Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Olsa yüklerim ama bahsettiğin repoda libcscolorpicker ayarı yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Libnepata depends ismi farklı. Dediğim gibi tweak eklentiyi bulamıyor. Geliştiricisi tweaka depends eklemesi gerekiyor.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Asteroid bu şekilde yapıyor
Hem hava durumu ikonu hemde dereceyi koyuyor

Arkadaşın sorduğu ana ekran da statusbara hava durumu ikonu eklemek

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, gün içerisinde bir çok kez ekrana çıkan (Bu aksesuar desteklenmiyor olabilir, iMessage uyarısı, Facetime uyarısı) gibi açılan pencereleri nasıl engelleyebilirim ? iOS 12

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bluetooth kulaklığın kendi mikrofonuyla telefon görüşmesi yaptığımda karşı tarafa ses çok az gidiyor. Ama pubg mobile oynarken aynı şekilde yine kulaklığın mikrofonunu kullanırken sesim karşı tarafa çok iyi iletiliyor. Acaba internet üzerinden görüşme olduğu için mi diye düşündüm sesli facetime ile aradım ama sonuç yine aynı. Pubg hariç tüm denemelerimde ses seviyesi çok düşük ve boğuk çıkıyor karşı taraf ne dediğimi anlayamıyor. Bunun için bir çare var mıdır? Bluetooth kulaklık mikrofonunun sesini arttırmak için bir tweak vs. Var mıdır?

Mamiserdar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar bu peek a boo tweakında sadece uygulamalar için feedback(titreşim)var Mesajlar instagram,mail gibi uygulamalarda 3D Touch u kullandığımda titreşim vermiyor bunun için bildiğiniz tweak varmı?
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar bu peek a boo tweakında sadece uygulamalar için feedback(titreşim)var Mesajlar instagram,mail gibi uygulamalarda 3D Touch u kullandığımda titreşim vermiyor bunun için bildiğiniz tweak varmı?
İnstagram,mail gibi derken uygulamaların içindeki 3D Touch dan bahsediyorum

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arayan ismini gosteren tweak varmi?

DenizHoca

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar forumda yeniyim bi kusurum varsa affola bi ricam olacaktı eğer mobile veri açma kapa kısayolu falan ekleyebilirsek yada denetim merkezinde özelleştirme yapmamı sağlıycak bir şey var ise bana söyler misiniz? yardımcı olursanız sevinirim 4s 9.3.6 kullanıyorum yeni jb yaptım

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Merhabalar. Kontrol merkezindeki seçenekleri özelleştirmekten ziyade yerini değiştirmeme yarayan bir tweak'e bakıyorum, fakat bir türlü bulamadım. Şu görseldeki gibi yerlerini değiştirmek istiyorum sadece: 5s ile iOS 12.2 kullanıyorum.
Merhabalar forumda yeniyim bi kusurum varsa affola bi ricam olacaktı eğer mobile veri açma kapa kısayolu falan ekleyebilirsek yada denetim merkezinde özelleştirme yapmamı sağlıycak bir şey var ise bana söyler misiniz? yardımcı olursanız sevinirim 4s 9.3.6 kullanıyorum yeni jb yaptım
FlipControlCenter'ı deneyebilirsiniz. Hücresel Veri de dahil birçok seçenek ekleyebiliyorsunuz. CCControls tweakini de okudum ama daha önce kullanmadığım için bilmiyorum. Yine de o da iOS 9 ile uyumluymuş.

DenizHoca

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
teşekkürler hemen deniyorum
Mesaj düzenlendi:

işime yaradi çok teşekkürler

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arayan ismini gosteren tweak varmi?

Rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerin isimlerini görmek için istiyorsanız linki inceleyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba, gün içerisinde bir çok kez ekrana çıkan (Bu aksesuar desteklenmiyor olabilir, iMessage uyarısı, Facetime uyarısı) gibi açılan pencereleri nasıl engelleyebilirim ? iOS 12
support unsupported accessories tweakı vardı fakat güncelleme almadı.
Mikoto tweakını inceleyebilirsin.

Mamiserdar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peek a boo tweakı ile 3D Touch özelliğini kullanabiliyoruz bende kurdum ve kullanıyorum fakat sadece uygulamalara sertçe bastığımda feedback(titreşim)alıyorum yani Mesala bir mailin önizlemesini görmek için sertçe basıyorum önizlemesini görüyorum ama titreşim alamıyorum kontrol merkezinde sertçe bastığımda gene titreşim alamıyorum bunun çözümü yada tweakı varmı?

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerin isimlerini görmek için istiyorsanız linki inceleyin.
Evet ama calismiyor turkiyede

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet ama calismiyor turkiyede

Truecaller veya showcaller uygulamasını whoozoltpro tweakı ile kullanabilirsiniz çalışıyor.

Yalnız Truecaller ve benzeri uygulamaların Türkiyede kullanımı yasaklandı. Hali ile uygulama indirilemediği için eskisi kadar yaygın kullanımı yok (jb kullanıcıları hariç)ve alt yapısı güncellenmiyor.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba uygulamaları kapatma ekranında alt boşluğa tüm sekmeleri kapat düğmesi ekleyecek bir tweak varmı ?

ayrıca denetim masasında müzik bölümünün arkaplanına müzik kapağı ekleyen bir tweak varmı ?

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar ios 12.2 in Mımport tweaki çalışıyor mu ? Reposu nedir ?

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Truecaller veya showcaller uygulamasını whoozoltpro tweakı ile kullanabilirsiniz çalışıyor.

Yalnız Truecaller ve benzeri uygulamaların Türkiyede kullanımı yasaklandı. Hali ile uygulama indirilemediği için eskisi kadar yaygın kullanımı yok (jb kullanıcıları hariç)ve alt yapısı güncellenmiyor.
Peki truecaller veya hangisi iyi calisiyorsa abd app storedenmi indirmem gerekiyor? Veya ipasini bulup yuklememmi gerekiyor? Whoozlt pro satin almistim suan yuklu tweak

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki truecaller veya hangisi iyi calisiyorsa abd app storedenmi indirmem gerekiyor? Veya ipasini bulup yuklememmi gerekiyor? Whoozlt pro satin almistim suan yuklu tweak

Truecaller abd mağazasında, showcaller Türkiye mağazasında (showcaller ayarlarından ülke abd seçin) indirip kullanabilirsiniz.

Tips
Tips
Üst Alt