Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba. Her kese iyi formlar. iPhone Dosyalar uygulamasında On My iPhone içerisinde klasör oluşturmaya ve bu klasöre Filza ile ulaşabilmek için bir yol yada tweak varmı?
Filza ile favoriler kisminda app yoneticisine girip, herhangi bir uygulama içerisinde documents içeriğine örnek .docx türünde bir dosya attığın takdirde dosyalar kisminda uygulamanin klasörünü gorebilirsin. Çünku cihazdaki uygulamalari baz alir system klasorlerinde bulunan destekledigi dosyalara erişemez.

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar. öncden lockinfo diye bir tweak vardı. kilit ekranında hatırlatma vs koyabiliyodum. ama bayadır guncellenmiyor. bunun için bir tweak biliyormusunuz acaba.
çalışma prensibi olarak aradığım şey bir not yazıp gun ve tarih ayarlıyoruz. o tarihten bir gun(ayarını ne kadar yaparsak) önce yazdıgınız notu kilit ekranına sabitliyor.
birde bir whatsapp uygulaması vardı. mesajı saat kurup atıyorduk. akşam 18.00 de birine şu msjı gonder vs diye. o saati gelince yolluyodu. watuside boyle bir ayar varmı yada bunu yapan bir tweak var mı acaba biliyormusunuz?
teşekkürler

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar. öncden lockinfo diye bir tweak vardı. kilit ekranında hatırlatma vs koyabiliyodum. ama bayadır guncellenmiyor. bunun için bir tweak biliyormusunuz acaba.
çalışma prensibi olarak aradığım şey bir not yazıp gun ve tarih ayarlıyoruz. o tarihten bir gun(ayarını ne kadar yaparsak) önce yazdıgınız notu kilit ekranına sabitliyor.
birde bir whatsapp uygulaması vardı. mesajı saat kurup atıyorduk. akşam 18.00 de birine şu msjı gonder vs diye. o saati gelince yolluyodu. watuside boyle bir ayar varmı yada bunu yapan bir tweak var mı acaba biliyormusunuz?
teşekkürler
Notepad i bir dener misin...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Notepad i bir dener misin...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam yukledim ama ayarlarda vs bişey çıkmadı. sürüm mü desteklemiyo acaba?

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam hangisi için önerdin bu uygulamayı?
Kilit ekranı için önerdim.kendim kullanmadım ama sanırım kilit ekranında not tutulabiliyor bu tweakle.bir incele istersen işine yararsa...

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kilit ekranı için önerdim.kendim kullanmadım ama sanırım kilit ekranında not tutulabiliyor bu tweakle.bir incele istersen işine yararsa...
teşekkür ederim. ayarlar kısmına gelmedi yüklediğim halde. biraz araştırayım. sağolasın

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
App Switcher kısmındaki uygulama ss’lerini sabitleyecek bir tweak var mıdır?

fbyucel15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Control center'a eklenebilir bir şekilde kullanılabilecek sessizken titreşimi kapatacak bir tweak var mı yani cc den tıkladığımda titreşimi aktif edecek tekrar tıkladığımda devre dışı bırakacak teşekkürler.

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Control center'a eklenebilir bir şekilde kullanılabilecek sessizken titreşimi kapatacak bir tweak var mı yani cc den tıkladığımda titreşimi aktif edecek tekrar tıkladığımda devre dışı bırakacak teşekkürler.
Activator kullanıyorsan fazladan tweak yükleyip telefonu yorma derim Activatorun bi ton özelliği, kombinasyonu var mesela dediğin telefon sessizdeyken titreşimi aktif/deaktif yapmak için status bar (durum çubuğuna) iki kere basıyorum kafam rahat :)

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevgili arkadaşlar acaba Cydia da klavye deki harf tuşlarını Samsung lardaki gibi büyülten bir tweak varmıdır acaba.exkey i satın almıştım ama o sadece en üste rakam satırı ekliyor, ama tuşları büyütmüyor.
Saygılar

fbyucel15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Activator kullanıyorsan fazladan tweak yükleyip telefonu yorma derim Activatorun bi ton özelliği, kombinasyonu var mesela dediğin telefon sessizdeyken titreşimi aktif/deaktif yapmak için status bar (durum çubuğuna) iki kere basıyorum kafam rahat :)
Activator yükledim fakat türkçe yamayı uyguladığımda türkçe olmadı biraz karışık geldiği için kaldırdım bizim repodaki türkçe yama çalışıyor mu acaba?

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefon kapanıp açılınca gelen iMessage uyarısını engelleyen tweak var mı? Tamam deyince kontörümden gidiyor

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Telefonu tv ye bağladığımızda usb gibi görmesini sağlayacak bi tweak var mı acaba
iPhone 6
ios 11.3.1

U

User-233

Guest
Arayanın ismini veya adres bilgilerini gösteren tweak var mı ?

arasll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İnternete bağlı olan tv ye telefondaki görüntüyü kablosuz basıl aktarabilirim varmı bunun içün bir tweak ?

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Acaba iPhone X için telefonu ters tutarak kullanacağım bir tweak?

Sadece ters döndürsem yeter, ince ayar ile oluyorsa o yöntemide söyleyebilirsiniz.

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
boxy 3 iphone x te sıralı 5 icon yapımca köşeye sıkkitırıyor alternatifi varmıdır

baymungon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Linkedin için uygulama içi satın alma (premium) tweak'ı var mıdır? localiappstore işe yaramıyor.. Teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt