Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iOS 13teki 3D Touch sistemini iPhone 6’ya getirecek tweak varmı
Mesaj düzenlendi:

Yok mu
iOS 13 ü bilmem ama Perk-a-boo 3d toych özelliğini getiriyor ancak 12.2 çalışmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone 5 lerde cogu app lerde yüksek ios istiyo ve bir cok yeni app lerden mahrum kaliniyo.... buna bir cözüm varmi???

birde eskiden iphone 5 ve ipod 5 de cok kulanirdim bazi oyunlarda satin alma yerine basinca sanki satin almis gibi yapip sifre yada oyunlardaki altinlari almis gibi gösterip ekliyodu :)

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iphone 5 lerde cogu app lerde yüksek ios istiyo ve bir cok yeni app lerden mahrum kaliniyo.... buna bir cözüm varmi???

birde eskiden iphone 5 ve ipod 5 de cok kulanirdim bazi oyunlarda satin alma yerine basinca sanki satin almis gibi yapip sifre yada oyunlardaki altinlari almis gibi gösterip ekliyodu :)
İlk sorunun çözümü bilgisayardan ya da yüksek ioslu başka bir cihazdan ip5 deki apple idyi girin ve oradan yükleyin indirmeye gerek yok (pc için itunesten yapabilirsiniz) sonra ip5 de daha önce indirilmiş işareti çıkacak bastığınızda eski sürümü indirebileceğini söyletecek tamama basın iner(eski sürümü indirir ve eğer sürümünüzden sonra çıkmış bir uygulamaysa çalışmaz İnstagram Twitter FB vs de çalışır)

2. Sorunun cevabı localiapstore kendim kullanıyorum çalışıyor repodan değil de forumda arama yapıp debini bulup Filza ile kurun daha sağlıklı daha sonra ayarlardan aktif edin

djengin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İlk sorunun çözümü bilgisayardan ya da yüksek ioslu başka bir cihazdan ip5 deki apple idyi girin ve oradan yükleyin indirmeye gerek yok (pc için itunesten yapabilirsiniz) sonra ip5 de daha önce indirilmiş işareti çıkacak bastığınızda eski sürümü indirebileceğini söyletecek tamama basın iner(eski sürümü indirir ve eğer sürümünüzden sonra çıkmış bir uygulamaysa çalışmaz İnstagram Twitter FB vs de çalışır)

2. Sorunun cevabı localiapstore kendim kullanıyorum çalışıyor repodan değil de forumda arama yapıp debini bulup Filza ile kurun daha sağlıklı daha sonra ayarlardan aktif edin

tsk ederim bulup filza ile yükledim

yanliz bir sorum olucak filza ile yükledim silmek isteyince nasil siliyorum ??? nitekim filza deneme süresi var bitince parali oluyo

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cydiadan en son kurulan yerinenden kaldırabilirsiniz veya hangisini kullanıyorsanız veya ismini arama yerinden arayıp bulabilirsiniz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus

ilk soru için malesef çözüm yok.
ikinci soru içinde localappstore mevcut.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam tessekür ederim bir ricam daha olucaktı telefona film yüklemek istiyorum indireblicegim tweak varmı kusura bakma baş agırtmak istemiyorum
Konuları inceleyebilirsin.

omrrtt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
arka planda otomatik uygulama çalıştıran bir tweak var mı? ios 12 a12 ler için. örn respringten sonra otomatik başlatsın.

Furkanyay1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
App store 200 mb sınırı kaldırmak için 12.4 A12 destekleyen bir tweak varmı ?

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Relocate tweak bakıyorum Nepeta hesabını reposunu vs her yeri kapatmış bulamadım. Fazla repom da yok. Elinde .deb dosyası olan veya bu tweakı bulabileceğim bir repo bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Bu arada mod arkadaşlar hesabımı kontrol edebilir mi? konu vs açamıyorum birçok yere hatta cevap bile veremiyorum. Örneğin "tweak istek" bölümü gibi...

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Relocate tweak bakıyorum Nepeta hesabını reposunu vs her yeri kapatmış bulamadım. Fazla repom da yok. Elinde .deb dosyası olan veya bu tweakı bulabileceğim bir repo bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Bu arada mod arkadaşlar hesabımı kontrol edebilir mi? konu vs açamıyorum birçok yere hatta cevap bile veremiyorum. Örneğin "tweak istek" bölümü gibi...
Nepeta reposunu kapatmadan önce redditte bir adam mirror repo yapmış ve aynıları var isterseniz bir araştırın redditte

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ekledim repoyu ve kullanmaya başladım. İstediğim tweak de kuruldu. Çok teşekkür ederim. 👍🏻👍🏻👍🏻

Tips
Tips
Üst Alt