Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AYnı WiFi ağında ki cihazları ağdan atmak için bir tweak vardı ( veya ben öyle hatırlıyorum ) Tweak ismini bilen var mı ?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Wifi zayıf olan bi yerdeyim, ikide bir 4g ye geçiyor. Bunu engelleyen düzenleyen nir tweak var mıydı? Öyle hatırlıyorum. Bu wifi-4g geçişleri için kota dostu tweak arıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Wifi zayıf olan bi yerdeyim, ikide bir 4g ye geçiyor. Bunu engelleyen düzenleyen nir tweak var mıydı? Öyle hatırlıyorum. Bu wifi-4g geçişleri için kota dostu tweak arıyorum.

WiFi yi kapat 4G kullan

Oshiinia

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus

Wifi de iken zayıf olduğu anda mobil veri ye geçmemesi için, ayarlarda mobil veri sekmesinde en altta wi fi yardımcısı olması lazım. Deaktif ederseniz zayıf olduğunda mobil veri kullanmayacaktır. Tabii sorunuz bu ise.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Wifi de iken zayıf olduğu anda mobil veri ye geçmemesi için, ayarlarda mobil veri sekmesinde en altta wi fi yardımcısı olması lazım. Deaktif ederseniz zayıf olduğunda mobil veri kullanmayacaktır. Tabii sorunuz bu ise.
Evet bu? Çünkü internetim bazen azalıyor, onu bitirsin istemiyorum

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Selamlar arkadaşlar tahmin etmiyorum ama sizlerede sormadan geçemedim acaba twitter da spam dan korunmak için bir tweak yada uygulama varmı bildiğiniz

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
3DSwitcher 2 alternatifi bir tweak mevcut mu? Cydia Store kapalı olduğundan satın alınamıyor çünkü.

Suatsolmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba,
Ekranı iphone 6+ da olduğu gibi yan çeviren tweak arıyorum. Kullanan arkadaşlar kaynak bilgisi ile birlikte paylaşım yaparsa çok teşekkür ederim.

İyi Çalışmalar.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba,
Ekranı iphone 6+ da olduğu gibi yan çeviren tweak arıyorum. Kullanan arkadaşlar kaynak bilgisi ile birlikte paylaşım yaparsa çok teşekkür ederim.

İyi Çalışmalar.
AutoRotate tweakını deneyebilirsin Bigboss reposunda mevcut.

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba

Call recorder tarzı whatsapp görüntülü konuşmaları kayıt eden tweak var mı acaba ücretli veye ücretsiz teşekkürler

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ekranın parlaklığını normalden daha fazla arttırabilir miyiz.?böyle bir tweak var mıdır.ya da başka bir yolu var mıdır.?ekranımın parlaklığı en yüksekte olduğu halde günışığında ekranı çok zor farkediyorum.çok zor görünüyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba

Call recorder tarzı whatsapp görüntülü konuşmaları kayıt eden tweak var mı acaba ücretli veye ücretsiz teşekkürler
Görüntülü konuşmaları kayıt edebileceğin bir tweak yok. Superrecorder ve audiorecorder de vb. Tweaklar bütün ses ve görüntülü aramaları sadece ses kaydı olarak kaydeder.
Arama yapmadan önce ekran kaydı ve mikrofon açarak yapabilirsin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ekranın parlaklığını normalden daha fazla arttırabilir miyiz.?böyle bir tweak var mıdır.ya da başka bir yolu var mıdır.?ekranımın parlaklığı en yüksekte olduğu halde günışığında ekranı çok zor farkediyorum.çok zor görünüyor.

Ekran parlaklığını artırabileceğin bir tweak yok.
Böyle bir tweak olsa bile hem ekran, hem pil için sorun oluşturur.
Cihaz ekranın orjinal ise iphone standartlarını kullanır.
Eğer ki ekran değişimi yaptıysan (orjinal olmayan) takılan malzemenin kalitesi etki eder.

Yeni bir cihaz da olsa güneş ışığının şiddetine bağlı olarak iphone ekranı bir yere kadar tolere eder.

Garpy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Peek-a-boo ios 12.2 için güncellenmemiş alternatif bi tweak var mı?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ekran parlaklığını artırabileceğin bir tweak yok.
Böyle bir tweak olsa bile hem ekran, hem pil için sorun oluşturur.
Cihaz ekranın orjinal ise iphone standartlarını kullanır.
Eğer ki ekran değişimi yaptıysan (orjinal olmayan) takılan malzemenin kalitesi etki eder.

Yeni bir cihaz da olsa güneş ışığının şiddetine bağlı olarak iphone ekranı bir yere kadar tolere eder.
Cevap için teşekkürler.cihaz ekranı orjinal.eşimde ı phone 6s var.ekran parlaklığını onun ki ile karşılaştırdığımda benim ki biraz düşükmüş gibi duruyor.zaten gün işıgında da çok zor belli oluyor ekran.ayrıca kardeşimde ı phone 8 var onun ki ile de aynı.8 e göre de düşük ekran parlaklıgı.bir türlü çözemedim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cevap için teşekkürler.cihaz ekranı orjinal.eşimde ı phone 6s var.ekran parlaklığını onun ki ile karşılaştırdığımda benim ki biraz düşükmüş gibi duruyor.zaten gün işıgında da çok zor belli oluyor ekran.ayrıca kardeşimde ı phone 8 var onun ki ile de aynı.8 e göre de düşük ekran parlaklıgı.bir türlü çözemedim.

Donanımsal olabilir garantisi varsa servise gönder.
Cihazın pil sağlığı nedir.

Oxi99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kilit ekranına yazı yazmak için bir tweak var mı?

Garpy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kontrol merkezinden wifi ağlarını seçtiğimiz bi tweak vardı adını unuttum.

Oxi99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kilit ekranına yazı yazmak için tweak var mı?

Srokanca

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Oyunlarda bluetooth ile online oynama seçeneklerinde ios ile android eşlemesi yapma şansımız varmı ihtiyaç duyulan bir tweak varmı yani ?

Hayırlı bayramlar :)

Tips
Tips
Üst Alt