Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Niko

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
BatteryLife tweak’ı en fazla İOS 11 desteklediği için İOS 12.4’de springboard crash yiyorum arada sırada. Onun için alternatif var mı?
Mesaj düzenlendi:

Ve StatusBar’a cihazın sıcaklığını eklemek için tweak

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar günaydın iPhone 6’ya kendi memojimizi tasarlayacağımız bir tweak var mı ? Başım felan oynamaya gerek yok sadece tasarlamak istiyorum

wildbazooka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba snapchat ha bire jailbreak'i buluyor bulmaması için bir tweak varmı?
Mesaj düzenlendi:

Hani herhangi bir snapchat tweak ide kullanmıyorum sadece bulmasın istiyorum jailbreak'i

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba, wifi hiç kapanmasın istiyorum, kilit ekranda kapanıyor. Bunun için tweak var mı acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Arkadaslar iphone xs max 12.4 jb kulanıcısıyım konumunu istedigin yerde işaretlicegim bir tweak varmı bip icin kulanacagım .

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Relocate çalışmıyor bende ustam 404 hatası veriyor indirmiyor dosyayı neden olabilir

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Alarm çaldığında matematik denklemi soran bi tweak vardı. İsmini ve reposunu bilen var mı ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Bir tane tweak arıyorum. Bir albüm oluşturup, o albümü kitleyip sadece face id ile girilmesini sağlamak istiyorum. Ama o albüme koyduğum fotoğrafların sanki gizliymiş(fotoğrafları gizle yaptığımız gibi) gibi film rulosu ve fotoğraflar kısmında çıkmasını istemiyorum. Sadece o albüme girilebilirse görünsün. Böyle bir tweak var mı? Bioprotect XS direkt fotoğraflara girişe koyuyor. Bir tweak daha bulmuştum,adını unuttum şimdi ama ona da baktığımda sadece albümleri şifreliyor, fotoğraflar hala film rulosunda gözüküyordu.

Tips
Tips
Üst Alt