifreliyor, fotoğraflar hala film rulosunda gözüküyordu.
Photomanager kullanabilirsiniz.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Photomanager kullanabilirsiniz.
Teşekkürler hocam tam aradığım tweak. Tek bir eksiği dışında tam aradığım tweak.

Bana göre eskiği ise; gizli, selfieler, ekran resimleri gibi bölümlere şifre konulamaması. Bunları sadece gizleyebiliyoruz. Ama yine de en önemli işimi görüyor tekrar teşekkürler.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Teşekkürler hocam tam aradığım tweak. Tek bir eksiği dışında tam aradığım tweak.

Bana göre eskiği ise; gizli, selfieler, ekran resimleri gibi bölümlere şifre konulamaması. Bunları sadece gizleyebiliyoruz. Ama yine de en önemli işimi görüyor tekrar teşekkürler.
istediğiniz Albüme basılı tutun, Sifrelenir.

Fatihb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar.ios12.4 kullanıyorum klavyeyi özelleştirme kaydırarak yazma gibi özellikler getiren tweak var mı?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ScrollViewScrubber tweakın adı.
Burası mı acaba? Yasaklı repo olmasın sonra kardeş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Burası mı acaba? Yasaklı repo olmasın sonra kardeş.

Reposu nedir acaba

Evet reposu bu, hatırlamadığım için yazmamıştım o sıra. Bu tarz merak ettikleriniz için şu siteden yararlanabilirsiniz:

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet reposu bu, hatırlamadığım için yazmamıştım o sıra. Bu tarz merak ettikleriniz için şu siteden yararlanabilirsiniz:
Teşekkürler kardeş

Juqx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar el şıklatması yani ses yoluyla ekran kilidi kapatıp açan bir tweak var mı? Teşekkürler.

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
MiDevice'ı 1-2 ay önce kurmuştum ücretsizdi, bugün restore yaptım bi baktım ücretli gözüküyor. Springtomize da ücretli, Boxy 3 de ücretli. Bunların işini görecek bunlara alternatif hangi tweak var acaba?

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar instagramı iOS 13 deki gibi dark mode yapabilecek bir tweak var mı baya tweak denedim ama iOS 13deki gibi değildi (oled olsun demiyorum) eclipse ile denedim ondada bazı yerler tamamen siyah oldupu için göremiyordum

nobren_berkay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herhangi bir metini veya yazıyı seçtiğimizde tümünü seç-kopyala-yapıştır seçenekleri arasında çeviri ekleyen bir tweak vardı adını bilen var mı ?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Instagramda hikayeleri indirmeye yarayan bi tweak biliyor musunuz ? ( sürüm 12.1.1 )

Rocket for instagram kullanıyorum Ama hikayelerde indirme yerine bastığımda ekran donuyor

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unlock animasyonunu değiştiren tweak varmı?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
MiDevice'ı 1-2 ay önce kurmuştum ücretsizdi, bugün restore yaptım bi baktım ücretli gözüküyor. Springtomize da ücretli, Boxy 3 de ücretli. Bunların işini görecek bunlara alternatif hangi tweak var acaba?
MiscSettings, Springplus11

wildbazooka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar öncelikle kimse akıl vermesin çok ısınır telefon vs direk konuya gireyim biliyorum ısınır kötü etkiler neyse overclock yapabileceğim bir tweak varmı ? İlk cümlelere bu şekilde başladığım için kusura bakmayın fakat gereksiz olarak sonuça ulaştırmayacak birşeyler yazılmasını istemedim ip7 + telefonum uncover jb

Tips
Tips
Üst Alt