Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Alkaline
Bu tarz sorularınızı sormak istedikleriniz forumuna sorun lütfen

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar iPhone X/XS'de olan görev yöneticisini (uygulamaları kaydırarak kapattığımız bölüm) iPhone 7+'ıma yapabilir miyim? Ama sadece bu kısmı yapmak istiyorum.Kenarları daha oval olacak şekilde.
Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

• 339.3 KB Görüntüleme: 39

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
HomeGesture tweaki var X tarzına çevirir. Onu ayarlarından diğer özellikleri kapatıp onu yap.

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar,

Telefon araması geldiğinde arkada çalan ne varsa pause moduna alacak bir tweake ihtiyacım var.

Mesela kodi de bir medya oynatırken, telefon gelince saçma bir şekilde çalmaya devam ediyor.

Şimdiden teşekkürler
hayır arama gelince durmuyor, kodi kullananlar bilir. ki jb li telefon için en güzel medya oynatıcı.

böyle bir tweak lazım. aslında yapmışlar afterpause gibi bir ismi vardı, ama 12 ye uyumlu değil.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
iosgods sitesinin app var ama böyle online oyunların hilesi her zaman ücretli hele ki PUBG gibi rağbet gören bir oyunda

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sileo da tweak yükledikten sonra respring atmak istemiyorum böyle bi tweak vardı 7 plusta kullanıyordum ama adını hatırlayamadım bilen var mı?
Dismissprogress gibi

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia ve sileo da free pupg hileleri mevcut

Sfa23

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kaç gündür bir tane bile crackli uygulama indirebileceğim site bulamadım. Hiçbir yerden inmiyori kimse uygulama indirmiyor mu artık? AvPlayer ve Pianist uygulamalarını bir türlü indiremedim

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar samsungtaki gibi internet olmadan screen morning özelliğini kullanabileceğimiz bie tweak mevcut mu acaba.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
12.4 Flex3 uyumlu mu arkadaşlar?
RespingLoopta takılıyorum yüklediğimde.

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar iPhone 7Plus için stüdyo ışığı vs gibi efektler uygulayabileceğim ve 12.4 te çalışan bir tweak var mıdır ?

Ekli dosyalar

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Bu Cocoatop tweakinin alternatifi var mı?
Ios 12.4 deli gibi şarj yiyor ya. Resmen prize bağlı yaşamaya başladım. Neyin tükettiğini göremiyorum çıldırcam

piskot

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhabalar cihazım 12.4 iPhone 7plus

Kamerada portre moduna geçince otomatik olarak 2x zoom yapıyor 7 Plus telefonlar. Bunu engelleyici bir tweak öneriniz var mıdır? iPhone X serisindeki gibi yakınlaştırma olmadan çekim yapmak istiyorum.

Ayrıca çok fazla kamera tweaki var ama shutter vs. tweakler kameraya portre efektlerini eklese de kullanamıyorum fotoğrafları çekince de efektli göremiyorum alternatif bir tweak var mıdır?

Teşekkür ederim şimdiden.

baysevimli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba seçtiğim uygulamaları gizleyen ve aynı zamanda gizlenen uygulamalardan gizlendiği sürece bildirim gelmesini engelleyen bir tweak varmıdır acaba

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba seçtiğim uygulamaları gizleyen ve aynı zamanda gizlenen uygulamalardan gizlendiği sürece bildirim gelmesini engelleyen bir tweak varmıdır acaba
App hider tweakını inceleyebilirsin bigboss repo da

ilhanecer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweaklerin bazı uygulamarda çalışmamasını nasıl sağlayabilirim

ilhanecer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Reklam engelleyici yükledim örneğin bir uygulamada çalışmasını istemiyorum bunu liberty ile denedim olmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Reklam engelleyici yükledim örneğin bir uygulamada çalışmasını istemiyorum bunu liberty ile denedim olmadı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Shadow, unsub, liberty lite tweaklarını deneyin.

Tips
Tips
Üst Alt