Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Valla şu iOS 11 kontrol merkezini iOS 9'a uyarlayabilsek harika olacak. Twitter'dan yazdım geliştiricilerine ama cevap yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Valla şu iOS 11 kontrol merkezini iOS 9'a uyarlayabilsek harika olacak. Twitter'dan yazdım geliştiricilerine ama cevap yok.

Benzer bir çalışma var ama sonunu getirirmi bilemiyorum

JailbreakTR

Son düzenleme:

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Benzer bir çalışma var ama sonunu getirmi bilemiyorum

JailbreakTR
ControlCenterXI ve Maize tweakleri duyduğum kadarıyla daha uğraşmamak adına ücretsiz olmuş. Yeni ismi nedir bilmiyorum şahsen yani hangi geliştirici uğraşıyor onu bilmiyorum. Sen biliyor musun ?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@efsane6 üstad görüş ve tavsiyeni bekliyorum

Merhaba tavsiye için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz uygulamayı indirdim . 300 mb lik bir video ve düşük boyutlu bir fotoğrafı wifii den pc aracılığıyla attım. Cep telefonumdan film rulosuna indirmek istediğimde maalesef film rulosu seçeneği çıkmıyor. İlgili ekran görüntülerini gönderdim. Öneri ve tavsiyenizi bekliyorum.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
belki klasik bir soru olacak ama güncel olarak bilgi edinmek istiyorum. Ekran videosu kaydetmeyi sağlayan "spam ya da reklam içermeyen" bir uygulama ya da tweak var mı ? ios 10.3.3 i.5

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
belki klasik bir soru olacak ama güncel olarak bilgi edinmek istiyorum. Ekran videosu kaydetmeyi sağlayan "spam ya da reklam içermeyen" bir uygulama ya da tweak var mı ? ios 10.3.3 i.5
Ccrecord kullanabilirsin

JailbreakTR

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Ccrecord kullanabilirsin

JailbreakTR
Bu tweaki kurdum ama kontrol merkezinde göremiyorum. Bende CCQuick Pro tweaki var. Ve onun içinde ne Toggles Settings kısmında ne de CCQuick Settings kısmında bu bahsettiğiniz tweak gözükmedi.

iiiayaziii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Günaydın arkadaşlar bendeki iPhone'un home tuşu bozuldu iPhone x benzeri kaydırarak çıkmak ve açık olan uygulamaları görüp kapatma gibi bi tweak var mı ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

Administrator
Cihaz
Günaydın arkadaşlar bendeki iPhone'un home tuşu bozuldu iPhone x benzeri kaydırarak çıkmak ve açık olan uygulamaları görüp kapatma gibi bi tweak var mı ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hangi Cihaz ve sürüm?

JailbreakTR

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Bu tweaki kurdum ama kontrol merkezinde göremiyorum. Bende CCQuick Pro tweaki var. Ve onun içinde ne Toggles Settings kısmında ne de CCQuick Settings kısmında bu bahsettiğiniz tweak gözükmedi.
Ayarlarda görünüyor mu?

JailbreakTR

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Ayarlarda görünüyor mu?

JailbreakTR
Hocam ayarlar kısmında da gözükmüyor. Sitemizin reposundan yükledim. Diğer bir repodan da yükledim ama gene durum aynı. Alternatif önerebileceğiniz başka tweak var mı ?

efsane

Administrator
Cihaz
Hocam ayarlar kısmında da gözükmüyor. Sitemizin reposundan yükledim. Diğer bir repodan da yükledim ama gene durum aynı. Alternatif önerebileceğiniz başka tweak var mı ?
FlipControlCenter kurulumu?

JailbreakTR

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Evet kur kardeş

JailbreakTR
üstadım yalnız iphone 5 ve 10.3.3 jb kullanıyorum ve aramada bigboss ile bya repolarında mevcut onlarda da 10.0.4 sürümleriyle ios 10 a uyumlu değil uyarısı veriyor.

efsane

Administrator
Cihaz
üstadım yalnız iphone 5 ve 10.3.3 jb kullanıyorum ve aramada bigboss ile bya repolarında mevcut onlarda da 10.0.4 sürümleriyle ios 10 a uyumlu değil uyarısı veriyor.
Bir tane resim atarmısın ?
Uyumlu kesinlikle!
Birde O bya reposunu sil gitsin.

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
Sen kur o çalışır

JailbreakTR

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Yeni bir konu başlığı açarak gereksiz başlık işgal etmek istemedim, bir önceki mesajımın devamı niteliğinde olmak üzere;
FlipControlCenter dan önce ccquick pro for ios 10 tweaki kullanıyordum ve orada olan birkaç ayar fcc de yok. Bunları nasıl edinebilirim
"Tek seferde arka planda açık uygulamaları kapatma, : (killbackground10 tweakini kurdum ama fcc ile uyumlu çalışmıyor.)
Açık uygulamarı küçük yan yana pencerelerde görme,
Uygulama bildirim rozetlerini yok etme"
Bunları nasıl edinebilirim yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

efsane

Administrator
Cihaz
Yeni bir konu başlığı açarak gereksiz başlık işgal etmek istemedim, bir önceki mesajımın devamı niteliğinde olmak üzere;
FlipControlCenter dan önce ccquick pro for ios 10 tweaki kullanıyordum ve orada olan birkaç ayar fcc de yok. Bunları nasıl edinebilirim
"Tek seferde arka planda açık uygulamaları kapatma, : (killbackground10 tweakini kurdum ama fcc ile uyumlu çalışmıyor.)
Açık uygulamarı küçük yan yana pencerelerde görme,
Uygulama bildirim rozetlerini yok etme"
Bunları nasıl edinebilirim yardım ve önerilerinizi bekliyorum.
Konuyu açıyorsun siliyorsun , haberim var ama zamanım Yok şu anda... bekleyeceksin maalesef

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt