Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Moderatör tarafından düzenlendi:

existing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar şuan büyük ihtimalle konuyu yanlış yere açıyorum ama tweak istek bölümüne konu açamıyorum bilginize...

Bu android de facebooktaki gibi sohbet balonu oluşturan bi tweak varmıdır acaba?
Mesaj düzenlendi:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şuan büyük ihtimalle konuyu yanlış yere açıyorum ama tweak istek bölümüne konu açamıyorum bilginize...

Bu android de facebooktaki gibi sohbet balonu oluşturan bi tweak varmıdır acaba?
Mesaj düzenlendi:
Konu linkini inceleyebilirsin.

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar merhaba. Reklam engelleyecek iOS 12.4 xsmax ile çalışan tweak tavsiye lütfen. Bir sürü denedim olmuyor. (((

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba. Reklam engelleyecek iOS 12.4 xsmax ile çalışan tweak tavsiye lütfen. Bir sürü denedim olmuyor. (((
Mega uhb veya uhb tweakini deneyebilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ANILxTR

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
fizy sanırım türk yapımı bir uygulama yani sanmıyorum

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Fizy için bilmiyorum da Spotify için Spotilife tweak i var.
Download yapamıyorsun fakat ses kalitesini arttırıp reklamsız bir şekilde dinleyebiliyorsun.

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Fizy için bilmiyorum da Spotify için Spotilife tweak i var.
Download yapamıyorsun fakat ses kalitesini arttırıp reklamsız bir şekilde dinleyebiliyorsun.
Biliyorum hocam ancak fizy kullanırken internetimden yemiyor bundan dolayı lazım.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Biliyorum hocam ancak fizy kullanırken internetimden yemiyor bundan dolayı lazım.
Fizy'n,n doğrulama sistemleri daha kolay aşılabilecek şekilde birazcık araştırmıştım. Ancak benim tweak yapabilecek kadar bilgim ve zamanım olmadığı için uğraşamıyorum. Spotify varken öğrenci hesabıyla Fizy'nin avantajı kalmıyor.

flowest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Malum Instagram en son güncellemesi ile takip ettiğimiz kişilerin beğendiği v.s. fotoğraflar kısmını kaldırmıştı. Eski sürümüne düşürerek belki gelir dedim fakat gelmedi. Bunun için bir tweak varmı? Takip ettiğim kişiler kimi beğendi kimi ekledi v.s.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Malum Instagram en son güncellemesi ile takip ettiğimiz kişilerin beğendiği v.s. fotoğraflar kısmını kaldırmıştı. Eski sürümüne düşürerek belki gelir dedim fakat gelmedi. Bunun için bir tweak varmı? Takip ettiğim kişiler kimi beğendi kimi ekledi v.s.
Gelistiricilerin sağı solu belli olmuyor. Takipte kalin.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Instagram bu bilgiyi sunmadığı sürece buna ulaşmanın mümkün olduğunu zannetmiyorum.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar fotoğrafı kırpmanın sınırını artıracak tweak var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nobren_berkay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İyi akşamlar arkadaşlar bir tweak arıyorum İphone'da 2 oturum açmak ve diğer oturumda açtığımda uygulamaları bile farklı olması değişmesi gibi.Örnek olarak İnstagram farklı oturumlarda veya kullanıcılarda farklı hesapları göstermesi gibi android bir telf gördüm inşallah bununla ilgili bir tweak vardır.Teşekkürler..

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
İyi akşamlar arkadaşlar bir tweak arıyorum İphone'da 2 oturum açmak ve diğer oturumda açtığımda uygulamaları bile farklı olması değişmesi gibi.Örnek olarak İnstagram farklı oturumlarda veya kullanıcılarda farklı hesapları göstermesi gibi android bir telf gördüm inşallah bununla ilgili bir tweak vardır.Teşekkürler..
Lendmyphone 2 vardi.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
appstore da google earth indirmek istiyorum ama tr mağazasında mevcut olmadıgı için sadece abd mağazasına geçiş yapmam gerekiyor ama kart bilgileri adres bilgileri girmek zorunluymuş. Bu sıkıntıyı aşabileceğim bir tweak var mı ? Ya da en azından google earth i nasıl edinebilirim ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
appstore da google earth indirmek istiyorum ama tr mağazasında mevcut olmadıgı için sadece abd mağazasına geçiş yapmam gerekiyor ama kart bilgileri adres bilgileri girmek zorunluymuş. Bu sıkıntıyı aşabileceğim bir tweak var mı ? Ya da en azından google earth i nasıl edinebilirim ?
Ben bir hesap daha açıp Abd olarak tanimladim, sadece 1 uygulama düşünme illaki Abd magazasindan indirmek isteyeceğin uygulamalar oluyor.

Tips
Tips
Üst Alt