Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tema içerisinde simge değişikliği yapabilmek için herhangi bir uygulamanın tam adını öğrenebileceğimiz (icon tool haricinde) bir teak var mı acaba?
Ios 10.3
Edit:
Nihayet hatırladım.. Tweak: Appster - Repo: BigBoss

Son düzenleme:

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS 11 için iOS işletim 10 denetim merkezi TEMA’sı var mı

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kilit ekranına başka bir ülkenin saatini de ekleyebildiğim bir tweak var mıdır?

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İnternete bağlı olan tv ye telefondaki görüntüyü kablosuz basıl aktarabilirim varmı bunun içün bir tweak ?
AppStore da Tubio ve tv Assist proğramları bunun İçin Harika birer proğram

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Whatsapp fotoğraf gönderme sınırını nasıl kaldırırım electra

Olurolur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar. iPhone ile gear s3 frontier saat kullaniyorum. İsletim sistemleri tam uyumlu olmadigindan bazi fonksiyonlar kisitli. Gelen mesaji sadece goruntuleyebiliyorum. Mesaj yazabilmem, bu kisitlamalari kaldirabilmem icin bir tweak var mi?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar. iPhone ile gear s3 frontier saat kullaniyorum. İsletim sistemleri tam uyumlu olmadigindan bazi fonksiyonlar kisitli. Gelen mesaji sadece goruntuleyebiliyorum. Mesaj yazabilmem, bu kisitlamalari kaldirabilmem icin bir tweak var mi?
Normalde de zaten mesaj yazamıyorsunuz saatle sadece mesajı görebiliyorsunuz.androidle de böyle bu.saatin kendisinde bu özellik Yok.bende gears3 kullanıyorum.

Olurolur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Normalde de zaten mesaj yazamıyorsunuz saatle sadece mesajı görebiliyorsunuz.androidle de böyle bu.saatin kendisinde bu özellik Yok.bende gears3 kullanıyorum.
Normal apple watch ile soylediklerinizi yaziya dokuyorsunuz. Gear s3 u android bir telefonla kullanmaniz halinde mesaj yazma imkani mevcut.

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İstediğim tweaki veya uygulamayı gizleyebileceğim bir tweak var mi ? Apphide vardı önce şimdi kendi reposu eklenmiyor.

k1ng27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Gittigidiyor uygulaması jb den sonra açılmamaya başladı.
Banka uygulamaları da uyarı verir yakında
Güncelleme yapmamak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Buna bir çözüm bulan varmıdır arkadaşlar

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone 5 / 10.3.3 jb kullanmaktayım. Youtube dan video ve müzik indirmek istiyorum. Protube açılmıyor, cercubenin nerdeyse bütün tweaklerini tek tek kurdum ama onlar da açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba. Arabada Apple Carplay var. Iphone 7 genellikle harita uygulaması önde olmak üzere ve radyo veya spotify arka planda açıkken kullanıyorum. Sanki telefon şarjı %100 olmadan önce değil de şarj %100 olduktan sonra aşırı ısınıyor. Kısa mesafelerde sorun yok. Fakat uzun mesafelerde ısınmadan dolayı telefonun yavaşladığını hissediyorum. Yani programları açık kapatırken yavaşlama oluyor. Yada harita uygulamasında gps hassasiyet bozuluyor gibi oluyor. Bu telefon jailbreak değil.

Bir de Iphone 6 10.3.3 jailbreakli olan cihazım var. Bu telefon aynı yukarıdaki gibi şarj %100 olunca çok daha fazla ısınıyor. İyice kasıyor. Programlar doğru düzgün çalışmıyor.

Soru :
Jailbreakli olan telefonum için telefonun şarjı %100 olunca şarj dursun, örneğin %80 olunca şarj başlasın. Bu tarz bir tweak var mı acaba?

pts.levo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şarjdan çıkarınca ses çıkarmasını sağlayan tweak neydi bilen var mı?

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba kilit ekranı için geçerli olan saat ve benzeri widgetlar için junesiphone adlı repo PayPal istiyor. Çözümünü veya benzerini bilen var mı ?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İyi geceler.. uzun zamandır Metin yazarken sesinden sıkıldığımın klavyenin sesini değiştirecek Tweak var mı ?

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
şu iddia mesajlarını engelleyecek tweak vardı içinde belli kelimeler olan mesajları göstermüyordu

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ses bilmiyorum fakat titreşim ile kullanabileceğiniz bir tweak var
Haptickeyboard
Teşekkür ederim hocam haptic keyboard benim de severek kullandığım bir tweak( ara sıra sıkıcı olsa da) internette bir kaç video nasıl ses değiştirildiğini anlatmış indirilen. ses dosyasını filza ile özel bir konuma taşıyorsun filan.. ama bilen birinden yardım almak en iyisi..

barisakkaya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Teşekkür ederim hocam haptic keyboard benim de severek kullandığım bir tweak( ara sıra sıkıcı olsa da) internette bir kaç video nasıl ses değiştirildiğini anlatmış indirilen. ses dosyasını filza ile özel bir konuma taşıyorsun filan.. ama bilen birinden yardım almak en iyisi..
O konuda bilgim yok yardimci olacak bir arkadas çıkacaktır.

Tips
Tips
Üst Alt