Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba. Benim gibi ekrani bol dolu, sayfasi cok olan bi cihaz sabi olarak son sayfadaki bir uygulamayi acip kullanabiliyorum. Ve telefonu kilitledigimde o sayfada kaliyor malum. İstedigim sey; hangi sayfada olursam olayim telefonu kilitledigimde otomatik 1. Ana sayfaya gecmesi. Varmidir boyle bir tweak yada springtomize icinde ayar v.b tesekkurler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
İyi akşamlar arkadaşlar xs max 12.1.2 cihaz. Acaba Zeppelin tweak çalışıyormu veya alternatifi var mı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İyi akşamlar arkadaşlar xs max 12.1.2 cihaz. Acaba Zeppelin tweak çalışıyormu veya alternatifi var mı

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Şuanda cihazım 12.3 olduğu için JB yapamıyorum. Ama ilerisi için bir sorum olacak. E-simin aktif olmadığı ülkelerde e-sim aktif etmek için bir tweak var mı? Ya da bir yöntem var mı ? Mesela şuan sadece Turkcell hattım takılı, e-sim olarak İngiltere ya da Amerika hattı tanımlamak istiyorum. Oralardan bir şekilde e-sim alsam bile malesef bizim ülkemizde e-sim aktif olmadığı için, ekleyemiyorum. Bunu aktifleştirmek için bir yöntem var mı ? Veya JB olarak tweak var mı? 12.3 kırılırsa aklımda bulunsun. Cihazım XR.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Şuanda cihazım 12.3 olduğu için JB yapamıyorum. Ama ilerisi için bir sorum olacak. E-simin aktif olmadığı ülkelerde e-sim aktif etmek için bir tweak var mı? Ya da bir yöntem var mı ? Mesela şuan sadece Turkcell hattım takılı, e-sim olarak İngiltere ya da Amerika hattı tanımlamak istiyorum. Oralardan bir şekilde e-sim alsam bile malesef bizim ülkemizde e-sim aktif olmadığı için, ekleyemiyorum. Bunu aktifleştirmek için bir yöntem var mı ? Veya JB olarak tweak var mı? 12.3 kırılırsa aklımda bulunsun. Cihazım XR.

e-SIM’i ancak desteklenen ülkelerde ve o ülkenin operatör üzerinden çalışır.. Roaming alanında yabancı bir ülkede olursan ikinci bir numara veya internet için paket yükleyebilirsin...

Tweak olarak: eSim+ var... bu repodan:
Not : Bu Tweak aktif etmez .. sadece fazla seçenek içerir

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
şarz cihazlarını orjinal görmesini sağlayan bi tweak varmı.

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba.. Resimdeki gibi statusbara hava durumu ekleyen tweak çıktımı acaba, bu ikinci kez görüşüm. En son ios 12 için güncel değildi öncekiler..

Asteroid yapıyor istediğinizi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba arkadaşlar
Bir tweak vardı,
Klavyede sağa sola kaydırınca imleci kaydırıyordu. Kelime içerisine girmeyi sağlıyordu. O tweağin adı neydi hatırlayan var mı?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar
Bir tweak vardı,
Klavyede sağa sola kaydırınca imleci kaydırıyordu. Kelime içerisine girmeyi sağlıyordu. O tweağin adı neydi hatırlayan var mı?
Swipeselection.

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
anchor tweak görevini yapan bi uygulama varmı.ekrandaki uygulamaların yerlerini değişmek isityorum tek tek.
Mesaj düzenlendi:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
anchor tweak görevini yapan bi uygulama varmı.ekrandaki uygulamaların yerlerini değişmek isityorum tek tek.
Mesaj düzenlendi:

kimenekine

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iphone hassas tarti seklinde kullanabilececim bir tweak yada app mevcut mu? 3D touch özelliginden faydalanmak icin

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
iphone hassas tarti seklinde kullanabilececim bir tweak yada app mevcut mu? 3D touch özelliginden faydalanmak icin
Antique nin Wait isimli tweaki var fakat upload ettiği site uzun süredir beklediği için dosyayı premium kategorisine almış

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
YouTube orijinal sürünü içerisinde video indirebileceğim tweak var mı arkadaşlar ?
Mesaj düzenlendi:

YouTube orijinal sürünü içerisinde video indirebileceğim tweak var mı arkadaşlar ?
Ayrıca arkadaşlar whatsapp orijinal sürümü için whatsapp++ özelliği veren tweak var mı durum görmeyi gizleme felan

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Mesaj düzenlendi:

Ayrıca arkadaşlar whatsapp orijinal sürümü için whatsapp++ özelliği veren tweak var mı durum görmeyi gizleme felan
Youtube: Cercube

WhatsApp: Watusi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cercube tweak, Dleasy tweak inceleyebilirsin.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cercube nasıl kullanılıyor acaba
Özel bir şey yapmana gerek yok reposundan tweaki indirip orjinal youtube uygulamasını açarak kullanabilirsin.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Arkadaşlar,
Ne olduysa bugün sabahtan beri cihazım fevkalade ısınıyor ve 1 gün giden şarj yaklaşık 3 saat falan gidiyor.
Herhangi bir tweak güncellemesi yapmadım.
Bir tweak vardı hangi uygulama-tweak ne kadar ram kullanıyor ne işlem yapıyor onları gösteriyordu.
O tweakin adını hatırlayan var mı?
Yakalayayım şu kanserli app yi :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar,
Ne olduysa bugün sabahtan beri cihazım fevkalade ısınıyor ve 1 gün giden şarj yaklaşık 3 saat falan gidiyor.
Herhangi bir tweak güncellemesi yapmadım.
Bir tweak vardı hangi uygulama-tweak ne kadar ram kullanıyor ne işlem yapıyor onları gösteriyordu.
O tweakin adını hatırlayan var mı?
Yakalayayım şu kanserli app yi :)

Tips
Tips
Üst Alt