Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Kosed

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
11.3
Truecaller veya showcaller uygulamasını whoozoltpro tweakı ile kullanabilirsiniz çalışıyor.

Yalnız Truecaller ve benzeri uygulamaların Türkiyede kullanımı yasaklandı. Hali ile uygulama indirilemediği için eskisi kadar yaygın kullanımı yok (jb kullanıcıları hariç)ve alt yapısı güncellenmiyor.
Peki truecaller veya hangisi iyi calisiyorsa abd app storedenmi indirmem gerekiyor? Veya ipasini bulup yuklememmi gerekiyor? Whoozlt pro satin almistim suan yuklu tweak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Peki truecaller veya hangisi iyi calisiyorsa abd app storedenmi indirmem gerekiyor? Veya ipasini bulup yuklememmi gerekiyor? Whoozlt pro satin almistim suan yuklu tweak

Truecaller abd mağazasında, showcaller Türkiye mağazasında (showcaller ayarlarından ülke abd seçin) indirip kullanabilirsiniz.

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Arkadaşlar ios 12.2 in Mımport tweaki çalışıyor mu ? Reposu nedir ?
Tweak güncelleme almadı çalışmıyor
Cercube for youtube tweakını kullanabilirsin.

ivez

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
10.3.1
Truecaller abd mağazasında, showcaller Türkiye mağazasında (showcaller ayarlarından ülke abd seçin) indirip kullanabilirsiniz.
Çalışmıyor, bulmuyor diye biliyorum

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Merhaba uygulamaları kapatma ekranında alt boşluğa tüm sekmeleri kapat düğmesi ekleyecek bir tweak varmı ?

ayrıca denetim masasında müzik bölümünün arkaplanına müzik kapağı ekleyen bir tweak varmı ?
KillBackgroundXS

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Çalışmıyor, bulmuyor diye biliyorum

Program çalışıyor, fakat Türkiyede kullanım yasaklı olduğu için içi boş sayılır.

Truecaller ve benzeri uygulamaların Türkiyede kullanımı yasaklandı. Hali ile uygulama indirilemediği için eskisi kadar yaygın kullanımı yok (jb kullanıcıları hariç)ve alt yapısı güncellenmiyor.

Kosed

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
11.3
Program çalışıyor, fakat Türkiyede kullanım yasaklı olduğu için içi boş sayılır.

Truecaller ve benzeri uygulamaların Türkiyede kullanımı yasaklandı. Hali ile uygulama indirilemediği için eskisi kadar yaygın kullanımı yok (jb kullanıcıları hariç)ve alt yapısı güncellenmiyor.
Calisiyor olabilir ama turkiyede calismiyor bulamiyor alt yapi olmadigi icin yani turkiye icin bu tweak çöp :) bosuna satin almisim baskada isim gosteren uygulama fln yok saniyorum

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sürüm
12.0
Merhaba, iphone xs cihazı kullanmaktayım. Ailemden annemin de iphone 5 cihazı var ve ikimizinki de jailbreakli. Ben kendi cihazımdan annemin iphone 5 cihazının o an nerede olduğunu nasıl görebilirim, buna ilişkin uygulama ya da tweak var mıdır ?

CanerK

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
12.4
Merhaba, iphone xs cihazı kullanmaktayım. Ailemden annemin de iphone 5 cihazı var ve ikimizinki de jailbreakli. Ben kendi cihazımdan annemin iphone 5 cihazının o an nerede olduğunu nasıl görebilirim, buna ilişkin uygulama ya da tweak var mıdır ?
iPhone'un kendi özelliği olan Arkadaşlarımı Bul özelliği var onu anlık takip edebilirsin ayrıca o da seni anlık takip edebilir.
Mesaj düzenlendi:

CyDown benzeri bir tweak Sileo için var mı ?

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Dostlar merhabalar. Jailbreakli bir cihaz ile ekranı siri yoluyla kilitleyebilir miyiz yada ekranı siriye açtırabilirmiyiz . varmıdır böyle bir tweak ?

efsane6

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
Dostlar merhabalar. Jailbreakli bir cihaz ile ekranı siri yoluyla kilitleyebilir miyiz yada ekranı siriye açtırabilirmiyiz . varmıdır böyle bir tweak ?
“Hey Siri” ile istediğin bir komutu verebilirsin..

Bu tweak’de işe yarar “Assistant+”

Son düzenleme:

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Efsane abi Sirinin ayarlarından kestirme eklemesi yapamıyorum. Acaba İOS sürümü ile mi ilgili, mevcut sürümüm 12.1.1 . "Assistive++" Tweakini de bulamadım.

efsane6

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
@CanerK
CyDown benzeri bir tweak yok

efsane6

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.3.1
Efsane abi Sirinin ayarlarından kestirme eklemesi yapamıyorum. Acaba İOS sürümü ile mi ilgili, mevcut sürümüm 12.1.1 .
Bu konuyu inceleyebilirsin,

pardon >>Tweak “Assistant+” olacak

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.1.2
Bu konuyu inceleyebilirsin,

Evet abi anlıyorum da. Kestirmeler içinde ekranı kilitleme yapacak bir kestirme yok :)

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.0
İndirdiğimiz tweakın hangi klasörlerde oynama yaptığını hangi verileri değiştirdiğini neleri yüklediğini vs detaylıca görebileceğimiz bi uygulama vs herhangi bir şey varsa paylaşırsanız sevinirim.

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.2
Android sistemindeki -viper4android- tarzı bir tweak var mı? Eski gibi kulaklığımın hakkını vermek istiyorum.

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.0
Gamecenter achievement sıfırlama
Oyun içi gerçek para vererek satın aldığımız para birimini gamecenter achievementı tamamlayarak az miktarda kazanabiliyoruz acaba bunu sıfırlayıp tekrar tekrar alabilmemizi sağlayan bir tweak varsa paylaşırsanız sevinirim online oyunlarda çalışacağını hiç sanmıyorum ama şansımızı deneyelim

moshmec

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
9.3.3
Oyun içi gerçek para vererek satın aldığımız para birimini gamecenter achievementı tamamlayarak az miktarda kazanabiliyoruz acaba bunu sıfırlayıp tekrar tekrar alabilmemizi sağlayan bir tweak varsa paylaşırsanız sevinirim online oyunlarda çalışacağını hiç sanmıyorum ama şansımızı deneyelim
Game Center achievementları Apple serverlarına depolandığı için, mümkün olduğunu sanmıyorum...

ivez

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
10.3.1
Telefondan fax için uygulama veya tweak var mı? Ya da uygulamayı ücretsiz veya premium yapan bir yama? @efsane6 @veyselfurkan @Se7Touch

Crawl11

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.2
App admin (uygulama sürüm düşürme) alternatifi tweak var mı?
iOS 12.2’de çalışmıyor.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Merhaba arkadaşlar hemen soruyorum uygulamaları şeffaf yapan tweak var mı?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dleasy sertifika hatası veriyor cercube de verify e-mail

YouTube’dan müzik - video indirebileceğimiz tweak var mı

Pltmgnm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.3
Ağa Bağlı herhangi bir yazıcıdan çıktı almak için tweak arıyorum.

Üst Alt